Menu
Your Cart

Audioknihy a CD

Audioknihy a CD

Objavte obľúbené klasické aj celosvetové známe rozprávky a príbehy tentoraz vo zvukovej podobe. Audiorozprávky pustíte svojim deťom v aute alebo na dobrú noc. Rozprávky na CD sa vám budú hodiť vždy a ľahko ich zbalíte na cesty. Už ste s deťmi počúvali Pippi Dlhú Pančuchu či obľúbené Disney audiorozprávky?

To isté platí aj o detských pesničkách, ktoré si vaše deti zamilujú, alebo o rozprávkach na DVD.

Najpredávanejšie v kategórii Audioknihy a CD

Poznáte opicu Škoricu? No pravdaže! e to tá rozprávková opička, ktorá sa svojim kamarátom Jurkovi, Paľkovi a Emke v predchádzajúcich knižkách postarala o nejedno veselé i napínavé dobrodružstvo. Naša malá nezbednica totiž dokáže kúzliť. Veru tak. A nie vždy sa jej to čarovanie podarí, takže s ňou ni..
12.90€
Bez dane:10.75€
Na siedmom poschodí sa to zvieratkami iba hemží.Celé sa to začalo, keď sa s malou Dominikou začali kamarátiť mravce. Potom sused Zliepaný dostal alergiu na zamačiatkovaný byt, dedko naordinoval Dominike mliečnu diétu priamo od kravy Maliny, tatino zriadil v pohári od uhoriek slimačí hotel a prasiatk..
10.90€
Bez dane:9.08€
O opustených mačiatkach, ktoré našli svoj domov avšak musia sa ešte skamarátiť s ostatnými obyvateľmi nového domova.Detská kniha prvej dámy slovenskej fantastiky Alexandry Pavelkovej, ktorá je známa aj vďaka svojej pomoci opusteným zvieratám. Jedného dňa sa život v dome so záhradou navždy zmení. V t..
10.99€
Bez dane:9.16€
Mnoho rozprávkových postavičiek ťa čaká v škole pre škriatkov.V škriatkovskej škole učiteľky Elvíry Múdrej stretneme písmenkového škriatka Notota, Jajku, ktorá nájde aj ihlu v kope sena, skackajúceho Hophopa a mnohých iných zaujímavých postavičiek.A vieš ako škriatkovia čelia strachu? Vypočuj si cel..
10.90€
Bez dane:9.08€
Dinosaurík Akos sa ocitá medzi ľuďmi o šesťdesiatpäť miliónov rokov neskôr!Malý dinosaurík si pamätá len to, ako mu mama vraví: „Do tej jaskyne nesmieš nikdy vkročiť!“ Tak tam, samozrejme, vkročil. Potom to už bolo len samé tresk! bum! plesk! Zrazu sa ocitá medzi ľuďmi. O šesťdesiatpäť miliónov roko..
10.90€
Bez dane:9.08€
Prvá kniha z úspešnej série pre deti o neposednej opici Škorici, ktorá ustavične čaruje a vyvádza rozličné nezbedné kúsky.Pravdaže, keďže je opica rozprávková, často sa nevie správať, deti ju však vždy poučia, čo je správne a čo nie. Pritom, samozrejme, s opičkou zažijú veľa veselých príhod. Veselé ..
12.90€
Bez dane:10.75€
Websterovci si opäť utkali nové príbehy.Čaká ich dobrodružná cesta vysávačom, pobyt v kúpeľoch, aj napínavá domová súťaž v preťahovaní vláknom.V príbehoch objavíme nielen pevnosť pavúčieho vlákna, ale najmä skutočnú silu rodiny, ktorú spája.A keď sa niekto z nich príliš zamotá vo svojich problémoch,..
8.96€ 11.95€
Bez dane:7.47€
Pavúčia rodinka Websterovcov žije na najvyššom poschodí v útulných kokónoch zavesených vo výťahovej strojovni.Vnútri ľudského sveta existuje iný, malý svet. Je tiež utkaný z príbehov ako ten náš. Ich vlákna prepletajú bytosti s ôsmymi nohami a štyrmi očami - pavúky.V šiestich príbehoch objavíme niel..
11.95€
Bez dane:9.96€
Zoznámte sa s Benovou babkou. Je to typická babka: Má biele vlasy. Nosí zubnú protézu. V rukáve má zastrčenú špinavú vreckovku.Ben neznáša piatkové večery u svojej babky. Je to tá najnudnejšia babka na svete. Nezaujíma ju nič iné len scrabble a kapustová polievka.A... je medzinárodnou zlodejkou šper..
12.95€
Bez dane:10.79€
Pupo a Fazuľka sú úplne obyčajní škôlkari.Pupo nosí okuliare, má guľaté bruško a často sa bojí. Fazuľka je zase malá, hanblivá a rada trucuje. A predsa sú obaja skvelé deti tak ako aj ty!Ich príbehy ti ukážu, ako sa popasovať s každodennými problémami.Ukážu ti ako získať zdravé sebavedomie a ako sa ..
11.90€
Bez dane:9.92€
Úspešná séria kníh o fakticky fantastických kamošoch pokračuje.Juraj Králik podrástol a má úplne opačné problémy ako v prvej knihe. Cíti, že dospieva a že pozornosť rodičov sa až prehnane sústredí napríklad na jeho hygienu. Vyzerá to, že jeho kamoška Laura s ním prerušila spojenie, čo mu len zhoršuj..
9.03€ 12.90€
Bez dane:7.53€
Akútny nedostatok fantázie, tak sa volá zvláštna Justínkina diagnóza.Doktor jej predpísal ešte zvláštnejšiu liečbu: musí stráviť šesť dní s asistenčným jednorožcom Hubertom. Každý deň plný spoločných dobrodružstiev mení Justínkin svet. Zrazu je zábavnejší a farebnejší.Každý má v sebe kus fantázie!Na..
11.90€
Bez dane:9.92€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 19 (2 stránok)