Menu
Your Cart

Čo naozaj jeme?

Pravdy a mýty o jedle. Po prečítaní knihy prehodnotíte svoj názor o jedle.
Čo naozaj jeme?
16.90€
Bez dane: 15.36€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.36kg
  • Rozmery: 14.00cm x 1.50cm x 21.50cm
  • ISBN: 978-80-8230-149-9

Čo naozaj jeme?

Je soľ naozaj taká škodlivá, ako sa o nej tvrdí? Má bezlepková strava vôbec nejaké výhody? Čo vlastne vedia lekári o výžive?

Sú ryby zdravé? A čo káva, červené mäso či nasýtené tuky? Môžu sa tehotné ženy spoľahnúť na rady svojho gynekológa o tom, čo majú jesť? V priebehu svojho výskumu a lekárskej praxe britský lekár Tim Spector zistil, že existuje až šokujúco málo dôkazov týkajúcich sa našich najhlbšie zakorenených predstáv o jedle.

Pravdy a mýty o jedle. Po prečítaní knihy prehodnotíte svoj názor o jedle.

V dvadsiatich troch krátkych kapitolách sa Tim Spector rozhodol zbúrať mýty o jedle a zároveň odhaliť, prečo sú takmer všetky tvrdenia o ňom nesprávne. Poukazuje na škandalózny nedostatok kvalitných vedeckých dôkazov, na ktorých sa zakladajú štandardné stravovacie odporúčania, a odkrýva zákulisie potravinárskeho priemyslu, ktorý pevnou rukou ovláda obsah našich tanierov. Autor upozorňuje, že tieto naliehavé problémy nie sú dôležité len pre naše osobné zdravie, ale aj pre budúcnosť celej planéty.
Kniha Čo naozaj jeme? spochybňuje všetky stravovacie návyky, vládne opatrenia, zázračné riešenia či nálepky, ktorými sa označujú niektoré údajne škodlivé potraviny, a nabáda nás, aby sme razantne prehodnotili svoj vzťah k jedlu.
Informácie o produkte
Autor Tim Spector
ISBN/EAN 9788082301499
Jazyk Slovenský
Počet strán 272
Rok Vydania 2023
Vydavateľstvo/ Výrobca N Press

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha

KATEGÓRIE:

CHARAKTERISTIKA:

Typ knihy : Listové strany
Jazyk : Slovenský