Menu
Your Cart

Squishmallows

Mäkkúčké plyšové postavičky

Squishmallows sú najlepším spoločníkom pre každé dieťa. Ich jemné, mäkkúčke plyšové povrchy poskytujú nekonečný pocit pohodlia a bezpečia pri hraní aj spaní. Každá hračka je navrhnutá s ohľadom na detail a kvalitu, čo zaručuje ich dlhú životnosť. Rozmanitosť dostupných postavičiek znamená, že každé dieťa si nájde tu svoju najobľúbenejšiu.


Ocenená značka hračiek

Plyšové hračky Squishmallows sú vyrábané z ultra mäkkých, vysoko kvalitných materiálov. Navyše, vďaka špeciálnej výplni, ktorá sa nepokrčí, ich možno prať v práčke. Asociácia hračiek ocenila značku Squishmallows siedmimi cenami Toy of the Year (TOTY).


Roztomilá plyšová hračkaÚžasné plyšové zvieratko Kuriatko Triston si nájde miesto v každej posteli. Je fantasticky mäkké a ako stvorené na túlenie sa. Nemá žiadne tvrdé časti, a preto môže vyhovovať aj menším deťom. Každý Squishmallows má svoje jedinečné meno. Sú k dispozícii vo veľmi pestrej škále ..
11.83€
Bez dane:9.86€
Roztomilá plyšová hračkaÚžasné plyšové zvieratko Axolotl Irina si nájde miesto v každej posteli. Je fantasticky mäkké a ako stvorené na túlenie sa. Nemá žiadne tvrdé časti, a preto môže vyhovovať aj menším deťom. Každý Squishmallows má svoje jedinečné meno. Sú k dispozícii vo veľmi pestrej škále rôz..
11.83€
Bez dane:9.86€
Roztomilá plyšová hračkaÚžasné plyšové zvieratko Prasiatko Peter si nájde miesto v každej posteli. Je fantasticky mäkké a ako stvorené na túlenie sa. Nemá žiadne tvrdé časti, a preto môže vyhovovať aj menším deťom. Každý Squishmallows má svoje jedinečné meno. Sú k dispozícii vo veľmi pestrej škále r..
11.83€
Bez dane:9.86€
Roztomilá plyšová hračkaÚžasné plyšové zvieratko Vtáčik Bebe si nájde miesto v každej posteli. Je fantasticky mäkké a ako stvorené na túlenie sa. Nemá žiadne tvrdé časti, a preto môže vyhovovať aj menším deťom. Každý Squishmallows má svoje jedinečné meno. Sú k dispozícii vo veľmi pestrej škále ..
11.83€
Bez dane:9.86€
Squishmallows Cap Grant 20 cm Squishmallows Cap Grant 20 cm
-20 %
Roztomilá plyšová hračkaÚžasné plyšové zvieratko Cap Grant si nájde miesto v každej posteli. Je fantasticky mäkké a ako stvorené na túlenie sa. Nemá žiadne tvrdé časti, a preto môže vyhovovať aj menším deťom. Každý Squishmallows má svoje jedinečné meno. Sú k dispozícii vo veľmi pestrej škále rôznych..
9.46€ 11.83€
Bez dane:7.89€
Roztomilá plyšová hračkaÚžasné plyšové zvieratko Králik Bubbles si nájde miesto v každej posteli. Je fantasticky mäkké a ako stvorené na túlenie sa. Nemá žiadne tvrdé časti, a preto môže vyhovovať aj menším deťom. Každý Squishmallows má svoje jedinečné meno. Sú k dispozícii vo veľmi pestrej škále rô..
11.83€
Bez dane:9.86€
Plyšák žralok prichádza v kostýme žaby GordonHebké, úžasné plyšové zvieratko žralok v kostýme žaby Gordon sa stane vašim maznáčikom na gauči, ale aj spoločníkom počas spánku. Keďže je neskutočné jemné, je ako stvorené na objatie. Squishmallows v rôznych tvaroch a veľkostiachPlyšové hračky Squishmall..
19.99€
Bez dane:16.66€
Squishmallows Zajačik Buttons 20 cm Squishmallows Zajačik Buttons 20 cm
-20 %
Plyšák zajačik Buttons vhodný pre najmenšíchÚžasné plyšové zvieratko zajačik Buttons si nájde miesto v každej posteli. Je fantasticky mäkké a ako stvorené na túlenie sa. Nemá žiadne tvrdé časti, a preto môže vyhovovať aj menším deťom. Každý Squishmallows má svoje jedinečné meno. Sú k dispozícii vo v..
9.59€ 11.99€
Bez dane:7.99€
Plyšák Žabiak Fritz vhodný pre najmenšíchRozšír si svoju zbierku Squishmallows o plyšáka žabiaka Fritza. Vezmi si svoju roztomilú plyšovú hračku na dlhé jazdy autom, do lietadla, na filmové maratóny či ako spoločníka pri odpočinku. Squishmallows sa hodí aj pre malé deti, nenájdete na ňom kovové ani ..
7.99€
Bez dane:6.66€
Squishmallows Veverička Sydnee 20 cm Squishmallows Veverička Sydnee 20 cm
-25 %
Plyšák veverička Sydnee vhodný pre najmenšíchÚžasné plyšové zvieratko veverička Sydnee si nájde miesto v každej posteli. Je fantasticky mäkké a ako stvorené na túlenie sa. Nemá žiadne tvrdé časti, a preto môže vyhovovať aj menším deťom. Každý Squishmallows má svoje jedinečné meno. Sú k dispozícii vo..
8.99€ 11.99€
Bez dane:7.49€
Plyšák Sova prichádza v kostýme mrkvy WinstonHebké, úžasné plyšové zvieratko sova v kostýme mrkvy Winston sa stane vašim maznáčikom na gauči, ale aj spoločníkom počas spánku. Keďže je neskutočné jemné, je ako stvorené na objatie. Squishmallows v rôznych tvaroch a veľkostiachPlyšové hračky Squishmall..
19.99€
Bez dane:16.66€
Plyšák psík prichádza v kostýme osla HarrisHebké, úžasné plyšové zvieratko psík v kostýme osla Harris sa stane vašim maznáčikom na gauči, ale aj spoločníkom počas spánku. Keďže je neskutočné jemné, je ako stvorené na objatie. Squishmallows v rôznych tvaroch a veľkostiachPlyšové hračky Squishmallows ..
19.99€
Bez dane:16.66€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 30 (3 stránok)