Menu
Your Cart

SPN-Mladé letá, s.r.o.


Pôvabná knižka nielen pre deti, ale pre všetkých, ktorí chcú deťom porozumieť. Toto dielko dosiahlo svetový úspech a patrí do zlatého fondu svetovej literatúry. Jeho hodnota a krása nespočíva len v peknom rozprávkovom príbehu, ale hlavne v myšlienkach, ktoré ako vzácne kamienky vytvárajú obraz ľudsk..
5.30€
Bez dane:4.82€
Kanadská spisovateľka L. M. Montgomeryová vytvorila jednu z najobľúbenejších dievčenských literárnych postáv – známu Annu zo Zeleného domu. Po prechádzajúcich trpkých skúsenostiach v chudobných rodinách s mnohými deťmi, o ktoré sa musela starať, nachádza Anna konečne pravý domov v Zelenom dome v Av..
9.50€
Bez dane:8.64€
Evka je prváčka a rozhodla sa, že do školy nepôjde.Evka bude čoskoro prváčka. Všetci ju odušu presviedčajú, že sa má tešiť, ale ona nie! O škole dávno vie svoje - je to nuda, otrava, musíš tam sedieť na mieste a čušať, aj keď ťa to nebaví... Evka sa teda rozhodla, že do žiadnej školy nejde a basta!V..
6.90€
Bez dane:6.27€
Známe a obľúbené postavičky Danka a Janka sú na nepoznanie rovnaké sestričky dvojčence. A nie do jednej – vymyslia až dvanásť veselých rozprávok: O medveďovi Demetrovi, O Gevenduche, O človiečikovi z budíka, O sťahovavom vrabcovi... Veľmi rady si vymýšľajú a v tejto malej knižke sa vyberú do ro..
3.90€
Bez dane:3.55€
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 (1 stránok)