Menu
Your Cart

Pro Solutions


Čo sa odohráva kúpeľni? Prečo si musíme umývať ruky? Ako často si umývame zuby?Vieš už chodiť na nočník, či dokonca na veľký záchod? Čo môžeme robiť vo vani? O všetkom, čo sa deje v kúpeľni, sa deti dozvedia od malého Mirka a a Peťky a ich rodičov v krásnej obrázkovej encyklopédii s okienkami.Knižka..
8.90€
Bez dane:8.09€
Zázračná kniha plná dinosaurov skrýva tajomstvá, ktoré odhalíš len štetcom a vodou. Stačí obrázky pretrieť, a hneď uvidíš dokonalé pestrofarebné tvory z druhohôr. A keď obrázky vyschnú a farby zmiznú, mokrým štetcom ich znova odkryješ.V knihe tiež nájdeš veľa obrázkov na vymaľovanie, neuveriteľné fa..
11.90€
Bez dane:10.82€
Ďalší príbeh o Magdalénke, ktorá sa vyberie pozrieť na zvieratá v útulku. Uvedomí si, že aj oni potrebujú lásku a starostlivosť. So svojou skúsenosťou sa chce podeliť aj s ostatnými deťmi, aby tiež pochopili, že ich pomoc na tomto mieste môže byť najväčšia na svete.Voľné pokračovanie motivačnej kniž..
8.90€
Bez dane:8.09€
Čítanie kníh je ako vstúpiť do rozprávkovej krajiny, v ktorej je všetko možné... V knižnici je množstvo kníh a skrytých príbehov. Magdalénka však nerada číta, pretože písmenká akoby pred ňou utekali a slová nedávajú zmysel. Všetko sa však zmení, keď sa zoznámi v knižnici s Vločkou - psíkom, pred kto..
8.50€
Bez dane:7.73€
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 (1 stránok)