Menu
Your Cart

Petit Jour

Praktické doplnky a kvalitné hračky pre deti

Francúzska značka Petit Jour prináša praktické a funkčné detské produkty na stravovanie, zábavu, učenie aj cestovanie. Vo svojej ponuke má kolekcie riadu pre deti, praktické taštičky a batohy z ľahkých, pevných a udržateľných materiálov, kaučukové lopty aj skladacie kočíky. To všetko s jedinečnými hravými vzormi či obľúbenými hrdinami ako Malý princ, Peppa Pig, Muminovci či Králik Peter.

Bezpečné produkty bez BPA a ftalátov

Značka Petit Jour vznikla v roku 1977 ako malé hračkárstvo v Paríži špecializujúca sa na hračky zo severnej Európy. V 80 rokoch 19. storočia postupne začala s výrobou vlastných kolekcií. Všetky jej produkty sú bezpečné, vyrobené z prírodných, inovatívnych alebo recyklovaných materiálov, bez BPA a ftalátov. Jedinečné sú aj svojim vzhľadom. Petit Jour pri navrhovaní svojich produktov spolupracuje s poprednými Ilustrátormi a dizajnérmi.

Lopta Hasiči 13 cmUži si zábavu s loptičkou vo vnútri aj vonku!Malá modrá lopta s motívom hasičov od francúzskej značky Petit Jour je vhodná pre interiérové ​​aj exteriérové ​​aktivity. Vďaka svojej veľkosti s priemerom 13 cm je vhodný na kolektívne hry aj motorické aktivity doma, v škôlke, ško..
11.90€
Bez dane:9.92€
Lopta Hasiči 18 cmUži si zábavu s loptou vo vnútri aj vonku!Veľká modrá lopta s motívom hasičov od francúzskej značky Petit Jour je vhodná pre interiérové ​​aj exteriérové ​​aktivity. Vďaka svojej veľkosti s priemerom 18 cm je vhodný na kolektívne hry aj motorické aktivity doma, v škôlke aj škole či..
14.90€
Bez dane:12.42€
Lopta Lietadlá 13 cm
Nedostupné
Lopta Lietadlá 13 cmUži si zábavu s loptičkou vo vnútri aj vonku!Malá modrá lopta s motívom lietajúcich vozidiel od francúzskej značky Petit Jour je vhodná pre interiérové ​​aj exteriérové ​​aktivity. Vďaka svojej veľkosti s priemerom 13 cm je vhodný na kolektívne hry aj motorické aktivity doma, v š..
11.90€
Bez dane:9.92€
Lopta Lietadlá 18 cmUži si zábavu s loptou vo vnútri aj vonku!Veľká modrá lopta s motívom lietajúcich vozidiel od francúzskej značky Petit Jour je vhodná pre interiérové ​​aj exteriérové ​​aktivity. Vďaka svojej veľkosti s priemerom 18 cm je vhodný na kolektívne hry aj motorické aktivity doma, v škô..
14.90€
Bez dane:12.42€
Termofľaša Kaktusy 350 mlDetská termofľaša so slamkou!Žltá termofľaša pre deti s motívom Kaktusy od francúzskej značky Petit Jour zaistí, aby mali deti dostatočný príjem tekutín. Vďaka svojej veľkosti 6 x 16 cm skvele padne do drobných ručičiek a zmestí sa do nej 350 ml tekutín. Slamka je schovaná p..
25.90€
Bez dane:21.58€
Termofľaša Dobrodružstvo 350 mlDetská termofľaša so slamkou!Zelená termofľaša pre deti s lesným motívom od francúzskej značky Petit Jour zaistí, aby mali deti dostatočný príjem tekutín. Vďaka svojej veľkosti 6 x 16 cm skvele padne do drobných ručičiek a zmestí sa do nej 350 ml tekutín. Slamka je sch..
25.90€
Bez dane:21.58€
Termofľaša Jahody 350 mlDetská termofľaša so slamkou!Ružová termofľaša pre deti s motívom jahôd od francúzskej značky Petit Jour zaistí, aby mali deti dostatočný príjem tekutín. Vďaka svojej veľkosti 6 x 16 cm skvele padne do drobných ručičiek a zmestí sa do nej 350 ml tekutín. Slamka je schovaná po..
25.90€
Bez dane:21.58€
Termofľaša Jahody 500 mlDetská termofľaša s veľkým objemom!Nerezová termofľaša pre deti s motívom červených jahôd od francúzskej značky Petit Jour zaistí, aby mali deti celý deň dostatočný príjem tekutín. Vďaka svojej veľkosti 8 x 23 cm skvele padne do drobných rúk, pritom sa do nej zmestí až 500 ml..
29.90€
Bez dane:24.92€
Termofľaša Kaktusy 500 mlDetská termofľaša s veľkým objemom!Nerezová termofľaša pre deti s motívom kaktusov od francúzskej značky Petit Jour zaistí, aby mali deti celý deň dostatočný príjem tekutín. Vďaka svojej veľkosti 8 x 23 cm skvele padne do drobných rúk, pritom sa do nej zmestí až 500 ml tekut..
29.90€
Bez dane:24.92€
Hrnček Baletka
Nedostupné
Hrnček BaletkaSkvelý na rozvoj samostatnosti!Detský ružový hrnček s uškom s objemom 180 ml s tancujúcimi baletkami od francúzskej značky Petit Jour dodá deťom odvahu piť samostatne. Hrnček s uškom je totiž ľahký a odolný. Keď náhodou spadne, nerozbije sa. Uško podporuje deti v samostatnosti pri mani..
7.40€
Bez dane:6.17€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 120 (10 stránok)