Menu
Your Cart

Petit Jour

Praktické doplnky a kvalitné hračky pre deti

Francúzska značka Petit Jour prináša vám a vašim deťom praktické a funkčné produkty na stravovanie, zábavu, učenie aj cestovanie. Vezme vám dych nevšednými kolekciami riadu pre deti, praktickými taštičkami a batohmi z ľahkých, pevných a udržateľných materiálov, kaučukovými loptami aj skladacími kočíkmi. Nechýbajú ani špeciality, ako je taška so sieťovaným dnom na pieskovisko či taška na riadidlá detských bicyklov. To všetko s jedinečnými hravými vzormi či obľúbenými hrdinami ako Malý princ, Peppa Pig, Muminovci či Králik Peter.

Bezpečné produkty bez BPA a ftalátov

Značka Petit Jour vznikla v roku 1977 ako malé hračkárstvo v Paríži špecializujúca sa na hračky zo severnej Európy. V 80 rokoch 19. storočia postupne začala s výrobou vlastných kolekcií. Všetky jej produkty sú bezpečné, vyrobené z prírodných, inovatívnych alebo recyklovaných materiálov, bez BPA a ftalátov. Jedinečné sú aj svojim vzhľadom. Petit Jour pri navrhovaní svojich produktov spolupracuje s poprednými Ilustrátormi a dizajnérmi. Vyberte si ten pravý design pre vaše deti!

Podporí detskú samostatnosť a sebadôveruModrý delený tanier pre deti s motívmi farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour dodá vašim deťom chuť do jedla a podporí ich v samostatnom stravovaní. Tanier sa podobá tácke a má veľkosť 21 x 24 cm a je rozdelený na 4 rôzne veľké časti. Zmestí..
14.90€
Bez dane:12.42€
Podporí detskú samostatnosť a sebadôveruRužový delený tanier pre deti s motívmi farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour dodá vašim deťom chuť do jedla a podporí ich v samostatnom stravovaní. Tanier sa podobá tácke a má veľkosť 21 x 24 cm a je rozdelený na 4 rôzne veľké časti. Zmestí sa tak..
14.90€
Bez dane:12.42€
Skvelý na rozvoj samostatnosti!Detský hrnček s uškom s objemom 180 ml s motívom farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour dodá deťom odvahu piť samostatne. Hrnček s uškom je totiž ľahký a odolný. Keď náhodou spadne, nerozbije sa. Uško podporuje deti v samostatnosti pri manipulácii s ním. Vyu..
7.40€
Bez dane:6.17€
Skvelý na rozvoj samostatnosti!Detský hrnček s objemom 160 ml s motívom farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour je skvelým hrnčekom pre deti, ktoré už sú veľké na náustok. Hrnček je ľahký a odolný. Keď náhodou spadne, nerozbije sa. Podporuje deti v samostatnosti a môže slúžiť aj ako pohár ..
6.60€
Bez dane:5.50€
Uspôsobené pre malé ručičky!3 detské lyžičky s motívom pestrofarebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour spríjemnia deťom každý chod. Majú dĺžku 14 cm, žiadne ostré hrany a sú tvarované tak, aby sa deťom dobre držali. Sú tak vhodné ako prvé lyžičky pre bábätko aj batoľatá. Doplniť ich môžete ď..
7.50€
Bez dane:6.25€
Učiaci hrnček podporí samostatnosť dieťaťaProtišmykový hrnček s náustkom s objemom 160 ml s dizajnovým motívom farebného ovocia značky Petit Jour pomôže tým najmenším piť samostatne bez pomoci dospelého. Hrnček má dve ušká, aby sa bábätkám a batoľatám dobre držal v malých ručičkách. Náustok je odním..
14.30€
Bez dane:11.92€
Univerzálna miska pre bábätká aj väčšie deti!Detská modrá miska s motívmi farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour spríjemní deťom každé jedlo. Vďaka objemu 250 ml je vhodná napríklad ako raňajková miska na cereálie a kašičky, ale aj ako miska na príkrmy. Mistička je ľahká a odolná. Vďaka t..
8.30€
Bez dane:6.92€
A oblečenie zostane čisté!Detský ružový podbradník s vreckom s motívom hravého ovocia od značky Petit Jour je užitočným pomocníkom pri prvých príkrmoch aj počas samostatného stravovania bábätiek a batoliat. Plátený podbradník s rozmermi 25,5 x 38 cm je vodeodolný. Veľké Priehľadné vrecko zase zabrán..
9.90€
Bez dane:8.25€
A oblečenie zostane čisté!Detský modrý podbradník s vreckom s motívom hravého ovocia od značky Petit Jour je užitočným pomocníkom pri prvých príkrmoch aj počas samostatného stravovania bábätiek a batoliat. Plátený podbradník s rozmermi 25,5 x 38 cm je vodeodolný. Veľké Priehľadné vrecko zase..
9.90€
Bez dane:8.25€
Skvelá na hračky na piesok aj veci na pláž!Praktická taška so sieťovaným dnom s motívom farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour sa stane nepostrádateľným doplnkom pri cestách na pieskovisko aj dovolenku. Sieťované dno zabezpečí, že si domov neprinesiete žiadny prebytočný piesok. Vďaka obje..
29.00€
Bez dane:24.17€
100% bavlnený batoh na každodenné nosenie!Detský batoh typu messenger s dizajnovým motívom farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 30 x 28 x 4 cm s objemom 8,4 l je skvelým batohom do škôlky aj na výlety. Má jedno veľké vrecko so zapínaním na suchý zips. Vďaka tomu sa deťom do b..
22.00€
Bez dane:18.33€
Vezmi hračky na prechádzku!Skladací kočík pre bábiky s dizajnovými motívmi farebného ovocia od francúzskej značky Petit Jour sa stane užitočným doplnkom pri rolových hrách doma aj na prechádzke. Kočík má kvalitné dvojité kolieska, takže krásne jazdí, a vďaka penovým madlám sa deťom dobre tlačí. Plát..
49.00€
Bez dane:40.83€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 118 (10 stránok)