Menu
Your Cart

Petit Jour

Praktické doplnky a kvalitné hračky pre deti

Francúzska značka Petit Jour prináša praktické a funkčné detské produkty na stravovanie, zábavu, učenie aj cestovanie. Vo svojej ponuke má kolekcie riadu pre deti, praktické taštičky a batohy z ľahkých, pevných a udržateľných materiálov, kaučukové lopty aj skladacie kočíky. To všetko s jedinečnými hravými vzormi či obľúbenými hrdinami ako Malý princ, Peppa Pig, Muminovci či Králik Peter.

Bezpečné produkty bez BPA a ftalátov

Značka Petit Jour vznikla v roku 1977 ako malé hračkárstvo v Paríži špecializujúca sa na hračky zo severnej Európy. V 80 rokoch 19. storočia postupne začala s výrobou vlastných kolekcií. Všetky jej produkty sú bezpečné, vyrobené z prírodných, inovatívnych alebo recyklovaných materiálov, bez BPA a ftalátov. Jedinečné sú aj svojim vzhľadom. Petit Jour pri navrhovaní svojich produktov spolupracuje s poprednými Ilustrátormi a dizajnérmi.

Desiatové boxy Dobrodružstvo 3 ks Desiatové boxy Dobrodružstvo 3 ks
Nedostupné
Do škôlky, školy aj na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s motívmi zvieratiek z lesa od francúzskej značky Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia aj na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti aj jabĺčka. Krabičky..
9.90€
Bez dane:8.25€
Ľadvinka Dobrodružstvo Ľadvinka Dobrodružstvo
Nedostupné
Plátená ľadvinka na výlety aj prázdniny!Detská ľadvinka s dizajnovým motívom lesa od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 22 x 11 x 6 cm s objemom 1,4 l sa stane užitočným doplnkom vašich detí. Má jedno veľké vrecko na zips. Vďaka tomu sa deťom do obličky dobre ukladajú veci a nič z nej nevypadn..
16.50€
Bez dane:13.75€
Batoh „messenger“ od 2 rokov Dobrodružstvo 8,4 l Batoh „messenger“ od 2 rokov Dobrodružstvo 8,4 l
Nedostupné
100% bavlnený batoh na každodenné nosenie!Detský batoh typu messenger s dizajnovým motívom lesa od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 30 x 28 x 4 cm s objemom 8,4 l je skvelým batohom do škôlky aj na výlety. Má jedno veľké vrecko so zapínaním na suchý zips. Vďaka tomu sa deťom do batohu dobre ..
22.00€
Bez dane:18.33€
Taška na bicykel a odrážadlo Dobrodružstvo Taška na bicykel a odrážadlo Dobrodružstvo
Nedostupné
Praktická taška na bicykel!Taška na bicykel s dizajnovým motívom lesa od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 28 x 19 x 10 cm a objemom 5,5 l sa skvele hodí na odrážadlo, bicykel aj kolobežku. Má jedno veľké vrecko so zapínaním na suchý zips. Vďaka tomu do nej deťom dobre ukladajú veci a..
24.50€
Bez dane:20.42€
Hrnček Peppa Pig Hrnček Peppa Pig
Nedostupné
Skvelý na rozvoj samostatnosti!Detský hrnček s uškom s objemom 180 ml s motívom prasiatka Peppa Pig od francúzskej značky Petit Jour dodá deťom odvahu piť samostatne. Hrnček s uškom je totiž ľahký a odolný. Keď náhodou spadne, nerozbije sa. Uško podporuje deti v samostatnosti pri manipulácii s ním. ..
7.40€
Bez dane:6.17€
100% bavlnený batoh na každodenné nosenie!Detský batoh typu messenger s dizajnovým motívom Malého Princa od francúzskej značky Petit Jour s rozmermi 30 x 28 x 4 cm s objemom 8,4 l je skvelým batohom do škôlky aj na výlety. Má jedno veľké vrecko so zapínaním na suchý zips. Vďaka tomu sa deťom do bato..
22.00€
Bez dane:18.33€
Uži si zábavu s loptou vo vnútri aj vonku!Veľká zelená lopta s motívom jaguára od francúzskej značky Petit Jour je vhodná pre interiérové ​​aj exteriérové ​​aktivity. Vďaka svojej veľkosti s priemerom 18 cm je vhodná na kolektívne hry aj motorické aktivity doma, v škôlke aj škole či na dovolenke. Vď..
14.90€
Bez dane:12.42€
Do škôlky, školy aj na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s motívom dinosaurov od francúzskej značky Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia aj na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti aj jabĺčka. Krabičky sú sto..
9.90€
Bez dane:8.25€
Desiatové boxy Peppa Pig 3 ks
Nedostupné
Do škôlky, školy aj na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s motívom prasiatka Peppa Pig od francúzskej značky Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia aj na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti aj jabĺčka. Krabič..
9.90€
Bez dane:8.25€
Desiatové boxy Malý Princ 3 ks Desiatové boxy Malý Princ 3 ks
Nedostupné
Do škôlky, školy aj na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s motívom Malého Princa od francúzskej značky Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia aj na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti aj jabĺčka. Krabičky sú ..
9.90€
Bez dane:8.25€
Do škôlky, školy aj na výlety!Umelohmotné krabičky na desiatu s motívom žltých citrónov od francúzskej značky Petit Jour budú deťom slúžiť v škole a poslúžia aj na rodinných výletoch. 3 rôzne veľké krabičky s pevným uzáverom poskytujú dostatok priestoru na chlebíček, sladkosti aj jabĺčka. Krabičky s..
9.90€
Bez dane:8.25€
Delený tanier Dinosaury Delený tanier Dinosaury
Nedostupné
Podporí detskú samostatnosť a sebadôveruDelený tanier pre deti s motívom dinosaurov od francúzskej značky Petit Jour dodá vašim deťom chuť do jedla a podporí ich v samostatnom stravovaní. Tanier sa podobá tácke a má veľkosť 21 x 24 cm a je rozdelený na 4 rôzne veľké časti. Zmestí sa tak naň predjedl..
14.90€
Bez dane:12.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 118 (10 stránok)