Menu
Your Cart

Monokel


Viete si predstaviť život bez kávy? Šálka čierneho moku predstavuje pre mnohých z nás samozrejmý začiatok dňa.A predsa musel tento milovaný nápoj predtým, ako spočinul na našom raňajkovom stole, prekonať neuveriteľnú cestu naprieč kontinentmi, aj dejinami. Ilustrované dejiny dúšok po dúšku...
17.90€
Bez dane:16.27€
Hovnivál Hugo
Ocenené
Poznáte hovnivála? To je ten chrobák, čo pred sebou vaľká guličku z hovienok iných zvierat. Lenže hovniválovi Hugovi jedna gulička nestačí, chce ich mať čo najviac! Hugo má rád svoju prácu. Nahromadil už množstvo guliek. Hromadí ich po celom lese a s nikým sa nebaví. Hovnivál Hugo je príbe..
11.90€
Bez dane:10.82€
Netopierik menom Eliška sa jedného dňa rozhodla ísť medzi ľudí.Keď sa Eliška vybrala z lesa medzi ľudí, netušila, čo tým spôsobí – celé mesto je z nej hore nohami! Poradí si Eliška v novom, neznámom prostredí?Podarí sa jej nájsť v neznámom prostredí útočisko a nových priateľov? Eliška nie je st..
9.90€
Bez dane:9.00€
Dážďovka František sa cíti byť v záhradke zbytočný.V komposte na konci záhrady, pod vajíčkovými škrupinami a šupami z jabĺk, býva maličký tvor - dážďovka František. A hoci je od prírody veselá kopa, trápi ho, že na rozdiel od kamarátov zo záhrady nevie robiť nič užitočné: mravec stavia domčeky, pavú..
9.90€
Bez dane:9.00€
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 (1 stránok)