Menu
Your Cart

Monokel


Viete si predstaviť život bez kávy? Šálka čierneho moku predstavuje pre mnohých z nás samozrejmý začiatok dňa.A predsa musel tento milovaný nápoj predtým, ako spočinul na našom raňajkovom stole, prekonať neuveriteľnú cestu naprieč kontinentmi, aj dejinami. Ilustrované dejiny dúšok po dúšku...
17.90€
Bez dane:16.27€
Hovnivál Hugo
Ocenené
Poznáte hovnivála? To je ten chrobák, čo pred sebou vaľká guličku z hovienok iných zvierat. Lenže hovniválovi Hugovi jedna gulička nestačí, chce ich mať čo najviac! Hugo má rád svoju prácu. Nahromadil už množstvo guliek. Hromadí ich po celom lese a s nikým sa nebaví. Hovnivál Hugo je príbe..
11.90€
Bez dane:10.82€
Máme pre vás dobré správy!Túto vetu chceme počuť všetci, najmä v časoch, kedy cítime, že dôvodov na radosť je akosi pomenej. Hoci sa nám to tak môže niekedy zdať, dobré správy z médií nezmizli, len ich možno treba o trochu viac hľadať.Martin Smatana si dal tú prácu aj za nás a už po druhýkrát zozbie..
17.90€
Bez dane:16.27€
Radostná správa
-15 %
Komiksový príbeh legendárnej dvojice Lasicu a Satinského.Radostná správa je druhá a zároveň posledná autorská hra, ktorú stihli Lasica so Satinským uviesť koncom 60. rokov v bratislavskom Divadle na korze.Mapuje zrod, začiatky a vrcholné tvorivé roky Lasicu a Satinského.S nastupujúcou normalizáciou ..
16.73€ 19.68€
Bez dane:15.21€
Nevonia ti matika? Nevadí!Počty sa predsa dajú naučiť aj inak. A ešte sa pri tom aj skvelo zabaviť! Pozývame ťa do knihy plnej rébusov a prekvapení, v ktorej môžeš ľudí nielen rátať, ale aj pozorovať, čo robia, prežívať s nimi ich malé drámy a tiež sledovať, ako sa ich príbehy navzájom preplietajú.P..
16.90€
Bez dane:15.36€
Netopierik menom Eliška sa jedného dňa rozhodla ísť medzi ľudí.Keď sa Eliška vybrala z lesa medzi ľudí, netušila, čo tým spôsobí – celé mesto je z nej hore nohami! Poradí si Eliška v novom, neznámom prostredí?Podarí sa jej nájsť v neznámom prostredí útočisko a nových priateľov? Eliška nie je st..
9.90€
Bez dane:9.00€
Dážďovka František sa cíti byť v záhradke zbytočný.V komposte na konci záhrady, pod vajíčkovými škrupinami a šupami z jabĺk, býva maličký tvor - dážďovka František. A hoci je od prírody veselá kopa, trápi ho, že na rozdiel od kamarátov zo záhrady nevie robiť nič užitočné: mravec stavia domčeky, pavú..
9.90€
Bez dane:9.00€
Zobrazuje sa 1 až 7 z 7 (1 stránok)