Menu
Your Cart

Meda


Objavujte Slovensko v zime!Veľká obrázková kniha pre deti a ich rodičov je plná pestrofarebných ilustrácii Slovenska.Knižka obsahuje krásne ilustrácie Slovenska.Kto kedy povedal, že v zime sa nechodí na výlety? Stačí sa predsa lepšie obliecť a môžeme vyraziť na veľkú snežnú expedíciu! Prejdeme po za..
15.90€
Bez dane:14.45€
Dobré ráno s odklápacími okienkami!Privítaj nový deň s dvoma najlepšími kamarátmi – macom a myškou! Zaži s nimi deň plný dobrodružstiev! Knižka precvičuje jemnú detskú motoriku.Knižka obsahuje aj posuvné prvky a okienka na odkrývanie a interakciu s obrázkami, pri ktorej si budú deti trénovať je..
8.50€
Bez dane:7.73€
Dobrú noc s odklápacími okienkami!Prichystaj sa do postieľky s dvoma najlepšími kamarátmi – macom a myškou! Ideálne leporelo pre deti pred spánkom. Knižka precvičuje jemnú detskú motoriku.Knižka obsahuje aj posuvné prvky a okienka na odkrývanie a interakciu s obrázkami, pri ktorej si budú deti ..
8.50€
Bez dane:7.73€
Objavujte Česko!Potom, čo sa prasiatku Oliverovi spoločne s rodičmi podarilo preskúmať Slovensko, vydáva sa zvieracia rodinka na potulky Českom.Knižka obsahuje krásne ilustrácie Českej republiky.V sprievode bratranca Matesa navštívi Oliver Prahu a raj vlakov a lietadiel v technickom múzeu. Prejde sa..
15.95€
Bez dane:14.50€
Objavujte Slovensko!Veľká obrázková kniha pre deti a ich rodičov je plná pestrofarebných ilustrácii Slovenska.Knižka obsahuje krásne ilustrácie Slovenska.Pridajte sa k prasiatku Oliverovi, ktoré so svojimi rodičmi a ďalšími zvieracími kamarátmi vyráža na veľkú prázdninovú cestu! Objavte spolu s nimi..
15.90€
Bez dane:14.45€
Objavujte svet dopravných prostriedkov s obrázkovým leporelom.Vedeli by ste koľko rôznych dopravných prostriedkov sa ukrýva v meste? A ako to vyzerá počas bežného dňa na železničnej stanici? Táto krásna hľadacia knižka vezme Vás aj Vaše deti na dobrodružnú cestu za objavovaním všetkého, čo nás odvez..
14.90€
Bez dane:13.55€
Maco a myška: Ideme do škôlky
Nedostupné
Každý deň nové dobrodružstvo!Pozrime sa spolu s Macom a Myškou do škôlky.Knižka precvičuje jemnú detskú motoriku.Knižka obsahuje aj posuvné prvky a okienka na odkrývanie a interakciu s obrázkami, pri ktorej si budú deti trénovať jemnú motoriku...
8.90€
Bez dane:8.09€
Maco a myška: Najkrajšie narodeniny
Nedostupné
Dnes je výnimočný deň!Maco má narodeniny. Myška mu usporiadala oslavu a pozvala všetkých kamarátov.Knižka precvičuje jemnú detskú motoriku.Knižka obsahuje aj posuvné prvky a okienka na odkrývanie a interakciu s obrázkami, pri ktorej si budú deti trénovať jemnú motoriku...
8.90€
Bez dane:8.09€
Maco a myška: Na ihrisku
Nedostupné
Dnes sa môžeme poriadne vyblázniť!Poď s macom a myškou na ihrisko a uži si krásny deň s kamarátmi!Knižka precvičuje jemnú detskú motoriku.Knižka obsahuje aj posuvné prvky a okienka na odkrývanie a interakciu s obrázkami, pri ktorej si budú deti trénovať jemnú motoriku...
8.90€
Bez dane:8.09€
Maco a myška: Na farme
Nedostupné
Zabav sa s nami na farme!Spoznaj farmu s najlepšími kamarátmi – macom a myškou! Zaži s nimi deň plný dobrodružstiev! Knižka precvičuje jemnú detskú motoriku.Knižka obsahuje aj posuvné prvky a okienka na odkrývanie a interakciu s obrázkami, pri ktorej si budú deti trénovať jemnú motoriku...
8.90€
Bez dane:8.09€
Zobrazuje sa 1 až 10 z 10 (1 stránok)