Menu
Your Cart

Ladybird


Baby Touch: Food
Nedostupné
Predstavte svojmu dieťaťu rôzne druhy jedla pomocou tejto skvelej interaktívnej knižky.Zoznámte svoje dieťa s prvými slovami s touto interaktívnou hracou knihou. Pomenujte a dotknite sa rôznych potravín, od zdravého ovocia až po báječné maškrty!Perfektná kniha prvých slov pre všetky batoľatá.S textú..
8.80€
Bez dane:8.00€
Predstavte svojmu dieťaťu všetky ročné obdobia pomocou tejto skvelej interaktívnej knižky.Pozdravte jar, leto, jeseň a zimu, od drobných kuriatok až po ligotavé snehové vločky!Perfektná kniha prvých slov pre všetky batoľatá.Knižka s odolnými stranami a úchytkami zaujme malé deti už od jedného roka. ..
10.99€
Bez dane:9.99€
Baby Touch: Animals Tab Book Baby Touch: Animals Tab Book
Nedostupné
Bábätká a batoľatá si zamilujú túto interaktívnu knihu Baby Touch: Animals Tab Book.Pomocou kariet v tvare zvieraťa môžete so svojim dieťaťom otáčať stránky a vyhľadávať a pomenovať rôzne zvieratká po celom svete.Na každej stránke sú tiež veľké a stimulujúce oblasti na dotyk. Každá stránka obsahuje ..
10.99€
Bez dane:9.99€
Bábätká a batoľatá si zamilujú túto interaktívnu knihu Baby Touch: Vehicles Tab Book.Pomocou výložky v tvare vozidla môžete so svojim dieťaťom otáčať stránky a vyhľadávať a pomenovať rôzne vozidlá po celom svete, od automobilov a vlakov po vrtuľníky a bagre.Na každej stránke sú tiež veľké a stimuluj..
10.99€
Bez dane:9.99€
Baby Touch: Rainbow Baby Touch: Rainbow
Nedostupné
Veľkoformátové leporelo Baby Touch: Rainbow je ideálnym leporelom na učenie farieb pre staršie detičky od 15+ mesiacov. Toto leporelo je nadstavbou leporela Baby Touch: Colours, z ktorého využíva obrázky (v tomto leporele bol iba 1 obrázok na 1 farbu) a pridáva k nim ďalšie obrázky (napr. k zelenej..
10.99€
Bez dane:9.99€
Zobrazuje sa 1 až 5 z 5 (1 stránok)