Menu
Your Cart

Inuwet

Organické zloženie

Zábavná a farebná vegánska kozmetika Inuwet je určená pre celú rodinu. Vo svojich inovatívnych receptúrach používajú organické zložky výlučne prírodného pôvodu. Kozmetické produkty netestujú na zvieratách.


Poetická kozmetika pre milovníkov jednorožcov

Inuwet spája kreativitu, inovácie a rešpekt k životnému prostrediu. Rúže, laky, krémy na ruky, balzamy, všetka kozmetika má farebný dizajn vo vždy rozkošných obaloch.


Balzam obohatený o bambucké masloVône broskyne, čerešne a vanilky s kokosom robia tieto balzamy príjemné a sladúčke. Obohatené sú o bambucké maslo a makadamiový olej, vďaka ktorým účinne vyživujú a ochraňujú pery.Krabička balzamov s prírodným zloženímVegánske zloženie s 97% prírodných zložiek, ..
18.90€
Bez dane:15.75€
Kolekcia voňavých lakov na nechtyDetské laky na nechty teraz prinášame v tejto voňavej kolekcii, kde nájdete exotickú papáju, originálnu čučoriedku a sladkú jahodu.Bezpečné pre detské rukyLaky majú prírodné vegánske zloženie a vyrobené sú na báze 82% vody, aby boli bezpečné pre detské nechty. Vyrobe..
19.90€
Bez dane:16.58€
Balzam na pery Broskyňa
Nedostupné
Balzam obohatený o bambucké masloSladká vôňa broskyne robí tento balzam príjemný a ľahký ako prvý slnečný lúč v letné ráno. Obohatený je o bambucké maslo a makadamiový olej, vďaka ktorým účinne vyživuje a ochraňuje pery.Broskyňová vôňaVegánske zloženie s 97% prírodných zložiek, vyrobené vo Fra..
6.80€
Bez dane:5.67€
Balzam na pery Čerešňa Balzam na pery Čerešňa
Nedostupné
Balzamy obohatené o bambucké masloSladká vôňa čerešne robí tento balzam príjemný a ľahký ako prvý slnečný lúč v letné ráno. Obohatené o bambucké maslo a makadamiový olej účinne vyživujú, opravujú a chránia pery.Čerešňová vôňaVegánske zloženie s 97% prírodných zložiek, vyrobené vo Francúzsku s&..
6.80€
Bez dane:5.67€
Balzam na pery Jahoda Balzam na pery Jahoda
Nedostupné
Balzam obohatený o bambucké masloSladká vôňa jahôd robí tento balzam príjemný a voňavý ako práve nazbieraný košík lahodných šťavnatých jahôd pri lúčoch teplého slniečka. Obohatený je o bambucké maslo a makadamiový olej, vďaka ktorým účinne vyživuje a ochraňuje pery.Jahodová vôňaVegánske zloženie s&n..
6.80€
Bez dane:5.67€
Balzam obohatený o bambucké masloVôňa jablka robí tento balzam príjemný a voňavý ako práve odtrhnuté jablko v zelenom sade. Obohatené o bambucké maslo a makadamiový olej účinne vyživujú, opravujú a chránia pery.Jablková vôňaVegánske zloženie s 97% prírodných zložiek, vyrobené vo Francúzsku s&nb..
6.80€
Bez dane:5.67€
Balzam obohatený o bambucké masloKombinácia vôní vanilky a kokosu robí tento balzam neodolateľným , pripomínajúcim slnečné lúče na pláži v exotike. Obohatený je o bambucké maslo a makadamiový olej, vďaka ktorým účinne vyživuje a ochraňuje pery.Vôňa vanilky a kokosuVegánske zloženie s 97% prírod..
6.80€
Bez dane:5.67€
Balzam na pery a lak na nechty Čučoriedka Balzam na pery a lak na nechty Čučoriedka
Nedostupné
Balzamy obohatené o bambucké masloWow!!! Dokonalé duo, ktoré poteší deti od 3 rokov. Balzam na pery a fialový lak. Tieto balzamy obohatené o bambucké maslo a makadamiový olej účinne vyživujú, opravujú a chránia pery. Čerešnička na torte: zloženie oboch produktov je vegánske, bez krutosti, bez parabé..
14.50€
Bez dane:12.08€
Krém obohatený o bambucké masloKrém ľahkej textúry, obohatený o bambucké maslo, vyživuje a stará sa o ruky na dennej báze, pričom nezanecháva mastný alebo lepkavý povrch.Vegánske zloženieKrém s prírodným zložením a príjemnou vôňou jahody poteší pokožku aj čuchové bunky.Tuba 60ml..
5.90€
Bez dane:4.92€
Krém obohatený o bambucké masloKrém ľahkej textúry, obohatený o bambucké maslo, vyživuje a stará sa o ruky na dennej báze, pričom nezanecháva mastný alebo lepkavý povrch. Vegánske zloženieKrém s prírodným zložením a príjemnou vôňou kvetu bavlny poteší pokožku aj čuchové bunky.Tuba 60ml..
5.90€
Bez dane:4.92€
Šumivé gule do kúpeľa Donuty 4 ks Šumivé gule do kúpeľa Donuty 4 ks
Nedostupné
Farebné donuty do kúpeľaRozmaznávajte a jemne čistite detskú pokožku voňavým a farebným kúpeľom. 4 šumivé donuty s lahodnou vôňou cukrovej vaty a vanilky deti zabavia a spríjemnia chvíle večerného kúpania.Kolekcia šumivých donutov Šumivé donuty teraz prinášamé ako kolekciu v peknej krabičke, kt..
13.20€
Bez dane:11.00€
Balzam obohatený o bambucké masloVône jahôd a mliečneho kokteilu robia tieto balzamy príjemné a sladúčke. Obohatené sú o bambucké maslo a makadamiový olej, vďaka ktorým účinne vyživujú a ochraňujú pery.Príchuť jahoda a mliečny kokteilVegánske zloženie s 97% prírodných zložiek, vyrobené vo Franc..
12.90€
Bez dane:10.75€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 18 (2 stránok)