Menu
Your Cart

Great Pretender

S tým správnym kostýmom môžete byť kýmkoľvek.

Great Pretenders je kanadská značka vytvorená v roku 1989 s cieľom ponúkať širokú škálu kostýmov, aby deti už od útleho veku rozvíjali svoju kreativitu a predstavivosť. Pretože obliekanie je viac než len obliecť si kostým princeznej alebo superhrdinu, spoločnosť Great Pretenders navrhuje vysokokvalitné produkty vyrobené s použitím tých najlepších látok, ktoré zaručia pohodlné a dlhotrvajúce kostýmy.

Dizajnové oblečenie pre všetky deti bez rozdielu.

Predstieranie rozvíja komunikačné schopnosti a priestor na vyjadrenie pocitov a obáv. Táto značka myslí na ťažkosti, s ktorými sa môžu postihnuté deti stretnúť pri hľadaní oblečenia, a snažia sa navrhnúť produkty pre všetky deti. V Great Pretenders myslia tiež na ochranu planéty prostredníctvom environmentálne zodpovedného podnikania.

Poháre Superhrdinovia Mesto 8ks Poháre Superhrdinovia Mesto 8ks
-30 %
Vaša párty bude dokonalá!Balenie ôsmich párty pohárov s dekoráciou superhrdinov a mesta. V príjemných farbách s ružovou fóliou. Okrem superhrdinov tu nájdete aj komiksový mestský dizajn.Rozžiarte svoju párty a posuňte dekoráciu na vyšší level, z ktorého budú hostia paf!..
4.19€ 5.99€
Bez dane:3.49€
Vaša párty bude dokonalá!Balenie ôsmich párty pohárov s dekoráciou jednorožcov. V príjemných pastelových odtieňoch a farbách.Okrem jednorožcov tu nájdete aj obrázky hviezd, oblakov a dúhy.Rozžiarte svoju párty a posuňte dekoráciu na vyšší level, z ktorého budú hostia paf!..
5.99€
Bez dane:4.99€
Poháre Superhrdinovia 8ks Poháre Superhrdinovia 8ks
-28 %
Vaša párty bude dokonalá!Balenie ôsmich párty pohárov s dekoráciou superhrdinov.  V bielej farbe so zlatými detailami. Okrem superhrdinov tu nájdete aj komiksový dizajn.Rozžiarte svoju párty a posuňte dekoráciu na vyšší level, z ktorého budú hostia paf!..
4.31€ 5.99€
Bez dane:3.59€
Servítky Superhrdinovia 20ks Servítky Superhrdinovia 20ks
-28 %
Vyzdobte si stôl vašej oslavy.Balenie dvadsiatich kusov servítok s dizajnom superhrdinov na každú detskú oslavu.Krásne farebné komiksové ilustrácie.Servítky sú kvalitné a trojvrstvové. Perfektne dotvoria tematiku vašej narodeninovej oslavy či inej párty!..
4.31€ 5.99€
Bez dane:3.59€
Servítky Happy Birthday 20ks Servítky Happy Birthday 20ks
-28 %
Vyzdobte si stôl vašej oslavy.Balenie dvadsiatich kusov servítok s dizajnom "Happy Birthday", na každú narodeninovú oslavu.Krásne farebné a zábavné ilustrácie.Servítky sú kvalitné a trojvrstvové. Perfektne dotvoria tematiku vašej narodeninovej párty!..
4.31€ 5.99€
Bez dane:3.59€
Vyzdobte si stôl vašej oslavy.Balenie dvadsiatich kusov servítok s dizajnom jednorožcov na každú detskú oslavu.Krásne farebné ilustrácie dúhy a jednorožcov.Servítky sú kvalitné a trojvrstvové. Perfektne dotvoria tematiku vašej narodeninovej oslavy či inej párty!..
5.99€
Bez dane:4.99€
Oslava s najkrajším servírovaním!Balenie ôsmich tanierov na párty s dizajnom jednorožcov. Taniere sú potiahnuté v krásnej dúhovej fólií.Farebné jednorožce, dúhy a obláčiky.Servírovať narodeninovú tortu na tanieroch s jednorožcom je fakt magické. Rozmery: 23 cm..
5.99€
Bez dane:4.99€
Doplnky na fotenie Superhrdinovia Doplnky na fotenie Superhrdinovia
-40 %
Užite si fotenie v plnej paráde.Set s doplnkami na fotenie vašich superhrdinov a superhrdiniek. Balenie obsahuje osem doplnkov, ktoré premenia každého vo vysnívaného komiksového hrdinu.Nájdete tu masky, komiksové texty, budovy a mnoho ďalších.Všetky doplnky sa lesknú a trbliecu v krásnych odtieňoch...
9.60€ 16.00€
Bez dane:8.00€
Girlanda Superhrdinovia Mesto Girlanda Superhrdinovia Mesto
-25 %
Ozdobte si vašu oslavu či párty.Krásna zlatá lesklá girlanda s originálnym rozprávkovým motívom na každú oslavu. Girlanda má zlaté trblietavé detaily.Girlanda s komiksovými textami a mestskými budovami.Máte doma malého Batmana či Spidermana? Toto je girlanda pre vás! Rozmery: 182 cm..
6.74€ 8.99€
Bez dane:5.62€
Čelenka Happy Birthday strieborná Čelenka Happy Birthday strieborná
-18 %
Oslávte narodeniny so štýlom!Čelenka do vlasov s veľkými striebornými písmenami ktoré tvoria nápis "Happy Birthday".Perfektný doplnok pre každého oslávenca.Čelenka je ohybná a prispôsobí sa tvaru hlavy. Vášho malého oslávenca okamžite každý rozpozná...
4.09€ 4.99€
Bez dane:3.41€
Nálepky na tvár Spiderman Nálepky na tvár Spiderman
Nedostupné
Ozdobte si tvár podľa predstáv.Balenie ôsmich dizajnových nálepiek v krásnych farbách na tvár, ktoré sú na jedno použitie.Krásny trblietavý dizajn superhrdinu, Spidermana.Nálepky sú zdravotne nezávadné. Z vášho drobca bude v okamihu slávny superhrdina Spiderman!..
4.00€
Bez dane:3.33€
Ozdobte si tvár podľa predstáv.Balenie ôsmich dizajnových nálepiek na tvár, ktoré sú na jedno použitie.Krásny trblietavý dračí dizajn.Nálepky sú zdravotne nezávadné. Z vášho drobca bude v okamihu majestátny dráčik!..
4.00€
Bez dane:3.33€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 15 (2 stránok)