Menu
Your Cart

Great Pretender

S tým správnym kostýmom môžete byť kýmkoľvek.

Great Pretenders je kanadská značka vytvorená v roku 1989 s cieľom ponúkať širokú škálu kostýmov, aby deti už od útleho veku rozvíjali svoju kreativitu a predstavivosť. Pretože obliekanie je viac než len obliecť si kostým princeznej alebo superhrdinu, spoločnosť Great Pretenders navrhuje vysokokvalitné produkty vyrobené s použitím tých najlepších látok, ktoré zaručia pohodlné a dlhotrvajúce kostýmy.

Dizajnové oblečenie pre všetky deti bez rozdielu.

Predstieranie rozvíja komunikačné schopnosti a priestor na vyjadrenie pocitov a obáv. Táto značka myslí na ťažkosti, s ktorými sa môžu postihnuté deti stretnúť pri hľadaní oblečenia, a snažia sa navrhnúť produkty pre všetky deti. V Great Pretenders myslia tiež na ochranu planéty prostredníctvom environmentálne zodpovedného podnikania.

Kamienky na tvár Mačka Kamienky na tvár Mačka
Nedostupné
Maska mačky rýchlo a jednoduchoAk hľadáte originálny a zároveň jednoduchý spôsob, ako dieťa vyzdobiť na karneval, párty, alebo len tak pre zábavu, potom siahnite po týchto kamienkoch na tvár. Samolepiace nálepky sa dajú na tvár a telo ľahko aplikovať. Z čiernych kamienkov vytvorte vzhľad roztomilej ..
4.99€
Bez dane:4.16€
Kamienky na tvár Kamienky na tvár
Nedostupné
Trblietavé dúhové kamienkyAk hľadáte originálny a zároveň jednoduchý spôsob, ako dieťa vyzdobiť na karneval, párty, alebo len tak pre zábavu, potom siahnite po týchto kamienkoch na tvár. Samolepiace nálepky sa dajú na tvár a telo ľahko aplikovať a dajú sa z nich vytvoriť rôzne vzory. Kamienky na tvá..
4.99€
Bez dane:4.16€
Vesmírna misiaS týmto kostýmom astronauta drobec prežije vzrušujúcu cestu do vesmíru! Pojem astronaut je ikonickým symbolom odvahy, odhodlania a objavovania nekonečného vesmíru a tento kostým dieťaťu umožní stať sa súčasťou tohto úžasného dobrodružstva. Ako skutočný astronautKostým pozostáva z ..
44.99€
Bez dane:37.49€
Nežný superhrdinaKostým superhrdinu pozostáva z metalického plášťa v jemných odtieňoch ružovej a bledo-modrej, ktorý vytvára dojem nežnej elegancie a zároveň odzrkadľuje odhodlanosť superhrdinu. Sukňa z organzy s trblietkami pridáva do kostýmu šmrnc a štýl, zatiaľ čo ružová metalická maska na o..
37.99€
Bez dane:31.66€
Výprava do pradávnej éryNechajte svoje dieťa preskúmať svet dávno vyhynulých tvorov a stať sa jeho súčasťou s týmto fascinujúcim kostýmom.  Kostým raptora dieťa premení na hrôzostrašného dinosaura s dokonale vytvarovanou kapucňou v podobe raptorovej hlavy. S ostrými zubami, reálnymi očami a hro..
39.99€
Bez dane:33.33€
Kostým Lev (vek 2-3 roky) Kostým Lev (vek 2-3 roky)
Nedostupné
Premena na kráľa džungleKostým leví plášť, ktorý má kapucňu v podobe levej hlavy s hrivou, očami, ušami a ňufákom. Zo zadnej strany plášťa nechýba ani leví chvost. Na plášti sú našité rukavičky v podobe levích tláp, ktoré si dieťa môže nasadiť na ruky a cítiť sa ako skutočný lev. Na doma aj na párty..
44.90€
Bez dane:37.42€
Plášť T-Rexa s hlavou a chvostomNechajte drobca premeniť sa na hrôzostrašného T-Rexa s týmto úchvatným kostýmom na karneval! Plášť so vzorom dinosaurej kože a kapucňa v podobe T-Rexovej hlavy s očami a zubiskami mu dodajú ohromujúci vzhľad. Pozdĺž celého plášťa sú dinosaurie ostne a nechýba ani chvo..
38.99€
Bez dane:32.49€
Dvojitý superhrdina - Batman a Spiderman v jednomTento obojstranný kostým umožní dieťaťu stať sa dvoma ikonickými superhrdinami naraz - Batmanom a Spidermanom! Z jednej strany je kostým temného a tajomného Batmana s jeho charakteristickými rysmi, zatiaľ čo z druhej strany sa drobec premení na neohro..
34.99€
Bez dane:29.16€
Dračí plášť vynikne v daveNechajte drobca premeniť sa na majestátneho draka s týmto úchvatným kostýmom na karneval! Plášť so vzorom dračej kože a kapucňa mu dodajú tajomný a impozantný vzhľad. Metalické dračie ostne pozdĺž celého plášťa v dvoch odtieňoch modrej ho robia výrazným v dave. Vzhľad hrôzo..
39.99€
Bez dane:33.33€
Kostým obojstranný Jednorožec / Drak (vek 3-4 roky) Kostým obojstranný Jednorožec / Drak (vek 3-4 roky)
Nedostupné
Drobec môže byť jednorožcom alebo drakomKarnevalový kostým v podobe obojstranného plášťa s kapucňou, ktorý dieťaťu umožní premeniť sa na dve rozličné rozprávkové bytosti, jednorožca alebo draka. Zapínanie na suchý zips pri krku robí prepínanie hračkou. Tento obojstranný plášť je vyrobený z kval..
41.99€
Bez dane:34.99€
Roztomilá lienkaRoztomilý a zábavný kostým, ktorý dieťa premení na malú lienku. Tento kostým lienky sa skladá z červenej trblietavej sukničky, krídelok s bodkami a z tykadiel na čelenke. Suknička je vyrobená z jemnej látky, ktorá je príjemná na nosenie. Krídla zložené z dvoch častí, majú šnúrky, kto..
19.49€ 29.99€
Bez dane:16.24€
Roztomilá včielkaRoztomilý a zábavný kostým, ktorý dieťa premení na malú včielku. Tento kostým včielky sa skladá zo žltej sukničky, včelích krídelok a z tykadiel na čelenke. Suknička je vyrobená z jemnej látky, ktorá je príjemná na nosenie. Krídla zložené z dvoch častí su v strede spojené čiernou ba..
29.99€
Bez dane:24.99€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 19 (2 stránok)