Menu
Your Cart

Great Pretender

S tým správnym kostýmom môžete byť kýmkoľvek.

Great Pretenders je kanadská značka vytvorená v roku 1989 s cieľom ponúkať širokú škálu kostýmov, aby deti už od útleho veku rozvíjali svoju kreativitu a predstavivosť. Pretože obliekanie je viac než len obliecť si kostým princeznej alebo superhrdinu, spoločnosť Great Pretenders navrhuje vysokokvalitné produkty vyrobené s použitím tých najlepších látok, ktoré zaručia pohodlné a dlhotrvajúce kostýmy.

Dizajnové oblečenie pre všetky deti bez rozdielu.

Predstieranie rozvíja komunikačné schopnosti a priestor na vyjadrenie pocitov a obáv. Táto značka myslí na ťažkosti, s ktorými sa môžu postihnuté deti stretnúť pri hľadaní oblečenia, a snažia sa navrhnúť produkty pre všetky deti. V Great Pretenders myslia tiež na ochranu planéty prostredníctvom environmentálne zodpovedného podnikania.

Vaša párty bude dokonalá!Balenie ôsmich párty pohárov s dekoráciou superhrdinov a mesta. V príjemných farbách s ružovou fóliou. Okrem superhrdinov tu nájdete aj komiksový mestský dizajn.Rozžiarte svoju párty a posuňte dekoráciu na vyšší level, z ktorého budú hostia paf!..
5.99€
Bez dane:4.99€
Vaša párty bude dokonalá!Balenie ôsmich párty pohárov s dekoráciou jednorožcov. V príjemných pastelových odtieňoch a farbách.Okrem jednorožcov tu nájdete aj obrázky hviezd, oblakov a dúhy.Rozžiarte svoju párty a posuňte dekoráciu na vyšší level, z ktorého budú hostia paf!..
5.99€
Bez dane:4.99€
Poháre Superhrdinovia 8ks Poháre Superhrdinovia 8ks
-28 %
Vaša párty bude dokonalá!Balenie ôsmich párty pohárov s dekoráciou superhrdinov.  V bielej farbe so zlatými detailami. Okrem superhrdinov tu nájdete aj komiksový dizajn.Rozžiarte svoju párty a posuňte dekoráciu na vyšší level, z ktorého budú hostia paf!..
4.31€ 5.99€
Bez dane:3.59€
Servítky Superhrdinovia 20ks Servítky Superhrdinovia 20ks
-28 %
Vyzdobte si stôl vašej oslavy.Balenie dvadsiatich kusov servítok s dizajnom superhrdinov na každú detskú oslavu.Krásne farebné komiksové ilustrácie.Servítky sú kvalitné a trojvrstvové. Perfektne dotvoria tematiku vašej narodeninovej oslavy či inej párty!..
4.31€ 5.99€
Bez dane:3.59€
Servítky Happy Birthday 20ks Servítky Happy Birthday 20ks
-28 %
Vyzdobte si stôl vašej oslavy.Balenie dvadsiatich kusov servítok s dizajnom "Happy Birthday", na každú narodeninovú oslavu.Krásne farebné a zábavné ilustrácie.Servítky sú kvalitné a trojvrstvové. Perfektne dotvoria tematiku vašej narodeninovej párty!..
4.31€ 5.99€
Bez dane:3.59€
Vyzdobte si stôl vašej oslavy.Balenie dvadsiatich kusov servítok s dizajnom jednorožcov na každú detskú oslavu.Krásne farebné ilustrácie dúhy a jednorožcov.Servítky sú kvalitné a trojvrstvové. Perfektne dotvoria tematiku vašej narodeninovej oslavy či inej párty!..
5.99€
Bez dane:4.99€
Oslava s najkrajším servírovaním!Balenie ôsmich tanierov na párty s dizajnom jednorožcov. Taniere sú potiahnuté v krásnej dúhovej fólií.Farebné jednorožce, dúhy a obláčiky.Servírovať narodeninovú tortu na tanieroch s jednorožcom je fakt magické. Rozmery: 23 cm..
5.99€
Bez dane:4.99€
Doplnky na fotenie Superhrdinovia Doplnky na fotenie Superhrdinovia
-40 %
Užite si fotenie v plnej paráde.Set s doplnkami na fotenie vašich superhrdinov a superhrdiniek. Balenie obsahuje osem doplnkov, ktoré premenia každého vo vysnívaného komiksového hrdinu.Nájdete tu masky, komiksové texty, budovy a mnoho ďalších.Všetky doplnky sa lesknú a trbliecu v krásnych odtieňoch...
9.60€ 16.00€
Bez dane:8.00€
Tetovačky Happy Birthday Tetovačky Happy Birthday
-28 %
Zabavte sa s tetovačkami.Zmývateľné balenie tetovačiek pre deti s dizajnom narodeninovej party. V príjemných jasných farbách.Ilustrácie koláčov, balónov a darčekov.Tetovačky sú zdravotne nezávadné. Môžete ich rozdať vašim detským hosťom na oslave a následne vymyslieť tetovačkovú hru!..
2.88€ 4.00€
Bez dane:2.40€
Ozdobte si vašu oslavu či párty.Krásna zlatá lesklá girlanda s originálnym rozprávkovým motívom na každú oslavu. Girlanda má zlaté trblietavé detaily.Girlanda s komiksovými textami a mestskými budovami.Máte doma malého Batmana či Spidermana? Toto je girlanda pre vás! Rozmery: 182 cm..
8.99€
Bez dane:7.49€
Ozdobte si vašu oslavu či párty.Krásna trblietavá girlanda s originálnym rozprávkovým motívom na každú detskú oslavu. Zaručene s touto girlandou rozžiarite každú poriadnu oslavu či párty.Girlanda s krásnymi jednorožcami a dúhami.Girlanda má zlaté trblietavé detaily. Rozmery: 182 cm..
8.99€
Bez dane:7.49€
Girlanda Srdiečka a kométy Girlanda Srdiečka a kométy
-40 %
Ozdobte si vašu oslavu či párty.Krásna lesklá girlanda s originálnym motívom na každú detskú oslavu. Takáto krásna výzdoba nikdy nie je na poriadne oslave na škodu.Girlanda s krásnymi srdiečkami a kométami.Girlanda má zlaté trblietavé detaily a rozžiari vašu párty. Rozmery: 182 cm..
5.39€ 8.99€
Bez dane:4.49€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 18 (2 stránok)