Menu
Your Cart

Dorling Kindersley


Baby Touch and Feel - Fluffy Animals Baby Touch and Feel - Fluffy Animals
Nedostupné
Obľúbené detské dotykové leporelo.Toto leporelo pomáha zoznámiť vaše dieťa so zvieratkami s mäkkou kožušinkou, prostredníctvom obrázkov a dotykových textúr. Kniha na stránkach ponúka veľké množstvo dotykových plôch, ktoré podporujú senzorické učenie.Obsahuje dotykové plochy a reálne fotky zvieratiek..
5.49€
Bez dane:4.99€
Obľúbené detské dotykové leporelo.Toto leporelo pomáha zoznámiť vaše dieťa s hospodárskymi zvieratami prostredníctvom obrázkov a dotykových textúr. Kniha na stránkach ponúka veľké množstvo dotykových plôch, ktoré podporujú senzorické učenie.Obsahuje dotykové plochy a reálne fotky zvieratiek.Na každe..
5.49€
Bez dane:4.99€
100 First Words 100 First Words
-30 %
Pojmy ako farby, zvieratá, jedlo a ešte oveľa viac. Veľkoformátové leporelo, ktoré obsahuje základné slová s  kontrastnými farebnými obrázkami. Nádherné ilustrácie podporujú učenie, pomenovanie a rozprávanie.Obsahuje 14 tematických stránok, ktoré zobrazujú všetky známe veci a tak zaujmú tý..
7.69€ 10.99€
Bez dane:6.99€
Baby Touch and Feel Farm Animals Baby Touch and Feel Farm Animals
Nedostupné
Kniha predstavuje  vašim deťom zvieratká z farmy s dotykovými a hmatovými plochami. V knihe dieťatko objaví zamatovú kravu, vlnenú ovečku, kohútika s perím, či iné zvieratká...
5.49€
Bez dane:4.99€
Baby Touch and Feel - Animals
Nedostupné
Leporelo Animals rozšíri vašemu bábätku slovnú zásobu o to, ako sa volajú známe zvieratká. Toto leporelo je výnimočné, lebo na každej strane je dotyková "touch and feel" plocha, čo nie je u všetkých leporel z vydavateľstva Dorling Kindersley bežné. V tomto touch and feel dotykovom leporele nájdete n..
5.49€
Bez dane:4.99€
Ďalšiu knihu zo série „Touch and Feel“ budú najmenšie detičky milovať! Prečo? Lebo ponúka krásne fotografie dvanástich exotických zvieratiek, ktoré si môžu vďaka dotykovým plochám pohladkať. Drsná koža nosorožca i krokodíla, lesklé perie papagája, či kožúšky medveďa, leva, tigríka, pandy a inýc..
5.49€
Bez dane:4.99€
Leporelo Baby Touch and Feel Trucks je neodmysliteľným pokladom v knižnici každého batoľaťa, ktoré fascinujú kolesá. V tomto touch and feel dotykovom leporele nájdete hneď na titulnej strane tatrovku naloženú ligotavým pieskom a vo vnútri knihy rôzne dopravné prostriedky s nápaditými plochami, ktor..
5.49€
Bez dane:4.99€
Baby Touch and Feel - First Words Baby Touch and Feel - First Words
Nedostupné
Dotykové Baby Touch and Feel leporelo: First Words je skvelou výzvou najmä pre staršie batoľatá od 12+ mesiacov. Detičky sa v leporele stretnú s obrázkami vecí, ktoré už určite videli alebo poznajú, a vďaka tomuto leporelu si ich pripomenú a aktívne ich zaradia do svojej slovnej zásoby. V tomto dot..
5.49€
Bez dane:4.99€
Obľúbené detské dotykové leporelo Farm predstaví batoľatám život na farme. Kniha na svojich stránkach ponúka naozaj veľké množstvo dotykových plôch. Deti tak môžu pohladkať jemnučkú vlnu ovečky, príjemnú srsť šteniatka, ale dotknú sa i drsnejšieho slameného hniezda sliepočky. Zrakový vnem upúta..
5.49€
Bez dane:4.99€
Baby Touch and Feel - Cuddly animals Baby Touch and Feel - Cuddly animals
Nedostupné
Leporelo Cuddly animals ponúka batoľatám možnosť pohladkať tie najrozkošnejšie zvieratká s akými sa môžu stretnúť. V tomto touch and feel dotykovom leporele nájdete zajačika s jemným kožúškom, huňatého psíka, lesklú myšku, malé prasiatko s jemnou srsťou, hodvábny kožúšok malinkého tuleňa. Leporelo ..
5.49€
Bez dane:4.99€
Baby Touch and Feel - Baby Animals Baby Touch and Feel - Baby Animals
Nedostupné
Leporelo Baby Animals rozšíri vašemu bábätku slovnú zásobu o to, ako sa volajú mláďatká známych zvieratiek. Toto leporelo je výnimočné, lebo na každej strane je dotyková "touch and feel" plocha, čo nie je u všetkých leporel z vydavateľstva Dorling Kindersley bežné. V tomto touch and feel dotykovom l..
5.49€
Bez dane:4.99€
Zobrazuje sa 1 až 11 z 11 (1 stránok)