Menu
Your Cart

Clixo

Inovatívna skladačka pre kreatívne deti

Clixo je inovatívná, kreatívna skladačka pre deti na klikanie a vytváranie 3D výtvorov z flexibilných rôznorodých tvarov a silných magnetov, ktoré vždy spoľahlivo zacvaknú a zapadnú na svoje miesto. Deti môžu jednotlivé tvary ohýbať, preklápať, spájať a skladať podľa svojej fantázie.  

Padne do ruky

Kreatívnu skládačku si deti môžu vziať kamkoľvek so sebou vďaka svojej váhe. Balenie Clixo je kompaktné a ľahké, pripravené na dobrodružstvá a na cesty.

Ľahká magnetická stavebnica vhodná na cestyFlexibilná magnetická stavebnica Clixo 42 ks v pestrých farbách je inšpirovaná origami a je skvelou montessori hračkou pre deti od 4 rokov. Veľké balenie so 40 rôznorodými dielikmi umožní deťom využiť výhody magnetickej stavebnice kedykoľvek a kdekoľvek. St..
51.90€
Bez dane:43.25€
Ľahká magnetická stavebnica vhodná na cestyFlexibilná magnetická stavebnica Clixo 18 ks je inšpirovaná origami a je skvelou montessori hračkou pre deti od 4 rokov. Kompaktné cestovné balenie s 18 rôznorodými dielikmi umožní deťom využiť výhody magnetickej stavebnice kedykoľvek a kdekoľvek. Stavebnic..
25.90€
Bez dane:21.58€
Ľahká magnetická stavebnica vhodná na cestyFlexibilná magnetická stavebnica Clixo 30 ks v modro-zelenej farbe je inšpirovaná origami a je skvelou montessori hračkou pre deti od 4 rokov. Balenie balenia s 30 rôznorodými dielikmi umožní deťom využiť výhody magnetickej stavebnice kedykoľvek a kdekoľvek..
39.90€
Bez dane:33.25€
Ľahká magnetická stavebnica vhodná na cestyFlexibilná magnetická stavebnica Clixo 30 ks v růžovo-žluté barvě je inšpirovaná origami a je skvelou montessori hračkou pre deti od 4 rokov. Balenie s 30 rôznorodými dielikmi umožní deťom využiť výhody magnetickej stavebnice kedykoľvek a kdekoľvek. Stavebn..
39.90€
Bez dane:33.25€
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 (1 stránok)