Menu
Your Cart

Citadella

Zahráme sa spolu?Poznáte francúzskeho výtvarníka a ilustrátora Hervého Tulleta? A poznáte jeho interaktívne knihy pre deti? Jeho knižná tvorba venovaná deťom je ako droga – kto si zakúpil jeden titul, nedočkavo zháňa ďalší a ďalší. Ponúkame Vám umelcov ďalší svetoznámy titul – Zahrám..
9.90€
Bez dane:9.00€
Bodulienky bodkyPoznáte francúzskeho výtvarníka a ilustrátora Hervého Tulleta? A poznáte jeho interaktívne knihy pre deti? Jeho knižná tvorba venovaná deťom je ako droga – kto si zakúpil jeden titul, nedočkavo zháňa ďalší a ďalší. Ponúkame Vám umelcov ďalší svetoznámy titul – Bodulie..
11.90€
Bez dane:10.82€
Montessori 100 prvých aktivít - Pre deti pri objavovaní sveta od 18 mesiacovMontessori pedagogika považuje dieťa za celistvú bytosť, ktorú máme sprevádzať na jej ceste za samostatnosťou a rešpektovať jej túžbu naučiť sa „robiť sám“.Toto dielo nám prináša základné myšlienky Montessori pedagogiky a po..
13.50€
Bez dane:12.27€
Montessori od narodenia do 3 rokovMontessori pedagogika umožňuje každému dieťaťu, aby sa vyvíjalo vo vlastnom tempe, s ohľadom na jeho osobnosť a s plným využitím jeho potenciálu.    Montessori vychovávateľka, Charlotte Poussin, sa rozhodla podeliť o svoje skúsenosti s uplatňovaním pr..
9.37€ 12.50€
Bez dane:8.52€
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 (1 stránok)