Menu
Your Cart

Busy Lizzie

Očarujúce nadčasové detské doplnky

Busy Lizzie je švédska značka vyrábajúca precízne navrhnuté doplnky pre deti a mládež. Vychádzajú z aktuálnych trendov, napriek tomu sú nadčasové, hravé a vyrobené z bezpečných materiálov. Značka sa zameriava predovšetkým na neprehliadnuteľné vlasové doplnky, ako sú veľké mašle do vlasov alebo čelenky, peňaženky, kabelky aj detské šperky. Deti potešia, ozdobia a sú skvelým malým darčekom k narodeninám, Vianociam aj významným udalostiam.

Vyrobené z kvalitných materiálov

Cieľom značky Busy Lizzie je tvoriť produkty z kvalitných materiálov, ktoré dlho vydržia a svojím vzhľadom potešia deti aj mládež. Neobsahujú také nebezpečné látky, ako je napríklad olovo, kadmium či nikel. S ohľadom na aktuálne trendy Busy Lizzie neustále prináša nové designy a svoje kolekcie obmieňa dvakrát ročne.

Mašlička do vlasov na všetky príležitostiSvetlo hnedá mašlička s kvetinkami do vlasov 8 cm švédskej značky Busy Lizzie sa stane jedinečnou ozdobou každého slávnostného aj všedného účesu. Ľahko ju pripevníte pomocou klipsu, ktorý je súčasťou mašle. Môžete k nej dokúpiť aj ďalšie doplnky rovnakej znač..
4.99€
Bez dane:4.16€
Mašlička do vlasov na všetky príležitostiHnedá mašlička s kvetinkami do vlasov 8 cm švédskej značky Busy Lizzie sa stane jedinečnou ozdobou každého slávnostného aj všedného účesu. Ľahko ju pripevníte pomocou klipsu, ktorý je súčasťou mašle. Môžete k nej dokúpiť aj ďalšie doplnky rovnakej značky.Mašľ..
4.99€
Bez dane:4.16€
Mašlička do vlasov na všetky príležitostiBiela mašlička s kvetinkami do vlasov 9 cm švédskej značky Busy Lizzie sa stane jedinečnou ozdobou každého slávnostného aj všedného účesu. Ľahko ju pripevníte pomocou klipsu, ktorý je súčasťou mašle. Môžete k nej dokúpiť aj ďalšie doplnky rovnakej značky.Mašľ..
4.99€
Bez dane:4.16€
Mašľa do vlasov na všetky príležitostiVeľká ľanová krémová mašľa do vlasov z jemného materiálu švédskej značky Busy Lizzie sa stane jedinečnou ozdobou každého slávnostného aj všedného účesu. Ľahko ju pripevníte pomocou pevného klipsu, ktorý je súčasťou mašle.Mašľa do vlasov z kvalitných materiálovVe..
7.99€
Bez dane:6.66€
Mašľa do vlasov na všetky príležitostiVeľká ľanová žltá mašľa do vlasov z jemného materiálu švédskej značky Busy Lizzie sa stane jedinečnou ozdobou každého slávnostného aj všedného účesu. Ľahko ju pripevníte pomocou pevného klipsu, ktorý je súčasťou mašle.Mašľa do vlasov z kvalitných materiálovVeľká..
7.99€
Bez dane:6.66€
Mašľa do vlasov na všetky príležitostiVeľká ľanová marhuľová mašľa do vlasov z jemného materiálu švédskej značky Busy Lizzie sa stane jedinečnou ozdobou každého slávnostného aj všedného účesu. Ľahko ju pripevníte pomocou pevného klipsu, ktorý je súčasťou mašle.Mašľa do vlasov z kvalitných materiálov..
7.99€
Bez dane:6.66€
Mašľa do vlasov na všetky príležitostiVeľká fialová mašľa do vlasov z jemného materiálu švédskej značky Busy Lizzie sa stane jedinečnou ozdobou každého slávnostného aj všedného účesu. Ľahko ju pripevníte pomocou pevného klipsu, ktorý je súčasťou mašle.Mašľa do vlasov z kvalitných materiálovVeľká maš..
7.99€
Bez dane:6.66€
Praktická a štýlová peňaženka so 7 vreckamiDetská peňaženka na zips v trblietavej zlatej farbe švédskej značky Busy Lizzie sa stane krásnym a praktickým doplnkom vašich detí. Predovšetkým zaujme školákov. Vďaka praktickému zapínaniu na zips sa deťom dobre používa a všetky svoje veci v nej majú bezpe..
14.99€
Bez dane:12.49€
Roztomilá peňaženka na všetky pokladyDetská peňaženka s klipom Víly švédskej značky Busy Lizzie sa stane praktickým doplnkom každého malého človiečika. Vďaka jednoduchému zapínaniu sa deťom dobre používa a po zatvorení z nej nič nevypadne. Okrem drobných si v nej môžu schovávať rôzne poklady, ktoré ..
5.99€
Bez dane:4.99€
Náušnice klipsy Srdiečko Náušnice klipsy Srdiečko
-25 %
Rozkošné náušnice pre uši bez dierokDetské náušnice klipsy s romantickým srdiečkom švédskej značky Busy Lizzie sa stanú jedinečným doplnkom každého outfitu. Vďaka pevnému klipsu náušnice nepadajú a krásne sa vynímajú na uškách bez dierok.Náušnice klipsy z kvalitných materiálovKlipsové náušnice v pod..
4.49€ 5.99€
Bez dane:3.74€
Napichovacie náušnice z chirurgickej ocele Pes Napichovacie náušnice z chirurgickej ocele Pes
-25 %
Rozkošné náušnice pre uši s dierkamiDetské napichovacie náušnice z chirugickej ocele Pes švédskej značky Busy Lizzie sa stanú jedinečným doplnkom každého outfitu. Náušnice pekne držia, nepadajú a deťom neuškodia. Sú originálnym darčekom pre deti.Napichovacie náušnice z kvalitných materiálovNáušnice ..
7.50€ 10.00€
Bez dane:6.25€
Napichovacie náušnice z chirurgickej ocele Panda Napichovacie náušnice z chirurgickej ocele Panda
-25 %
Rozkošné náušnice pre uši s dierkamiDetské napichovacie náušnice z chirugickej ocele Panda švédskej značky Busy Lizzie sa stanú jedinečným doplnkom každého outfitu. Náušnice pekne držia, nepadajú a deťom neuškodia. Sú originálnym darčekom pre deti.Napichovacie náušnice z kvalitných materiálovNáušnic..
7.50€ 10.00€
Bez dane:6.25€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 54 (5 stránok)