Menu
Your Cart

Kinderfeets

Ekologické odrážadlá inšpirované holandskými bicyklami

Značka Kinderfeets sa inšpirovala tradičnými holandskými bicyklami a vytvorila bezpečné a ekologické odrážadlá a drevené hračky. Každý produkt z ich dielne je navrhnutý s ohľadom na kognitívny a fyzický vývoj a s dôrazom na udržateľnosť. 

Udržateľná výroba z bambusu a brezového dreva

Kinderfeets využíva rýchlo rastúci bambus alebo brezové drevo z udržateľných zdrojov, preto budú tieto produkty pre vás ideálnou voľbou, ak ste ekologicky zmýšľajúci rodič. Vydajte sa s nami na cestu k lepšej budúcnosti našich detí.

Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Plus Modré Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Plus Modré
Doprava Zadarmo Nedostupné
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Plus ModréOdrážadlo 2v1 pre prvé detské dobrodružstváKinderfeets Tiny Tot PLUS v modrej farbe je väčšia verzia obľúbeného modelu Tiny Tot 2v1, ktorá sa ľahko zmení z trojkolky na dvojkolesový balančný bicykel. Nízky priestupný rám umiestňuje detské nožičky bližšie k zemi, a ta..
99.95€
Bez dane:83.29€
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Plus Mint Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Plus Mint
Doprava Zadarmo Nedostupné
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Plus MintOdrážadlo 2v1 pre prvé detské dobrodružstváKinderfeets Tiny Tot PLUS Mint je väčšia verzia obľúbeného modelu Tiny Tot 2v1, ktorá sa ľahko zmení z trojkolky na dvojkolesový balančný bicykel. Nízky priestupný rám umiestňuje detské nožičky bližšie k zemi, a tak sa deti c..
99.95€
Bez dane:83.29€
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Bambusové Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Bambusové
Doprava Zadarmo
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot BambusovéDoprajte dieťatku objavovať svet na kolesáchTúži vaše dieťatko začať jazdiť, ale nie je pripravené na balančný bicykel? Bicykel Kinderfeets Tiny Tot je najmenší balančný bicykel 2 v 1 a ponúka aj tým najmenším možnosť rozvíjať rovnováhu a koordináciu. Nízky priestupný..
89.95€
Bez dane:74.96€
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Krémové Odrážadlo 2v1 Tiny Tot Krémové
Doprava Zadarmo Nedostupné
Odrážadlo 2v1 Tiny Tot KrémovéDoprajte dieťatku objavovať svet na kolesáchTúži vaše dieťatko začať jazdiť, ale nie je pripravené na balančný bicykel? Bicykel Kinderfeets Tiny Tot je najmenší balančný bicykel 2 v 1 a ponúka aj tým najmenším možnosť rozvíjať rovnováhu a koordináciu. Nízky priestupný r..
89.95€
Bez dane:74.96€
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 (1 stránok)