Menu
Your Cart

Kinderfeets

Ekologické odrážadlá inšpirované holandskými bicyklami

Značka Kinderfeets sa inšpirovala tradičnými holandskými bicyklami a vytvorila bezpečné a ekologické odrážadlá a drevené hračky. Každý produkt z ich dielne je navrhnutý s ohľadom na kognitívny a fyzický vývoj a s dôrazom na udržateľnosť. 

Udržateľná výroba z bambusu a brezového dreva

Kinderfeets využíva rýchlo rastúci bambus alebo brezové drevo z udržateľných zdrojov, preto budú tieto produkty pre vás ideálnou voľbou, ak ste ekologicky zmýšľajúci rodič. Vydajte sa s nami na cestu k lepšej budúcnosti našich detí.

Odrážadlo 2v1 pre prvé detské dobrodružstváKinderfeets Tiny Tot PLUS v modrej farbe je väčšia verzia obľúbeného modelu Tiny Tot 2v1, ktorá sa ľahko zmení z trojkolky na dvojkolesový balančný bicykel. Nízky priestupný rám umiestňuje detské nožičky bližšie k zemi, a tak sa deti cítia bezpečnejšie. Sed..
99.95€
Bez dane:83.29€
Odrážadlo 2v1 pre prvé detské dobrodružstváKinderfeets Tiny Tot PLUS Mint je väčšia verzia obľúbeného modelu Tiny Tot 2v1, ktorá sa ľahko zmení z trojkolky na dvojkolesový balančný bicykel. Nízky priestupný rám umiestňuje detské nožičky bližšie k zemi, a tak sa deti cítia bezpečnejšie. Sedadlo je po..
99.95€
Bez dane:83.29€
Doprajte dieťatku objavovať svet na kolesáchTúži vaše dieťatko začať jazdiť, ale nie je pripravené na balančný bicykel? Bicykel Kinderfeets Tiny Tot je najmenší balančný bicykel 2 v 1 a ponúka aj tým najmenším možnosť rozvíjať rovnováhu a koordináciu. Nízky priestupný rám umiestňuje detské nožičky b..
89.95€
Bez dane:74.96€
Zobrazuje sa 1 až 3 z 3 (1 stránok)