Menu
Your Cart

Goki Heimess

Prírodné drevené hračky pre všetkých drobcov.

Za viac ako 50 rokov je nemecká značka Goki Heimess lídrom v detských hračkách pre najmenšie deti. Ich produkty sú navrhnuté tak, aby pomohli zlepšiť kreativitu a sústredenie, rovnako ako rozvíjanie elementárnych zmyslov ako je sluch, zrak a hmat.

Sú vhodné pre deti s alergiami a imunitnými nedostatkami.

Medzi najobľúbenejšie patria hrkálky, klipsy kolotoče na postieľku a hrazdičky. Použité farby sú na vodnej, potravinárskej báze a sú bez akýchkoľvek škodlivín. Použité kovové časti neobsahujú nikel, takže deti môžu hračky vkladať aj do úst.


Dotykový krúžok Lienka
Nedostupné
Dotykový krúžok LienkaPre rozvoj zmyslovVýborná pomôcka na rozvíjanie zmyslov a  cieleného úchopu. Hračka má drevené komponenty a rolničku, ktorá pri pohyboch hračky vydáva príjemný zvuk.Bezpečné pre bábätkáHračka je od nemeckej značky Heimess, ktorá sa špecializuje na výrobu hračiek pre najmen..
8.50€
Bez dane:7.08€
Hrkálka DúhaStimuluje zmyslyDrevená hrkálka stimuluje všetky zmysly bábätka vďaka svojim rozličným tvarom, žiarivým farbám a príjemnému zvuku. Ľahko sa drží a šesť pohyblivých, farebných korálikov motivuje k ďalšiemu skúmaniu.Prírodný materiálV prvých mesiacoch bábätká ležia a skúmajú svoje bezprost..
10.99€
Bez dane:9.16€
Dotykový krúžok Dúha
Nedostupné
Dotykový krúžok DúhaHmatová stimuláciaDotykový krúžok Dúha tvorí zmes dúhových farebných korálok navlečených na pevnú gumu. Krúžok môžu deti bezpečne chytať, krútiť, ohýbať, naťahovať, triasť aj hrýzť. Vybavený je neodnímateľnou drevenou krúžkovou obručou, ktorá dodáva hre extra hmatovú stimulá..
7.50€
Bez dane:6.25€
Dotykový krúžok SloníkReflex úchopuDotykový krúžok Sloník pomáhať bábätku objavovať svet okolo seba. Je vhodný pre rozvoj jemnej motoriky. Takisto mu pomáha pri stimulácii reflexu úchopu. Tento reflex je dôležitý pre začiatky manipulácie s objektami a neskôr aj pre písanie a iné jemné pohyby rúk. Oh..
9.95€
Bez dane:8.29€
Dotykový krúžok Srdce RužovýPrírodný dotykový krúžok pre bábätká.Krúžok pre bábätká sa dobre drží v rúčkach. Bábätká tak môžu objavovať rôzne povrchy, tvary, farbičky, kresby aj veľký krúžok. Dva krúžky sa postarajú o ďalšiu atrakciu a zvukové podnety, nakoľko pri rýchlom pohybe drevo príjemne ..
6.99€
Bez dane:5.83€
Dotykový krúžok Hviezda Modrý
Nedostupné
Dotykový krúžok Hviezda ModrýPrírodný dotykový krúžok pre bábätká.Krúžok pre bábätká sa dobre drží v rúčkach. Bábätká tak môžu objavovať rôzne povrchy, tvary, farbičky, kresby aj veľký krúžok. Dva krúžky sa postarajú o ďalšiu atrakciu a zvukové podnety, nakoľko pri rýchlom pohybe drevo príjemne..
7.50€
Bez dane:6.25€
Dotykový krúžok Hviezda Sivý
Nedostupné
Dotykový krúžok Hviezda SivýPrírodný dotykový krúžok pre bábätká.Krúžok pre bábätká sa dobre drží v rúčkach. Bábätká tak môžu objavovať rôzne povrchy, tvary, farbičky, kresby aj veľký krúžok. Dva krúžky sa postarajú o ďalšiu atrakciu a zvukové podnety, nakoľko pri rýchlom pohybe drevo príjemne ..
7.50€
Bez dane:6.25€
Dotykový krúžok so srdiečkomDotykový krúžok so srdiečkom pre bábätká.Elastický krúžok pre bábätká sa dobre drží v rúčkach. Obsahuje korálky rôznych tvarov a veľkostí v prírodných farbách a veľké srdiečko. Dva krúžky sa postarajú o ďalšiu atrakciu a zvukové podnety, nakoľko pri rýchlom pohybe drevo p..
5.88€ 8.40€
Bez dane:4.90€
Dotykový krúžok s medvedíkom
Nedostupné
Dotykový krúžok s medvedíkomDotykový krúžok s medvedíkom pre bábätká.Elastický krúžok pre bábätká sa dobre drží v rúčkach. Obsahuje korálky rôznych tvarov a veľkostí v prírodných farbách a medvedíka s uškami. Dva krúžky sa postarajú o ďalšiu atrakciu a zvukové podnety. Hračka precvičuje úchop a..
8.40€
Bez dane:7.00€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 22 (2 stránok)