Leto nám už klope na dvere! Počas teplých letný dní si máloktoré dieťa vie predstaviť lepšiu zábavu ako kúpanie sa v bazéne na záhrade, na kúpalisku či na dovolenke pri mori. Preto aby si detičky letné čvachtanie užili čo najviac, je dôležité vybrať im kvalitné plavky.

Ponuka je široká a my vám poradíme, na čo pri výbere dbať a ktoré detaily si pri výbere plaviek všímať. V našej ponuke nájdete viacero plaviek pre bábätka aj staršie deti, dievčatá aj chlapcov a to všetko s vkusnou potlačou.


Ochrana

Pri výbere plaviek pre vaše ratolesti je samozrejme prvoradá ochrana ich citlivej kože. Plavky od značky Swim Essentials sú vyrobené z materiálu s ochranou proti slnku UPF 50+, čo znamená, že aktívne chráni detskú pokožku pred slnečným žiarením. Cez tento materiál slniečko neprejde, takže pod nimi netreba dieťa natrieť opaľovacím krémom. Uľahčíte si tak rannú prípravu a zároveň si môžete byť istý, že koža vašich detí je chránená. 

Na kúpanie sa v miestach, kde je slnko silné aj mino obeda, napríklad pri mori, je vhodné voliť plavky pre dievčatá s dlhým rukávompre chlapcov kúpacie tričká na plávanie s dlhým rukávom. Pre bábätká máme v ponuke aj kúpacie overaly s dlhým rukávom a krátkym spodným dielom, ktorý zakryje vrchnú časť stehien.

plavky

Pohodlie

Výrobcovia plaviek Swim Essentials si dávajú veľmi záležať na pohodlí. Všetky ich plavky majú podšitie v oblasti celého tela, preto sú pohodlnejšie a ľahšie sa obliekajú a vyzliekajú, keď sú mokré. Plavky pre menšie detičky majú rozopínanie medzi nôžkami vďaka čomu možno malému bábätku jednoducho a rýchlo vymeniť pri vode plienku. Vybrať môžete aj plavky pre bábätká, ide o spodný diel, ktorý môžete využiť namiesto plávackých plienok, presne ich viete prispôsobiť veľkosti bábätka a šetrite životné prostredie, keďže po použití ich jednoducho preperiere.

Dievčenské plavky majú strih s prekríženými ramienkami vďaka čomu nepadajú z ramien, výhodou je, že sú veľkostne nastaviteľné/. Vedia tak rásť spolu s dieťatkom, ramienka sa dajú uvoľniť aj pritiahnuť podľa potreby.

plavky

Trvácnosť

U detských plaviek je veľmi dôležité aby bol ich materiál pevný a trvácny. To všetko preto, aby odolal pri častom kontakte s pieskom, slanou vodou a chlórom. Značka Swim Essentials si dáva pozor na to, aký materiál vyberá a pre svoje plavky volí ten najtrvácnejší a najpevnejší.

Máte tak istotu, že ich plavky vám vydržia naozaj dlho a nemusíte ich uprostred sezóny meniť. Rovnako ich vďaka odolnému materiálu môžete rokmi posúvať medzi súrodencami.  

V neposlednom rade sú plavky od Swim Essentials známe naozaj originálnym a nestarnúcim dizajnom. Očarí vás leopardia, zebrová, srdiečková či pásikavá potlač. Zladiť si môžete plavky taktiež s osuškou, plávacím kolesom, rukávnikmi či klobúčikom.

plavky

Veríme, že sme vám týmto článok uľahčili tohtoročný výber plaviek pre vaše ratolesti. Prajeme vám veľa vodnej zábavy s našimi produktami a značkou Swim Essentials.https://babyknihy.sk/kupanie/detske-plavky?sort=pd.name&order=ASC&limit=100