Menu
Your Cart

Frii of Norway

Frii of Norway je sloboda pre detský chrbát.

Školské tašky Frii of Norway sú dizajnované srdcom. Kvalitné produkty, ktoré potešia deti. Napĺňajú všetky potreby a očakávania – ergonómia, nízka váha, dizajn, zodpovedajúca cena. Originálna detská taška najvyššej kvality.

Retro dizajn sa snúbi so súčasnými, až komiksovými ilustráciami.

Hravý dizajn, plno praktických vychytávok, najvyšší štandard pre zdravé nosenie, supernízka váha – to sú školské tašky a batohy Frii of Norway. Dizajn je tvorený tak, aby oslovil deti, ale aj rodičov. Spája magický svet rozprávok s moderným škandinávskym štýlom.


Štýlová flaška, s ktorou je radosť dodržiavať pitný režim!Nerezová fľaška Purple od Frii of Norway s objemom 400 ml, ktorá má pribalené dva uzávery.   Jeden uzáver je so slamkou, druhý bez slamky, len na zašrobovanie.   Fľaška je nerezová, so širokým hrdlom, aby sa dobre čistila...
21.90€
Bez dane:18.25€
Štýlová flaška, s ktorou je radosť dodržiavať pitný režim!Nerezová fľaška Petrol od Frii of Norway s objemom 400 ml, ktorá má pribalené dva uzávery.   Jeden uzáver je so slamkou, druhý bez slamky, len na zašrobovanie.   Fľaška je nerezová, so širokým hrdlom, aby sa dobre či..
21.90€
Bez dane:18.25€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Unicorn od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplníte ..
17.00€
Bez dane:14.17€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Robot Game od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplní..
17.00€
Bez dane:14.17€
Peračník Ninja Peračník Ninja
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Ninja od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplníte ho..
17.00€
Bez dane:14.17€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Dino od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplníte ho ..
17.00€
Bez dane:14.17€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Best Friends od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a napl..
17.00€
Bez dane:14.17€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Ballerina od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. Nie je veľmi hrubý, aby nezaberal príliš veľa miesta (deti v prvom stupni napr. nepotrebujú fixky a často ich v peračníkoch vídať), a naplnít..
17.00€
Bez dane:14.17€
Konečne perfektné vrecko na chrbát , ktoré spája praktickosť so štýlom.Športový sťahovací vak Unicorn od Frii of Norway bude vaše dieťa milovať. Má integrované bezpečnostné reflexné prvky, aj všité vrecko so zipsom, vďaka, ktorému si vie do vaku dieťa skryť peniaze, električenku, alebo jedálenský či..
17.00€
Bez dane:14.17€
Konečne perfektné vrecko na chrbát , ktoré spája praktickosť so štýlom.Športový sťahovací vak Robot Game od Frii of Norway bude vaše dieťa milovať. Má integrované bezpečnostné reflexné prvky, aj všité vrecko so zipsom, vďaka, ktorému si vie do vaku dieťa skryť peniaze, električenku, alebo jedá..
17.00€
Bez dane:14.17€
Konečne perfektné vrecko na chrbát , ktoré spája praktickosť so štýlom.Športový sťahovací vak Ninja od Frii of Norway bude vaše dieťa milovať. Má integrované bezpečnostné reflexné prvky, aj všité vrecko so zipsom, vďaka, ktorému si vie do vaku dieťa skryť peniaze, električenku, alebo jedálensk..
17.00€
Bez dane:14.17€
Športový sťahovací vak Dino
Nedostupné
Konečne perfektné vrecko na chrbát , ktoré spája praktickosť so štýlom.Športový sťahovací vak Dino od Frii of Norway bude vaše dieťa milovať. Má integrované bezpečnostné reflexné prvky, aj všité vrecko so zipsom, vďaka, ktorému si vie do vaku dieťa skryť peniaze, električenku, alebo jedálenský..
17.00€
Bez dane:14.17€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 25 (3 stránok)