Menu
Your Cart

Frii of Norway

Frii of Norway je sloboda pre detský chrbát.

Školské tašky Frii of Norway sú dizajnované srdcom. Kvalitné produkty, ktoré potešia deti. Napĺňajú všetky potreby a očakávania – ergonómia, nízka váha, dizajn, zodpovedajúca cena. Originálna detská taška najvyššej kvality.

Retro dizajn sa snúbi so súčasnými, až komiksovými ilustráciami.

Hravý dizajn, plno praktických vychytávok, najvyšší štandard pre zdravé nosenie, supernízka váha – to sú školské tašky a batohy Frii of Norway. Dizajn je tvorený tak, aby oslovil deti, ale aj rodičov. Spája magický svet rozprávok s moderným škandinávskym štýlom.


Peračník Unicorn Purple Peračník Unicorn Purple
Nedostupné
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Unicorn Purple od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. V peračníku sa nachádza rozvrh hodín, inak je prázdny, písacie potreby si doplníte podľa aktuálnej potreby vášho školáka.Dizajn peračníka v sebe..
18.50€
Bez dane:15.42€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Robot Game Blue od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. V peračníku sa nachádza rozvrh hodín, inak je prázdny, písacie potreby si doplníte podľa aktuálnej potreby vášho školáka.Dizajn peračníka v seb..
18.50€
Bez dane:15.42€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Ninja Blue od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. V peračníku sa nachádza rozvrh hodín, inak je prázdny, písacie potreby si doplníte podľa aktuálnej potreby vášho školáka.Dizajn peračníka v sebe kom..
18.50€
Bez dane:15.42€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Dinosaur Black od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. V peračníku sa nachádza rozvrh hodín, inak je prázdny, písacie potreby si doplníte podľa aktuálnej potreby vášho školáka.Dizajn peračníka v sebe..
18.50€
Bez dane:15.42€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Best Friends Blue od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. V peračníku sa nachádza rozvrh hodín, inak je prázdny, písacie potreby si doplníte podľa aktuálnej potreby vášho školáka.Dizajn peračníka v s..
18.50€
Bez dane:15.42€
Kvalitný peračník je nevyhnutnosť každého školáka.Peračník Ballerina Dark Pink od Frii of Norway, ktorý viete zladiť so školskou taškou, aj vreckom na prezúvky. V peračníku sa nachádza rozvrh hodín, inak je prázdny, písacie potreby si doplníte podľa aktuálnej potreby vášho školáka.Dizajn peračníka v..
18.50€
Bez dane:15.42€
Športový sťahovací vak Best Friends Blue
Nedostupné
Konečne perfektné vrecko na chrbát , ktoré spája praktickosť so štýlom.Športový sťahovací vak Best Friends Blue od Frii of Norway bude vaše dieťa milovať. Má integrované bezpečnostné reflexné prvky, aj všité vrecko so zipsom, vďaka, ktorému si vie do vaku dieťa skryť peniaze, električenku, ..
18.50€
Bez dane:15.42€
Konečne perfektné vrecko na chrbát , ktoré spája praktickosť so štýlom.Športový sťahovací vak Ballerina Dark Pink od Frii of Norway bude vaše dieťa milovať. Má integrované bezpečnostné reflexné prvky, aj všité vrecko so zipsom, vďaka, ktorému si vie do vaku dieťa skryť peniaze, električenku..
18.50€
Bez dane:15.42€
Konečne perfektné vrecko na chrbát , ktoré spája praktickosť so štýlom.Športový sťahovací vak Ninja Blue od Frii of Norway bude vaše dieťa milovať. Má integrované bezpečnostné reflexné prvky, aj všité vrecko so zipsom, vďaka, ktorému si vie do vaku dieťa skryť peniaze, električenku, alebo ..
18.50€
Bez dane:15.42€
Športový sťahovací vak Unicorn Purple
Nedostupné
Konečne perfektné vrecko na chrbát , ktoré spája praktickosť so štýlom.Športový sťahovací vak Unicorn Purple od Frii of Norway bude vaše dieťa milovať. Má integrované bezpečnostné reflexné prvky, aj všité vrecko so zipsom, vďaka, ktorému si vie do vaku dieťa skryť peniaze, električenku, ale..
18.50€
Bez dane:15.42€
Konečne perfektné vrecko na chrbát , ktoré spája praktickosť so štýlom.Športový sťahovací vak Robot Game Blue od Frii of Norway bude vaše dieťa milovať. Má integrované bezpečnostné reflexné prvky, aj všité vrecko so zipsom, vďaka, ktorému si vie do vaku dieťa skryť peniaze, električenku, al..
18.50€
Bez dane:15.42€
Športový sťahovací vak Dinosaur Black
Nedostupné
Konečne perfektné vrecko na chrbát , ktoré spája praktickosť so štýlom.Športový sťahovací vak Dinosaur Black od Frii of Norway bude vaše dieťa milovať. Má integrované bezpečnostné reflexné prvky, aj všité vrecko so zipsom, vďaka, ktorému si vie do vaku dieťa skryť peniaze, električenku, ale..
18.50€
Bez dane:15.42€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 24 (2 stránok)