Menu
Your Cart

Depesche


Sladký domov Samolepkový zošit Sladký domov Samolepkový zošit
Nedostupné
Vytvor si svoj vlastný rozprávkový dom.Obľúbený kreatívny zošit v pevných doskách zo série Create Your obsahuje zošit s predkreslenými obrázkami izieb v krásnom dome, ktoré si môžete sami navrhnúť! K dispozícii sú archy samolepiek postáv, nábytku a mnoho ďalších bytových dekorácií na dotvorenie podľ..
7.68€
Bez dane:6.40€
Divoký les Samolepkový zošit Divoký les Samolepkový zošit
Nedostupné
Vytvor si svoj vlastný svet plný zvierat.Jedinečné zošitové kreatívne štúdio uzatvárateľné na gumičky Create Your obsahuje farebné obrázky zvieratiek z divokého lesa určené na dotvorenie. Súčasťou je 282 nádherných samolepiek s najrôznejšími doplnkami. Vytvorte si svoj svet zvieratiek podľa Vašich p..
7.30€
Bez dane:6.08€
Svet zvierat Samolepkový zošit Svet zvierat Samolepkový zošit
Nedostupné
Vytvor si svoj vlastný svet plný zvierat.Jedinečné zošitové kreatívne štúdio uzatvárateľné na gumičky Create Your obsahuje farebné obrázky zvieratiek z divokého lesa určené na dotvorenie. Súčasťou je 236 nádherných samolepiek s najrôznejšími doplnkami. Vytvorte si svoj svet zvieratiek podľa Vašich p..
7.30€
Bez dane:6.08€
Modelky Maľovanie s farbami Modelky Maľovanie s farbami
Nedostupné
Magické vyfarbovanie vodou.Výnimočná vodovková kreatívna sada obľúbenej značky Top Model. Sada obsahuje 20 listov na vymaľovanie, 1 hubku, 1 štetec ktorý možno naplniť vodou, 5 vodových farieb (žltá, oranžová, červená, modrá, zelená) a bloček pomocných inštrukcií pre vymaľovanie.Maľovanie vodovým pe..
13.90€
Bez dane:11.58€
Kreatívne maľovanky od obľúbenej značky Top Model!Obľúbený kreatívny zošit v mäkkých doskách so špirálou s predkreslenými obrázkami modelky, ktorú si môžete sami dizajnovo navrhnúť! K dispozícii je arch samolepiek s najrôznejšími motívmi a doplnkami na dotvorenie modelky podľa Vašich predstáv.Kreatí..
13.50€
Bez dane:11.25€
Obleč ma Kreatívny zošit Top Model Obleč ma Kreatívny zošit Top Model
Nedostupné
Vytvor si svoje vlastné outfity pre modelky.Kreatívny bloček s plastovou špirálou v jedinečnom dizajne značky Top Model, ktorý obsahuje 24 strán. Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami modeliek, ktoré si môžete sami obliecť! Samolepkový zošit je vhodný aj ako malý darček.K dispozícii j..
6.90€
Bez dane:5.75€
Balet Samolepkový zošit Balet Samolepkový zošit
Nedostupné
Vytvor si svoje vlastné baletné vystúpenia.Blok obsahuje rôzne druhy samolepiek v elegantnom dizajne obľúbenej značky Top Model. K dispozícii sú archy samolepiek s baletnými postavičkami, potrebami a doplnkami na dotvorenie obrázkov podľa tvojich predstáv.Samolepkový zošit je vhodný aj ako malý darč..
6.90€
Bez dane:5.75€
Kone Maľovanky so samolepkami Kone Maľovanky so samolepkami
Nedostupné
Kreatívne maľovanky od obľúbenej značky Miss Melody!Nádherné zošitové maľovanky s predkreslenými obrázkami koníkov z kolekcie Miss Melody vrátane nádherných samolepiek na dotvorenie podľa Vašich predstáv.Čarovný darček pre všetkých milovníkov koní!Maľovanky podporujú rozvoj detskej kreativity a fant..
8.50€
Bez dane:7.73€
Diár Miss Melody Diár Miss Melody
Nedostupné
S týmto zápisníkom budú tvoje tajomstvá v bezpečí.To, čo si musíte určite zapísať, zostáva dokonale ukryté v tomto nádhernom uzamykateľnom diári značky Miss Melody. Správny číselný kód poznáš iba ty!Zlatým klincom je zvuk piesne, ktorý bude z diára znieť vždy pri jeho otvorení, pre ktoré musíte..
19.95€
Bez dane:16.63€
Sada Trblietavé tetovanie Kone Sada Trblietavé tetovanie Kone
Nedostupné
Kreatívna sada je vhodná na oslavy alebo len tak pre radosť.Ozdobte si telo krásnym tetovaním značky Miss Melody. Vyberte si z 41 motívov šablón a vytvorte si vlastné trblietavé tetovanie s motívom koní!Tetovanie sa jednoducho aplikuje.Odstrihnite vybraný obrázok, odstráňte fóliu a priložte obrázok ..
5.90€
Bez dane:4.92€
Gelové perá s flitrami 5 farieb Gelové perá s flitrami 5 farieb
Nedostupné
Tieto perá musíte vyskúšať!Sada piatich guličkových gélových pier. Super mäkké a kvalitné gélové atramentové náplne s glitrami vo fialovej, modrej, striebornej, červenej a ružovej farbe.Perá sú ideálne na aj na dekoráciu.Výnimočné guľôčkové perá, ktorá nemôžu chýbať v žiadnom dievčenskom peračníku č..
7.50€
Bez dane:6.25€
Psy Kreatívne maľovanky Psy Kreatívne maľovanky
Nedostupné
Zábavné psie maľovánky a pečiatky. Dizajnový zošit obsahujúci predkreslené obrázky psíkov určené na dotvorenie. Súčasťou balenia je 1 vankúšik na pečiatky, 4 pečiatky a 9 jedinečných farebných pások na dotvorenie obrázkovMaľovánky podporujú kreativitu, motoriku a trpezlivosť.Zošit s maľovánkami si z..
11.99€
Bez dane:9.99€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 21 (2 stránok)