Menu
Your Cart

Depesche


Je dôležité sa o seba starať!Nádherná manikúra značky Top Model v tvare mačky, ktorú potrebuje každá malá parádnica. Je uzatvárateľná na zips a obsahuje nožnice, pinzetu, klieštiky a pilník na nechty.Bezpečná starostlivosť o detské nechty.Krásny darček pre milovníčky modeliek...
11.90€
Bez dane:9.92€
Je dôležité sa o seba starať!Nádherná manikúra značky Top Model v tvare pandy, ktorú potrebuje každá malá parádnica. Je uzatvárateľná na zips a obsahuje nožnice, pinzetu, klieštiky a pilník na nechty.Bezpečná starostlivosť o detské nechty.Krásny darček pre milovníčky modeliek...
11.90€
Bez dane:9.92€
Vytvor si náramok s nápisom.Krásna kreatívna súprava na výrobu náramkov mimoriadne obľúbenej značky Princess Mimi. Vytvor sebe alebo tvojej najlepšej kamarátke parádny náramok!Ideálny darček pre každú kreatívnu krásku!Sada obsahuje korálky rôznych farieb v dvoch veľkostiach, prívesky srdiečok a 207 ..
12.90€
Bez dane:10.75€
S týmto zápisníkom budú tvoje tajomstvá v bezpečí.To, čo si musíte určite zapísať, zostáva dokonale ukryté v tomto nádhernom uzamykateľnom diári značky Miss Melody.Správny číselný kód poznáš iba ty!Zlatým klincom je zvuk piesne, ktorý bude z diára znieť vždy pri jeho otvorení, pre ktoré musíte pozna..
19.95€
Bez dane:16.63€
Vytvor si náramok s nápisom.Krásna kreatívna súprava na výrobu náramkov mimoriadne obľúbenej značky Miss Melody. Vytvor sebe alebo tvojej najlepšej kamarátke parádny náramok!Ideálny darček pre každú kreatívnu krásku!Balenie obsahuje: 490 malých farebných korálikov, 207 písmenkových korálikov, 6 zlat..
12.90€
Bez dane:10.75€
Vytvor si svojich vlastných jednorožcov.Krásny kreatívny zošit v doskách v jedinečnom designe značky Ylvi.Samolepkový zošit je vhodný aj ako malý darček.Dosky obsahujú zošit s predkreslenými obrázkami víly a jej koníka, ktoré si môžete sami obliecť! K dispozícii je 260 ks samolepiek s najrôznejším o..
7.90€
Bez dane:6.58€
Vytvor si svoje vlastné outfity pre modelky.Nádherný kreatívny zošit pre začínajúce módne návrhárky značky Top Model.Kreatívny zošit je vhodný aj ako malý darček.Môžeš maľovať, vystrihovať a lepiť modely, ktoré potom dotvoríš kúzelnými samolepkami v podobe doplnkov alebo celých kusov oblečenia. Krás..
10.80€
Bez dane:9.00€
Večerné Šaty Kreatívny zošit so šablónami Večerné Šaty Kreatívny zošit so šablónami
Nedostupné
Vytvor si svoje vlastné outfity pre večerné príležitosti.Nádherný kreatívny zošit Glamour Special s 52 stranami pre začínajúce módne návrhárky značky Top Model.Kreatívny zošit je vhodný aj ako malý darček.Môžeš maľovať s pomocou 2 šablón alebo bez nej, vystrihovať z 8 vzorovaných listov a lepiť mode..
12.50€
Bez dane:10.42€
Vytvor si náramok s nápisom.Krásna kreatívna sada na výrobu náramkov mimoriadne obľúbenej značky Top Model. Vytvor sebe alebo tvojej najlepšej kamarátke parádny náramok!Ideálny darček pre každú kreatívnu krásku!Sada obsahuje 490 malých korálikov rôznych farieb, 207 korálikov s písmenkami, 6 zlatých ..
12.90€
Bez dane:10.75€
Vytvor si svoje vlastné outfity pre modelky na pláži.Nádherný kreatívny zošit so špirálou obsahujú predkreslené modelky na dotvorenie ich outfitu. V zošite nájdete 11 strán samolepiek na dotvorenie obrázkov.Samolepkový zošit je vhodný aj ako malý darček.Kreatívny zošit z mimoriadne obľúbenej značky ..
7.20€
Bez dane:6.00€
Vytvor si svoje vlastné outfity pre baletky.Roztomilý bloček v pevných doskách v štýle značky Top Model. Na stránkach bločku nájdete predkreslené postavy, ktoré môžete dokresliť podľa Vašich predstáv. Svoje výtvory môžete dozdobiť pomocou samolepiek doplnkov a baletného oblečenia.Vhodný aj ako malý ..
12.50€
Bez dane:10.42€
Dokreslite modelke June šaty podľa vašich predstáv.Roztomilý  bloček v pevných doskách v štýle značky Top Model. Na prvých stránkach bločku nájdete predkreslené postavy, ktoré môžete dokresliť podľa Vašich predstáv.Blok je vhodný aj ako malý darček.Kreatívny bloček z mimoriadne obľúbenej značky..
3.80€
Bez dane:3.17€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 57 (5 stránok)