Menu
Your Cart

Depesche


Dino World Omaľovánky Dino World Omaľovánky
Nedostupné
Omaľovánky s dinosaurami pre tých najmenších.K dispozícii je 48 strán jednoduchých farebných obrázkov dinosaurov. Obrázky ponúkajú bodkované časti, ktoré ich za úlohu spojiť.Deti si precvičujú jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka.Kreatívne omaľovánky Dino World Mini sú vhodné pre najmenšie deti od ..
6.00€
Bez dane:5.00€
Popustite uzdu fantázií so samolepkami.Jedinečný kreatívny zošit s farebnými obrázkami a 194 samolepkami, s ktorými sa Vaše deti budú skvele baviť!Samolepky podporujú rozvoj kreativity a fantázie a učia trpezlivosti.Súčasťou balenia je veľa nádherných samolepiek najrôznejších doplnkov, zvieratiek a ..
3.50€
Bez dane:2.92€
Sladký domov Samolepkový zošit Sladký domov Samolepkový zošit
Nedostupné
Vytvor si svoj vlastný rozprávkový dom.Obľúbený kreatívny zošit v pevných doskách zo série Create Your obsahuje zošit s predkreslenými obrázkami izieb v krásnom dome, ktoré si môžete sami navrhnúť! K dispozícii sú archy samolepiek postáv, nábytku a mnoho ďalších bytových dekorácií na dotvorenie podľ..
7.68€
Bez dane:6.40€
Divoký les Samolepkový zošit Divoký les Samolepkový zošit
Nedostupné
Vytvor si svoj vlastný svet plný zvierat.Jedinečné zošitové kreatívne štúdio uzatvárateľné na gumičky Create Your obsahuje farebné obrázky zvieratiek z divokého lesa určené na dotvorenie. Súčasťou je 282 nádherných samolepiek s najrôznejšími doplnkami. Vytvorte si svoj svet zvieratiek podľa Vašich p..
7.30€
Bez dane:6.08€
Svet zvierat Samolepkový zošit Svet zvierat Samolepkový zošit
Nedostupné
Vytvor si svoj vlastný svet plný zvierat.Jedinečné zošitové kreatívne štúdio uzatvárateľné na gumičky Create Your obsahuje farebné obrázky zvieratiek z divokého lesa určené na dotvorenie. Súčasťou je 236 nádherných samolepiek s najrôznejšími doplnkami. Vytvorte si svoj svet zvieratiek podľa Vašich p..
7.30€
Bez dane:6.08€
Kone Maľovanky so samolepkami Kone Maľovanky so samolepkami
Nedostupné
Kreatívne maľovanky od obľúbenej značky Miss Melody!Nádherné zošitové maľovanky s predkreslenými obrázkami koníkov z kolekcie Miss Melody vrátane nádherných samolepiek na dotvorenie podľa Vašich predstáv.Čarovný darček pre všetkých milovníkov koní!Maľovanky podporujú rozvoj detskej kreativity a fant..
8.50€
Bez dane:7.73€
Zápisník na kód Miss Melody Zápisník na kód Miss Melody
Nedostupné
S týmto zápisníkom budú tvoje tajomstvá v bezpečí.To, čo si musíte určite zapísať, zostáva dokonale ukryté v tomto nádhernom uzamykateľnom diári značky Miss Melody. Správny číselný kód poznáš iba ty!Zlatým klincom je zvuk piesne, ktorý bude z diára znieť vždy pri jeho otvorení, pre ktoré musíte..
19.95€
Bez dane:16.63€
Sada Trblietavé tetovanie Kone Fialový Sada Trblietavé tetovanie Kone Fialový
Nedostupné
Kreatívna sada je vhodná na oslavy alebo len tak pre radosť.Ozdobte si telo krásnym tetovaním značky Miss Melody. Vyberte si z 41 motívov šablón a vytvorte si vlastné trblietavé tetovanie s motívom koní!Tetovanie sa jednoducho aplikuje.Odstrihnite vybraný obrázok, odstráňte fóliu a priložte obrázok ..
5.90€
Bez dane:4.92€
Popustite uzdu fantázií so samolepkami.Jedinečný kreatívny zošit  s farebnými obrázkami a 174 samolepkami. Nájdete tu všetko, čo k jazdeniu a koňom patrí od najrôznejších doplnkov, zvieratiek a postavičiek. Samolepky podporujú rozvoj kreativity a fantázie a učia trpezlivosti.Kúzelný darček ..
3.50€
Bez dane:2.92€
Vila Samolepkový zošit
Nedostupné
Popustite uzdu fantázií so samolepkami.Jedinečný kreatívny zošit  s farebnými obrázkami a 150 samolepkami. Nájdete tu všetko, čo k bývaniu v luxusnej vile patrí vrátane jej obyvateľov a zariadenia. Samolepky podporujú rozvoj kreativity a fantázie a učia trpezlivosti.Kúzelný darček pre všetk..
3.50€
Bez dane:2.92€
Čím chceš byť, keď vyrastieš?Obľúbený kreatívny zošit v praktickej krúžkovej väzbe zo série Create Your obsahuje predkreslené obrázky rôznych prostredí, do ktorých si môžete sami priradiť rôzne povolania. Tvrdé dosky zošita majú praktické záložky na archy plné samolepiek.Samolepkový zošit je vhodný ..
6.10€
Bez dane:5.08€
Metalické tetovačky Princezné
Nedostupné
Tetovanie je vhodné na oslavy, karnevaly, len tak pre radosť.Kreatívna sada metalického tetovania Princess Mimi od značky My Style Princess ponúka nepreberné množstvo rôznych motívov. Deti ktoré majú rady svoj vlastný štýl a rady navrhujú podľa vlastnej fantázie, môžu svoje telo ozdobiť krásnym teto..
2.45€
Bez dane:2.04€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 12 (1 stránok)