Menu
Your Cart

Utukutu

Milujú remeslo a vďaka deťom mu dávajú krásnu podobu.

Na okraji Prahy, v malej stolárskej dielni Utukutu vyrába od roku 2014 produkty Utukutu. Ide o drevené, farebné hračky pre deti, ktoré rozvíjajú ich pohyb a fantáziu. A hlavne deti neskutočne bavia.

Vyrábajú hračky, ktoré vydržia dlhé roky.

Svoje nápady a designy premyslia vždy do posledného detailu a vznikajú tak krásne funkčné výrobky, ktoré možno používať dlhé roky. Hračky sú vyrobené z dreva zo šetrne obhospodarovaných lesov. Obaly výrobkov sú úplne recyklovateľné. Na farbenie používajú iba kvalitné, certifikované a ekologické oleje, farby a laky, ktoré vyhovujú norme EN 71.

Spectra Pastel-šedá
Doprava Zadarmo -5 % Nedostupné
Spectra Pastel-šedáMultifunkčná Spectra, stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Táto drevená hojdačka s prvkami Montessori sa stala totálnym fenoménom. Nie je tajomstvom, že si nezískali len detské srdcia, ale aj srdcia dospelých, ktoré očarili svojou..
136.86€ 144.06€
Bez dane:114.05€
Stojan na perá a ceruzky
Nedostupné
Stojan na perá a ceruzkyS dreveným stojanom na písacie potreby budete mať vždy poriadok na pracovnom stole.Stojanček na perá a ceruzky je úžasný doplnok do váš pracovný alebo detský stôl.Obsahuje až 12 otvorov pre všetky písacie potreby a pomôcky.Usporiadajte si svoje písacie, maľovacie, či iné potr..
29.29€
Bez dane:24.41€
Spectra Natural Spectra Natural
Doprava Zadarmo -5 %
Spectra NaturalMultifunkčná Spectra, stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Táto drevená hojdačka s prvkami Montessori sa stala totálnym fenoménom. Nie je tajomstvom, že si nezískali len detské srdcia, ale aj srdcia dospelých, ktoré očarili svoj..
136.86€ 144.06€
Bez dane:114.05€
Hojdacia doska Ombré Kvietky
Doprava Zadarmo -5 %
Hojdacia doska Ombré KvietkyHojdacia doska Utukutu Ombré.Vedeli ste, že deti sa musia najprv naučiť rovnováhe tela, než sa môžu pustiť do zložitejších motorických zručností, ako je lezenie po schodoch alebo napríklad poskakovanie na jednej nohe?Balančná doska podporuje koordináciu, motoriku a posilň..
107.92€ 113.60€
Bez dane:89.93€
Hojdacia doska Biela
Doprava Zadarmo -5 %
Hojdacia doska BielaHojdacia doska Utukutu.Vedeli ste, že deti sa musia najprv naučiť rovnováhe tela, než sa môžu pustiť do zložitejších motorických zručností, ako je lezenie po schodoch alebo napríklad poskakovanie na jednej nohe?Balančná doska podporuje koordináciu, motoriku a posilňuje svaly.Hojd..
101.15€ 106.47€
Bez dane:84.29€
Spectra Pastel
Doprava Zadarmo -5 %
Spectra PastelMultifunkčná Spectra, stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Táto drevená hojdačka s prvkami Montessori sa stala totálnym fenoménom. Nie je tajomstvom, že si nezískali len detské srdcia, ale aj srdcia dospelých, ktoré očarili svojo..
136.86€ 144.06€
Bez dane:114.05€
Spectra Emil
Doprava Zadarmo -5 %
Spectra EmilMultifunkčná Spectra, stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Táto drevená hojdačka s prvkami Montessori sa stala totálnym fenoménom. Nie je tajomstvom, že si nezískali len detské srdcia, ale aj srdcia dospelých, ktoré očarili svojou ..
136.86€ 144.06€
Bez dane:114.05€
Spectra Ema
Doprava Zadarmo -5 %
Spectra EmaMultifunkčná Spectra, stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Táto drevená hojdačka s prvkami Montessori sa stala totálnym fenoménom. Nie je tajomstvom, že si nezískali len detské srdcia, ale aj srdcia dospelých, ktoré očarili svojou p..
136.86€ 144.06€
Bez dane:114.05€
Spectra Biela
Doprava Zadarmo -5 % Nedostupné
Spectra BielaMultifunkčná Spectra, stimuluje zmysly, prebúdza fantáziu, posilňuje svaly a podporuje rozvoj rovnováhy. Táto drevená hojdačka s prvkami Montessori sa stala totálnym fenoménom. Nie je tajomstvom, že si nezískali len detské srdcia, ale aj srdcia dospelých, ktoré očarili svojou..
136.86€ 144.06€
Bez dane:114.05€
Zobrazuje sa 1 až 9 z 9 (1 stránok)