Menu
Your Cart

Usborne

Knižné príbehy pre malých čitateľov.

Usborne je popredný britský vydavateľ kníh pre deti, nezávislý rodinný podnik, ktorý vytvára pútavé, inovatívne a prístupné knihy pre deti všetkých vekových skupín. Vydavateľstvo má za sebou úspešnú viac ako päťdesiatročnú tradíciu tvorby kníh pre deti.

Tituly v pôvodnom anglickom znení.

Knihy Usborne sú koncipované a vytvárané spisovateľmi a dizajnérmi v kanceláriách v Londýne v Anglicku a ilustrované umelcami po celom svete. Vo vydavateľstve veria, že cesta, ktorou vytvárajú ich knihy, sa líši od ostatných detských kníh a to je ten dôvod, prečo sú tak milované.

Fingerprint Activities Superheroes Fingerprint Activities Superheroes
Nedostupné
Deti maľujú pomocou odtlačkov prstov.Deti si vďaka svojim odtlačkom prstov môžu vytvoriť rôznych superhrdinov a ich úžasné schopnosti. Vytvorte scény s lietajúcimi superhrdinami, špeciálnymi silovými poľami, zabráňte invázii vesmírnych mimozemšťanov, ako aj superhrdinským účesom! Kniha podporuj..
13.75€
Bez dane:12.50€
First Sticker Book Feelings First Sticker Book Feelings
Nedostupné
Deti sa naučia pomenovať a pochopiť vlastné pocity.Deti si zamilujú pridávanie nálepiek na farebné strany s tematikou emócii a skúmajú tak základné druhy pocitov, vrátane pocitov vzrušenia, obáv, rozpakov alebo žiarlivosti na večierku, športovom dni alebo vonku. Nálepkový zošit rozvíja jemnú mo..
8.24€
Bez dane:7.49€
Little Sticker Dolly Dressing Garden Fairy Little Sticker Dolly Dressing Garden Fairy
Nedostupné
Nálepkový zošit pre malé slečny plný nádherných víl.Krásna knižka s nálepkami plná záhradných víl pre malé deti, ktoré si ich môžu obliecť do kvietkovaných šiat. K dispozícií sú nádherné scény na zdobenie, od sadenia semien až po lietanie s motýľmi medzi jemnými divokými kvetmi a zber lesných plodov..
8.24€
Bez dane:7.49€
Trains Sound Book Trains Sound Book
Nedostupné
Stlač tlačidlo a svet vláčikov ožije!Malé deti budú milovať stláčanie tlačidiel v tejto krásne ilustrovanej knižke, aby si vypočuli vzrušujúci svet vláčikov. Od parného vlaku preháňajúceho sa cez viadukt až po drevorubačský vláčik škrípajúci za zákrutou v ľadovom lese, môžete objavovať všetky druhy ..
17.87€
Bez dane:16.25€
Nálepkový zošit pomôže malým deťom naučiť sa abecedu.Deti si zamilujú pridávanie nálepiek na farebné strany s písmenkovou tematikou a učia sa tak základné hlásky.Rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.S množstvom nálepiek, ktoré môžete pridať na každú stránku, budú deti milovať interakciu s p..
8.24€
Bez dane:7.49€
First Sticker Book 123 First Sticker Book 123
Nedostupné
Nálepkový zošit pomôže malým deťom naučiť sa čísla.Deti si zamilujú pridávanie nálepiek na farebné strany s tematikou čísel a učia sa počítať za pochodu.Rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.S množstvom nálepiek, ktoré môžete pridať na každú stránku, budú deti milovať interakciu s číslami. O..
8.24€
Bez dane:7.49€
Deti maľujú pomocou odtlačkov prstov.Deti si vďaka svojim odtlačkom môžu vytvoriť rôzne zvieratká, ktoré môžu vidieť v Zoo a dotvoriť tak obrázky. Škvrny na gepardovi, hrochy vyvaľujúce sa v jazere, pruhy na chvostoch lemurov, koaly lezúce po stromoch a mnoho ďalšieho.Kniha podporuje kreativitu a zr..
13.75€
Bez dane:12.50€
There Were Ten in the Bed There Were Ten in the Bed
Nedostupné
Je čas ísť do postieľky!Klasickú riekanku na počítanie oživujú pôvabné zvieratká, ktoré sa túlia k spánku. Keď sa všetci prevalia, kto zostane s posteľou sám pre seba?Veselé čítanie pred spaním.QR kód na zadnom obale poskytuje odkaz na zvukový záznam riekanky...
6.87€
Bez dane:6.25€
Little Board Books Months of the Year Little Board Books Months of the Year
Nedostupné
Mesiace v roku už budeš mať v malíčku. Rýmovaná knižka opisuje každý mesiac v roku.Táto malá knižka, inšpirovaná známou básňou Sarah Coleridgeovej „Január prináša sneh“, opisuje každý mesiac v roku spôsobom, ktorý je vhodný pre batoľatá. Rozvíja rečové schopnosti.Nádherné zvieracie postavičky u..
6.87€
Bez dane:6.25€
Things That Go Sound Book Things That Go Sound Book
Nedostupné
Stlač tlačidlo a všetky dopravné prostriedky ožijú!Malé deti budú milovať stláčanie tlačidiel v tejto nádherne ilustrovanej knižke, aby počuli ako ožívajú nákladné autá, autá, lode, autobusy, traktory a vlaky. Rušné scény sú plné roztomilých zvieracích postáv a na stránkach sú otvory, cez ktoré sa d..
16.95€
Bez dane:15.41€
1000 English Words 1000 English Words
Nedostupné
1000 najčastejších každodenných slovíčok.Táto pútavá a nádherne ilustrovaná knižka s anglickými slovíčkami pomáha deťom rozširovať ich slovnú zásobu a rozvíjať ich rečové schopnosti.Rozvíja slovnú zásobu.Tisíc skutočne užitočných každodenných slov, ktoré sú starostlivo zladené s podrobnými a zábavný..
12.95€
Bez dane:11.77€
Čaro nočného času ožíva!V noci všetci tvrdo spia – alebo nie? V záhrade je zvedavá červená líška. Zdvihnite klapky, aby ste ju našli, keď čuchala v záhrade, a objavte všetky druhy iných zvierat.Obsahuje veľké okienka.Od žaby v jazierku, cez myš pri komposte až po húkajúcu sovu vzlietajúcu na hviezdn..
8.24€
Bez dane:7.49€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 52 (5 stránok)