Menu
Your Cart

Usborne

Knižné príbehy pre malých čitateľov.

Usborne je popredný britský vydavateľ kníh pre deti, nezávislý rodinný podnik, ktorý vytvára pútavé, inovatívne a prístupné knihy pre deti všetkých vekových skupín. Vydavateľstvo má za sebou úspešnú viac ako päťdesiatročnú tradíciu tvorby kníh pre deti.

Tituly v pôvodnom anglickom znení.

Knihy Usborne sú koncipované a vytvárané spisovateľmi a dizajnérmi v kanceláriách v Londýne v Anglicku a ilustrované umelcami po celom svete. Vo vydavateľstve veria, že cesta, ktorou vytvárajú ich knihy, sa líši od ostatných detských kníh a to je ten dôvod, prečo sú tak milované.

Winter Wonderland Sticker Book Winter Wonderland Sticker Book
Novinka
Nálepková knižka pre všetkých milovníkov zimného obdobia.Pripojte sa k rozkošným zvieratám Zimnej ríše divov, ktoré sa zabávajú na snehu, nakupujú darčeky a tancujú v lese. Pridajte tučniaky, ktoré sa sánkujú po svahoch, naplňte lesknúcu sa tanečnú sálu valčíkovými myšami, urobte ukážku blikajúcich ..
9.62€
Bez dane:8.75€
Little Lift and Look Red Fox Little Lift and Look Red Fox
Novinka
Čaro nočného času ožíva!V noci všetci tvrdo spia – alebo nie? V záhrade je zvedavá červená líška. Zdvihnite klapky, aby ste ju našli, keď čuchala v záhrade, a objavte všetky druhy iných zvierat.Obsahuje veľké okienka.Od žaby v jazierku, cez myš pri komposte až po húkajúcu sovu vzlietajúcu na hviezdn..
8.24€
Bez dane:7.49€
Arctic Animals Sound Book Arctic Animals Sound Book
Novinka
Stlač tlačidlo a všetky arktické zvieratká ožijú!Malé deti budú milovať stláčanie tlačidiel v tejto krásne ilustrovanej knižke, aby si vypočuli arktické zvieratá. Od ľadových medveďov a mrožov po snežné sovy a narvaly, objavte ľadový svet fascinujúcich zvierat a rôznych zvukov, ktoré vydávajú.Jednod..
17.07€
Bez dane:15.52€
Little Sticker Dolly Dressing Christmas Fairy Little Sticker Dolly Dressing Christmas Fairy
Nedostupné
Nálepkový zošit pre malé slečny plný nádherných víl.Krásna knižka s nálepkami plná vianočných víl pre malé deti, ktoré si ich môžu obliecť do zimných šiat. Nalepovanie rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.Leťte s vianočnou vílou, ktorá sa potuluje po krajine rozprávok so svojimi kamará..
8.24€
Bez dane:7.49€
Twinkly Twinkly Night Time Twinkly Twinkly Night Time
Nedostupné
Čaro nočného času ožíva!Desať krásnych svetiel v tejto nádherne ilustrovanej knižke vtiahne malé deti do príbehu.So svetielkom na každej stránke.Zatiaľ čo všetci ostatní tvrdo spia, Fox a Badger objavia trblietavé mestečko a cestou si nájdu nových priateľov. Táto potešujúca kniha plná priateľstva a ..
17.87€
Bez dane:16.25€
Little First Stickers Christmas
Nedostupné
Nálepková knižka, s ktorou deti veselo privítajú Vianoce.Objavte čaro Vianoc s touto sviatočnou knižkou s nálepkami.Rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.Obsahuje viac ako 300 nálepiek, ktoré oživia scény, vrátane Santovej dielne, vianočného stromčeka alebo zimného tábora, ktoré môžete dopln..
8.24€
Bez dane:7.49€
Objavujte jeseň s hravými samolepkami.Navštívte jablkový sad a zabavte sa s Poppy a Sam, ako si užívajú jeseň v tejto očarujúcej knižke s nálepkami.Deti si rozvíjajú predstavivosť a jemnú motoriku.Od jasného lístia po daždivé dni, čas zberu až po Halloween – deti si zamilujú výber nálepiek na dotvor..
8.24€
Bez dane:7.49€
Maľovanie vodou s dinosaurami.Omaľovanka v podobe jednoduchých obrázkov so zvieratkami navrhnutých tak, aby oslovili malé deti. Na maľovanie stačí iba voda a štetec.Čiernobiele obrázky stačí iba potrieť vodou a obľúbené dinosaury ako T-Rex, Diplodocus, Triceratops a mnoho iných budú sami ožívať..
9.62€
Bez dane:8.75€
Aktivity, ktoré ťa pripravia na vstup školy.Táto zábavná kniha je plná pútavých aktivít, ktoré deti pripravia na vstup do školy. Živé ilustrácie a roztomilé zvieracie postavičky robia z učenia zábavu.Pre všetky deti v predškolskom veku.Aktivity sú špeciálne navrhnuté tak, aby oslovili deti vo veku 3..
10.99€
Bez dane:9.99€
Maľovanie vodou so zvieratkami zo ZOO.Omaľovanka v podobe jednoduchých obrázkov so zvieratkami navrhnutých tak, aby oslovili malé deti. Na maľovanie stačí iba voda a štetec.Čiernobiele obrázky stačí iba potrieť vodou a obľúbené zvieratká ako lev, opica, žirafa, tučniak, papagáj alebo leňoch bud..
9.62€
Bez dane:8.75€
Nálepkový zošit pre malé slečny plný nádherných baletiek.Krásna knižka s nálepkami plná balerín pre malé deti, ktoré si ich môžu obliecť do slávnych baletov vrátane Popolušky, Labutieho jazera, Luskáčika a ďalších.Nalepovanie rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.S viac ako 250 očarujúcimi n..
8.24€
Bez dane:7.49€
Vyfarbi a prebuď k životu obávané dinosaury.Táto omaľovanka je plná najväčších a najdivokejších dinosaurov, ktoré môžete oživiť prostredníctvom fixiek.Omaľovanka obsahuje aj zaujímavé fakty o dinosauroch.Obsahuje tiež fascinujúce fakty a informácie o každom z dinosaurov...
6.87€
Bez dane:6.25€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 71 (6 stránok)