Menu
Your Cart

Usborne

Knižné príbehy pre malých čitateľov.

Usborne je popredný britský vydavateľ kníh pre deti, nezávislý rodinný podnik, ktorý vytvára pútavé, inovatívne a prístupné knihy pre deti všetkých vekových skupín. Vydavateľstvo má za sebou úspešnú viac ako päťdesiatročnú tradíciu tvorby kníh pre deti.

Tituly v pôvodnom anglickom znení.

Knihy Usborne sú koncipované a vytvárané spisovateľmi a dizajnérmi v kanceláriách v Londýne v Anglicku a ilustrované umelcami po celom svete. Vo vydavateľstve veria, že cesta, ktorou vytvárajú ich knihy, sa líši od ostatných detských kníh a to je ten dôvod, prečo sú tak milované.

Nálepkový zošit pomôže malým deťom naučiť sa čísla.Deti si zamilujú pridávanie nálepiek na farebné strany s tematikou čísel a učia sa počítať za pochodu.Rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.S množstvom nálepiek, ktoré môžete pridať na každú stránku, budú deti milovať interakciu s číslami. O..
8.24€
Bez dane:7.49€
Fingerprint Activities Zoo Fingerprint Activities Zoo
Nedostupné
Deti maľujú pomocou odtlačkov prstov.Deti si vďaka svojim odtlačkom môžu vytvoriť rôzne zvieratká, ktoré môžu vidieť v Zoo a dotvoriť tak obrázky. Škvrny na gepardovi, hrochy vyvaľujúce sa v jazere, pruhy na chvostoch lemurov, koaly lezúce po stromoch a mnoho ďalšieho.Kniha podporuje kreativitu a zr..
13.75€
Bez dane:12.50€
There Were Ten in the Bed There Were Ten in the Bed
Nedostupné
Je čas ísť do postieľky!Klasickú riekanku na počítanie oživujú pôvabné zvieratká, ktoré sa túlia k spánku. Keď sa všetci prevalia, kto zostane s posteľou sám pre seba?Veselé čítanie pred spaním.QR kód na zadnom obale poskytuje odkaz na zvukový záznam riekanky...
6.87€
Bez dane:6.25€
Little Board Books Months of the Year Little Board Books Months of the Year
Nedostupné
Mesiace v roku už budeš mať v malíčku. Rýmovaná knižka opisuje každý mesiac v roku.Táto malá knižka, inšpirovaná známou básňou Sarah Coleridgeovej „Január prináša sneh“, opisuje každý mesiac v roku spôsobom, ktorý je vhodný pre batoľatá. Rozvíja rečové schopnosti.Nádherné zvieracie postavičky u..
6.87€
Bez dane:6.25€
Things That Go Sound Book Things That Go Sound Book
Nedostupné
Stlač tlačidlo a všetky dopravné prostriedky ožijú!Malé deti budú milovať stláčanie tlačidiel v tejto nádherne ilustrovanej knižke, aby počuli ako ožívajú nákladné autá, autá, lode, autobusy, traktory a vlaky. Rušné scény sú plné roztomilých zvieracích postáv a na stránkach sú otvory, cez ktoré sa d..
16.95€
Bez dane:15.41€
1000 najčastejších každodenných slovíčok.Táto pútavá a nádherne ilustrovaná knižka s anglickými slovíčkami pomáha deťom rozširovať ich slovnú zásobu a rozvíjať ich rečové schopnosti.Rozvíja slovnú zásobu.Tisíc skutočne užitočných každodenných slov, ktoré sú starostlivo zladené s podrobnými a zábavný..
12.95€
Bez dane:11.77€
Little Lift and Look Red Fox Little Lift and Look Red Fox
Nedostupné
Čaro nočného času ožíva!V noci všetci tvrdo spia – alebo nie? V záhrade je zvedavá červená líška. Zdvihnite klapky, aby ste ju našli, keď čuchala v záhrade, a objavte všetky druhy iných zvierat.Obsahuje veľké okienka.Od žaby v jazierku, cez myš pri komposte až po húkajúcu sovu vzlietajúcu na hviezdn..
8.24€
Bez dane:7.49€
Arctic Animals Sound Book Arctic Animals Sound Book
Nedostupné
Stlač tlačidlo a všetky arktické zvieratká ožijú!Malé deti budú milovať stláčanie tlačidiel v tejto krásne ilustrovanej knižke, aby si vypočuli arktické zvieratá. Od ľadových medveďov a mrožov po snežné sovy a narvaly, objavte ľadový svet fascinujúcich zvierat a rôznych zvukov, ktoré vydávajú.Jednod..
17.07€
Bez dane:15.52€
Nálepkový zošit pre malé slečny plný nádherných baletiek.Krásna knižka s nálepkami plná balerín pre malé deti, ktoré si ich môžu obliecť do slávnych baletov vrátane Popolušky, Labutieho jazera, Luskáčika a ďalších.Nalepovanie rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.S viac ako 250 očarujúcimi n..
8.24€
Bez dane:7.49€
Days of the week Days of the week
Nedostupné
Zaujíma ťa ako vyzerá týždeň Pandy?V spievanom príbehu Panda prechádza dňami svojho týždňa a hovorí, čo robí každý deň. Pondelok je škôlkarský deň, utorok nákupy, streda umývanie... Spievaný príbeh ti predstaví jednotlivé dni v týždni.Obsahuje vtipné ilustrácie z každého dňa v týždni. Maľovanie..
6.87€
Bez dane:6.25€
First Sticker Book My Day First Sticker Book My Day
Nedostupné
Nálepková knižka s každodennými rutinami.Táto nádherná knižka s nálepkami predstavuje malým deťom rôzne denné časy a každodenné udalosti, od raňajok až po čítanie rozprávky pred spaním. Rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.S množstvom nálepiek, ktoré môžete pridať na každú stránku, bud..
8.24€
Bez dane:7.49€
First Sticker Book Planet Earth First Sticker Book Planet Earth
Nedostupné
Nálepková knižka, s ktorou deti objavujú našu planétu.Objavte množstvo zázrakov, ktoré planéta Zem ponúka v tejto krásnej knihe s nálepkami. Rozvíja jemnú motoriku a podporuje kreativitu.Cestujte do prašných púští, ľadovej Arktídy a bujných tropických dažďových pralesov, aby ste sa dozvedeli o ..
8.24€
Bez dane:7.49€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 58 (5 stránok)