Menu
Your Cart

Orchard Toys

O Značke Orchard Toys

Orchard Toys je uznávaným výrobcom vzdelávacích hier a puzzle, ktorý sa môže pochváliť viac ako 50-ročnou históriou. Značka si zakladá na kvalite a odolnosti svojich produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby odolali opotrebeniu pri hre detí. Ich hry a puzzle sú nielen zábavné, ale aj vzdelávacie, a sú určené pre deti po celom svete.


Vzdelávanie a zábava v jednom

Orchard Toys stavia svoju filozofiu na hesle "Učenie prostredníctvom zábavy". Každý ich produkt je vytvorený s cieľom nájsť dokonalú rovnováhu medzi vzdelávaním a zábavou, preto si ich obľúbili deti aj rodičia. S ich širokou ponukou hier a puzzle, ktoré sú nielen ocenené, ale aj milované deťmi, Orchard Toys pomáha deťom po celom svete učiť sa hravým a interaktívnym spôsobom.

Hra Žirafy v šálochStaňte sa hráčom, ktorého žirafy majú na krku najviac šál.Vyzbieraj najvyšší počet šál v tejto zábavnej a farebnej hre.Hra, ktorá rozvíja zručnosti.Čo hra podporuje a rozvíja:- poznávanie a priraďovanie tvarov a farieb- matematické zručnosti- pozorovacie schopnosti- umenie nielen ..
13.90€
Bez dane:11.58€
Hra Nákupný zoznam - Ovocie a zelenina Hra Nákupný zoznam - Ovocie a zelenina
Nedostupné
Hra Nákupný zoznam - Ovocie a zeleninaCieľom hry je byť prvým hráčom, ktorý naplní svoj nákupný vozík tovarom zo svojho nákupného zoznamu.Rozšírenie obľúbenej hry Nákupný zoznam o ďalšie dva nákupné zoznamy a vozíky s témou ovocie a zelenina.Obľúbená hra, ktorá rozvíja zručnosti.Čo hra podporuje a r..
9.00€
Bez dane:7.50€
Hra Rodiny zvieratiek na farmePošlite zvieratká do stajneHra pre najmenšie deti už od 2 rokov. Štyri rôzne úrovne hrania hry pomáhajú dieťaťu pokročiť v jeho vývoji. Obsahuje 30 veľkých kariet, ktoré sú ideálne pre malé ručičky! Hráč striedavo otáča modré (rodič) a červené (rodič) karty. Ak sa zhodu..
14.50€
Bez dane:12.08€
Hra Bláznivý šéfkuchár Hra Bláznivý šéfkuchár
Nedostupné
Hra Bláznivý šéfkuchárPomôžte deťom objaviť kúzlo vareniaStolová hra, ktorej cieľom je byť prvým, kto nazbiera všetky ingrediencie a riad na svoju kuchársku kartu, vezme tanier a „uvarí“ jedlo.Čo sa deti vďaka hre naučia?- pomáha deťom rozvíjať pamäť- deti sa naučia rôzne prísady, z ktorých sa sklad..
13.90€
Bez dane:11.58€
Hra Chrápajúci dinosaurus Hra Chrápajúci dinosaurus
Nedostupné
Hra Chrápajúci dinosaurusPssst! Nezobuďte dinosaura!T -Rex ukradol všetky vajcia - a je len na vás, ako ich dostanete späť! Buďte statoční a posúvajte sa po cestičke, aby ste zachránili čo najviac vajec, kým T Rex spí. Len pozor, nech T-Rexa nezobudíte!Víťazom sa stáva hráč, ktorý bude mať na konci ..
18.90€
Bez dane:15.75€
Hra Prvá násobilkaNásobilka hravo a ľahkoPredstavte deťom násobilku čísel 2, 5 a 10 s touto zábavnou hrou s palacinkami.Vyhráva ten, kto na konci hry dosiahne najvyšší počet palaciniek.Čo hra rozvíja a podporuje:- matematické zručnosti, párovanie- postreh, pamäť- komunikačné zručnostiHráči: 2-4..
13.90€
Bez dane:11.58€
Hra Dúhové jednorožceNájdi poklad na konci dúhyVíťazom sa stáva hráč, ktorý ako prvý spojí dohromady šesť jednorožcov a dostane sa k hrncu zlatiek na konci dúhovej dosky. Ako odmenu získava hrniec zlatiek!Rozvíja a podporuje:- postreh, pamäť- poznávanie farieb- spoluprácu v skupinePočet hráčov: 2-4..
14.50€
Bez dane:12.08€
Hra Dinosaury, do vane! Hra Dinosaury, do vane!
Nedostupné
Hra Dinosaury, do vane!Kúpanie dinosaurovZabavte deti s veselou hrou, pri ktorej treba okúpať špinavých dinosaurov. Cieľom hry je, aby dieťa naplnilo vaňu dinosaurami. Každý obrázok dinosaura má určitý počet bublín. Víťazom sa stáva hráč s najväčším počtom bublín vo vani.Rozvíja a podporuje- matemat..
13.90€
Bez dane:11.58€
Hra Nastupovať, vystupovať! Hra Nastupovať, vystupovať!
Nedostupné
Hra Nastupovať, vystupovať!Zábavný autobusSpoločenská hra, v ktorej deti hádžu kockou a počítajú, koľko cestujúcich do ich autobusu nastúpi a koľko ich vystúpi. Vyhráva ten, kto dovezie do cieľa najviac cestujúcich.Čo hra rozvíja a podporuje:- sčítanie a odčítanie- učia deti, že občas sa vyhráva a o..
18.90€
Bez dane:15.75€
Hra Nákupný zoznam Hra Nákupný zoznam
Nedostupné
Hra Nákupný zoznamPre milovníkov nákupovaniaSo spoločenskou hrou Nákupný zoznam bude nakupovanie veľká zábava. Každý hráč si vezme prázdny nákupný vozík a nákupný zoznam. Potom si hráči postupne ťahajú kartičky s tovarom a ak sa obrázok zhoduje s položkou na nákupnom zozname, kar..
13.90€
Bez dane:11.58€
Zobrazuje sa 1 až 10 z 10 (1 stránok)