Menu
Your Cart

Orchard Toys

Hra Rodiny zvieratiek na farme Hra Rodiny zvieratiek na farme
Nedostupné
Vek: 2+Počet hráčov: 1 - 4Hra pre najmenšie deti už od 2 rokov. Štyri rôzne úrovne hrania hry pomáhajú dieťaťu pokročiť v jeho vývoji. Obsahuje 30 veľkých kariet, ktoré sú ideálne pre malé ručičky! Hráč striedavo otáča modré (rodič) a červené (rodič) karty. Ak sa zhodujú, hráč vydá zvuk zvieraťa na ..
14.50€
Bez dane:12.08€
Hra Bláznivý šéfkuchár Hra Bláznivý šéfkuchár
Nedostupné
Vek: 3 - 7Počet hráčov: 2 - 5Cieľom hry je byť prvým, kto nazbiera všetky ingrediencie a riad na svoju kuchársku kartu, vezme tanier a „uvarí“ jedlo.Čo hra rozvíja a podporuje:- pomáha deťom rozvíjať pamäť- deti sa naučia rôzne prísady, z ktorých sa skladá jedlo- deti spoznávajú náčinie, ktoré sa na..
13.90€
Bez dane:11.58€
Hra Chrápajúci dinosaurus Hra Chrápajúci dinosaurus
Nedostupné
T -Rex ukradol všetky vajcia - a je len na vás, ako ich dostanete späť! Buďte statoční a posúvajte sa po cestičke, aby ste zachránili čo najviac vajec, kým T Rex spí. Len pozor, nech T-Rexa nevzbudíte!Víťazom sa stáva hráč, ktorý bude mať na konci hry najmenej rozbitých vajec.Čo hra rozvíja a podpor..
18.90€
Bez dane:15.75€
Predstavte deťom násobilku čísel 2, 5 a 10 s touto zábavnou hrou s palacinkami.Vyhráva ten, kto na konci hry dosiahne najvyšší počet palaciniek.Čo hra rozvíja a podporuje:-matematické zručnosti, párovanie-postreh, pamäť-komunikačné zručnostiHráči: 2-4..
13.90€
Bez dane:11.58€
Hra Dúhové jednorožce Hra Dúhové jednorožce
Nedostupné
Víťazom sa stáva hráč, ktorý ako prvý spojí dohromady šesť jednorožcov a dostane sa k hrncu zlatiek na konci dúhovej dosky. Ako odmenu získava hrniec zlatiek!Rozvíja a podporuje:postreh, pamäťpoznávanie fariebspoluprácu v skupinePočet hráčov: 2-4..
14.50€
Bez dane:12.08€
Hra Dinosaury, do vane! Hra Dinosaury, do vane!
Nedostupné
Cieľom hry je naplniť vaňu dinosaurami. Víťazom sa stáva hráč s najväčším počtom bublín.Rozvíja a podporuje matematické zručnosti, pozorovacie schopnosti, poznávanie a priraďovanie tvarov a farieb.Počet hráčov: 2-4..
13.90€
Bez dane:11.58€
Hra Nastupovať, vystupovať! Hra Nastupovať, vystupovať!
Nedostupné
Deti hádžu kockou a počítajú, koľko cestujúcich do ich autobusu nastúpi a koľko ich vystúpi. Vyhráva ten, kto dovezie do cieľa najviac cestujúcich.Čo hra rozvíja a podporuje:- sčítanie a odčítanie- učia deti, že občas sa vyhráva a občas prehráva- podporuje fantáziu pri výbere cestujúcich do svojho a..
18.90€
Bez dane:15.75€
Hra Nákupný zoznam Hra Nákupný zoznam
Nedostupné
Najpredávanejšia hra! Cieľom hry je byť prvým hráčom, ktorý naplní svoj nákupný vozík tovarom zo svojho nákupného zoznamu.Čo hra podporuje a rozvíja:- sčítanie a odčítanie- pamäť, naučia deti poznávať a pomenovávať jednotlivé potraviny a veci z nákupného vozíka- výborné pri názornom precvičovaní zák..
13.90€
Bez dane:11.58€
Zobrazuje sa 1 až 8 z 8 (1 stránok)