Menu
Your Cart

Puzzle Farma s vianočnými stromčekmi 1000 dielov

Puzzle Farma s vianočnými stromčekmi 1000 dielov
Puzzle Farma s vianočnými stromčekmi 1000 dielov
19.59€
Bez dane: 16.33€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 2.10kg
  • Rozmery: 20.30cm x 5.00cm x 20.30cm

Vianočný zhon môže znamenať aj radosť a veselie, zvlášť keď ide o vianočný stromček! Vydajte sa prostredníctvom puzzle na farmu so stromčekmi, hýriacimi farbami a očakávaním. Pripomínajte si sviatočnú náladu a príležitosť na stretnutia s milovanou rodinou a priateľmi! Autorom obrázku je cenami ovenčený dizajnér a ilustrátor Michael Storrings.

Puzzle Galison sú vyrobené za použitia významného podielu recyklovaného papiera a ponúkajú špičkovú potlač nezávadnými farbami. Sú opatrené matnou povrchovou úpravou, ktorá zaisťuje za všetkých okolností verné podanie detailov aj farieb. Ich zadná strana je potiahnutá hladkým, na dotyk príjemným povrchom, vďaka ktorému sa pri skladovaní rozloženého puzzle netvorí prach.

Spolu so starostlivo zabalenými dielikmi nájdete v balení aj letáčik s návodným obrázkom, ktorý spravidla obsahuje ďalšie informácie o tvorcoch a pozadí vzniku diela. Dodávané v mimoriadne pevnej a pútavo spracovanej kartónovej krabičke vyrobenej z recyklovaného kartónu a udržateľne získaných materiálov s certifikáciou FSC®.

1000 precízne vyrezaných dielikov. Starostlivo vybraný motív od renomovaných tvorcov a umelcov. Potlač a prevedenie najvyššej kvality. Obsahuje návodný obrázok.

Rozmery puzzle: 69x51 cmInformácie o produkte
ISBN/EAN 9780735375840
Vydavateľstvo/ Výrobca Galison

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha