Menu
Your Cart

Vianoce

Vianoce
Obľúbený čas, hlavne tých najmenších, je opäť tu - Vianoce! Vyzdobte si domov dokonalou vianočnou výzdobou – krásnymi ozdobami, dekoráciami a doplnkami z našej ponuky.

Nalaďte deti na zimné s vianočné obdobie jedinečnými vianočnými knihami a leporelmi, nálepkovými aj pracovnými zošitmi či tematickými kreatívnymi sadami. Upečte si spolu vianočné cupcakes a perníčky. Tak krásne vykrajovače na vianočné pečivo ste ešte nevideli!

Inšpirujte sa nápadmi na originálne darčeky pre deti na Vianoce aj na Mikuláša. Vyberte im darčeky podľa veku aj podľa ich záujmov - knihy, hračky, kreatívne potreby i doplnky pre deti. Všetko na jednom mieste.

Šťastné a veselé!

Najpredávanejšie v kategórii Vianoce

Pečiatky Dopravné prostriedky Pečiatky Dopravné prostriedky
Nedostupné
Vzdelávacie pečiatky pre deti s dopravnými prostriedkami.Najobľúbenejšia rada pečiatok, ktorá ponúka široké využitie pri výtvarných a vzdelávacích aktivitách. Vďaka inovatívnemu grafickému spracovaniu možné jednotlivé motívy vzájomne kombinovať, vytvárať príbehy a tie potom zasadiť do určitého reáln..
14.20€
Bez dane:11.83€
Hotdog a čarovné Vianoce
Nedostupné
Medovníčky, darčeky a – dobré skutky. Recept na čarovné Vianoce!Obyčajný bratislavský panelák a v ňom jedna neobyčajná rodina. Hanka, Hugo a večne štekajúci jazvečík Hotdog vás v tejto milej vianočnej rozprávke presvedčia, že za zázrakmi netreba chodiť ďaleko. Za zázrakmi predsa netreba chodiť ..
7.90€
Bez dane:7.18€
Tajomstvá Nočného expresu čakajú na svoje odhalenie!Danja s rodičmi a staršou sestrou trávia celý december u babičky v starej staničnej budove, aby si užili jeden druhého a pripravili sa na Vianoce. Jedenásťročná Danja sa na toto obdobie vždy tešila, len tento rok je to trochu zvláštne. Babička je a..
16.90€
Bez dane:15.36€
Luskáčik - Kniha s hracím strojčekom Luskáčik - Kniha s hracím strojčekom
-15 % Nedostupné
Započúvajte sa do vianočného príbehu o Kláre a Luskáčikovi v tejto kúzelnej knižke s hracím strojčekom.Nechajte sa vďaka tejto knižke ako kúzlom preniesť do Štedrého večera, keď dievčatko Klára dostane od krstného otca jedinečný darček – vojačika Luskáčika. O tom, čo sa stalo ďalej, by sa Kláre ani ..
10.12€ 11.90€
Bez dane:9.20€
Nastal príjemný predvianočný čas a deti v škôlke sa pripravujú na spoločnú vianočnú besiedku.Chystajú sa vystúpiť na pódiu kultúrneho domu. Janko s Dorotkou dostali za úlohu nacvičiť spoločný tanec. Pani učiteľky im pomáhajú, no obaja sú hanbliví a nemotorní.Janko a Dorotka vám ukážu, že sny je možn..
14.90€
Bez dane:13.55€
Vianoce s opicou Škoricou Vianoce s opicou Škoricou
Nedostupné
Poznáte opicu Škoricu, ktorá sa svojim kamarátom Jurkovi, Paľkovi a Emke v predchádzajúcich knižkách postarala o nejedno veselé i napínavé dobrodružstvo?Naša malá nezbednica totiž dokáže kúzliť. Veru tak. A nie vždy sa jej to čarovanie podarí, takže s ňou nikdy nie je nuda.Opica Škorica vám aj v tej..
16.90€
Bez dane:15.36€
Štedrý večer sa blíži. Tento rok je však všetko iné. Julianova rodina prežíva hlboký smútok. Julianova staršia sestra Juni ochorela a náhle odišla. Otec s matkou sú natoľko presiaknutí bolesťou, že na Vianoce nemajú ani pomyslenia. Zmenili sa na tiene niekdajších rodičov, stratili životnú radosť, fa..
14.90€
Bez dane:13.55€
Vianoce v čarovnom lese Vianoce v čarovnom lese
-25 % Nedostupné
Prežite s Mackom a jeho priateľmi Vianoce v čarovnom lese!V tomto lese totiž Vianoce trvajú až dvanásť dní. Naučte sa počítať a nájdite na prekrásnych obrázkoch množstvo skvelých darčekov.Jednoduchý text s veľkými obrázkami na dvojstranách rozvíjajú detskú fantáziu a obrazotvornosť.Mackovi priatelia..
5.96€ 7.95€
Bez dane:5.42€
Vianočné koledy Kúzelné čítanie Vianočné koledy Kúzelné čítanie
Nedostupné
Vianočné koledy, ktoré si môžu deti aj sami zahrať.Zoznámte sa s najznámejšími vianočnými koledami. Vezmite si hovoriace pero a vypočujte si príbehy z obrázka, rozhovory postáv, alebo si môžu zahrať jednoduchý kvíz. Búvaj, dieťa krásne, Tichá noc a mnoho iných.Kniha obsahuje 16 tradičných ..
18.99€
Bez dane:17.26€
Vianočný strom, čo si z lesa objednal pán Hron Vianočný strom, čo si z lesa objednal pán Hron
Nedostupné
Čo sa stane, keď je vianočný stromček až príliš vysoký.Vianoce sú tu a pán Hron je nevýslovne šťastný, že bude môcť konečne ozdobiť svoj stromček. Zrazu však zistí, že to nebude také jednoduché. Strom je príliš vysoký a jediným riešením je odrezať mu vršok.Obrázková knižka rozveselí deti počas najkr..
12.99€
Bez dane:11.81€
O malých a veľkých vianočných darčekoch O malých a veľkých vianočných darčekoch
Nedostupné
Medveď sa po prvý raz neuložil na zimný spánok a rozhodol sa stráviť Vianoce so svojimi kamarátmi.Myška a medveď sa veľmi tešia na ligotavé, voňavé a pokojné Vianoce. Tento rok sú o to výnimočnejšie, že medveď sa po prvý raz neuloží na zimný spánok. Konečne sa môžu obdarovať! Medveď si však zoberie ..
12.99€
Bez dane:11.81€
Vianočné prasiatko Vianočné prasiatko
Nedostupné
Jackova obľúbená hračka je prasiatko Mapi. Mapi bol vždy pri ňom, v dobrom i v zlom, až kým sa jeden Štedrý večer nestalo niečo hrozné – Mapi sa stratil!Lenže Štedrý večer je noc zázrakov a stratených vecí, noc, keď všetko môže ožiť – dokonca aj hračky. A tak sa Jack a Vianočné prasiatko, otravná ná..
13.90€
Bez dane:12.64€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 30 (3 stránok)