Menu
Your Cart

Písmenká z abecedy

Písmenká z abecedy
Písmenká z abecedy
9.90€
Bez dane: 9.00€
  • Skladom: Skladom
  • Váha: 0.36kg
  • Rozmery: 20.00cm x 1.00cm x 20.20cm
  • ISBN: 978-80-551-7880-6

Písmenká z abecedy

Knižka plná veselých básničiek.

Kam sa ukryli zvieratká či predmety z básničiek? Pohľadajme ich všetci spolu. Alebo skúste vymyslieť na každé písmenko vlastné veršíky.

Abeceda vo veršoch, ktorá bude deti baviť. 

Zamilovali ste si Zvieratká z abecedy od autorskej dvojice Ivona Ďuričová a Adrián Macho? Prichádzajú s nádhernou novinkou Písmenká z abecedy. Krásne ilustrovaná detská kniha Zvieratká z abecedy s chytľavými básničkami zaujala tisíce detských čitateľov. Mnohé detičky vďaka nej spoznali nielen prvé písmená, ale aj tie najrozmanitejšie zvieratká. Autorka Ivona Ďuričová spojila opäť sily s ilustrátorom a dizajnérom Adriánom Machom a pustili sa do voľného pokračovania s názvom Písmenká z abecedy. A výsledok stojí za to. Knižka práve vyšla v edícii Stonožka. 
O čom je kniha: Podobne ako pri Zvieratkách z abecedy, aj s touto knižkou sa dá výborne zabaviť a dokonca sa aj naučiť niečo nové. Veď písmenká sú hravé a celkom ľahké. S veselými básničkami určite! Stačí sa s nimi skamarátiť. Vďaka tejto krásne ilustrovanej knižke sa môžu deti zoznámiť s abecedou a vo veršoch dopĺňať slová podľa roztomilých obrázkov. 

O autoroch: 
Ivona Ďuričová má za sebou množstvo úspešných kníh pre deti plných chytľavých básničiek a krásnych príbehov. Okrem spomínaného bestselleru Zvieratká z abecedy (2017) môžeme spomenúť aj knihu Prečo lienky nosia podkolienky (2017), Vtáčie dobrodružstvá (2019), alebo aj nedávnu novinku Básničkový karneval (2021). Aktuálne jej vychádza kniha Písmenká z abecedy. 
Adrián Macho je známy slovenský ilustrátor a grafický dizajnér. Preslávil ho príbeh o veľrybe Gerde, ktorý sám napísal aj ilustroval. Knižka Gerda bola preložená do mnohých svetových jazykov. Bestsellerom sa stali aj Zvieratká z abecedy, ktoré ilustroval pre Ivonu Ďuričovú. Minulý rok sa popasoval s náročnou úlohou, vytvoril obálky k novému vydaniu všetkých dielov Harryho Pottera pri príležitosti dvadsiateho výročia vydania čarodejníckej ságy na Slovensku. Jeho ilustrované obálky patria k najkrajším „potterovským“ vydaniam na svete. 
Druh
Druh knižiek Básničky a riekanky
Informácie o produkte
Autor Ivona Ďuričová, Adrián Macho
ISBN/EAN 9788055178806
Jazyk Slovenský
Počet strán 64
Rok Vydania 2021
Vydavateľstvo/ Výrobca Stonožka

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Zlé Dobré
Captcha

CHARAKTERISTIKA:

Pohlavie : Chlapec , Dievča
Blogerky odporúčajú : Ano
Typ knihy : Listové strany
Chcem rozvíjať : Abeceda
Jazyk : Slovenský
Vek : 3 - 4 roky , 4 - 5 rokov , 5 - 6 rokov , 6 - 7 rokov