Top fotografi na západnom Slovensku pre tehotenské, novorodenecké a rodinné fotky

Vybrali sme pre vás najlepších fotografov zo západného Slovenska zameraných na tehotenské, novorodenecké a rodinné fotografie.


Hľadáte vo vašom okolí talentovaného fotografa, ktorý vaše okamihy s dieťatkom alebo celou rodinou premení na nezabudnuteľnú pamiatku? Prezrite si naše odporúčania na špičkových profesionálnych fotografov zo západného Slovenska zameraných na tehotenské, novorodenecké a rodinné fotografie.


Petra Dubanová

typ fotenia: tehotenské, novorodenecké, rodinné

mesto: Šúrska, Modra
kontakt: www.petradubanova.sk

Či už v prírode alebo v ateliéri, táto fotografka spraví z fotenia zážitok. Nebojte sa ju osloviť už s novorodeneckým fotením, na ktoré má aj certifikát. Nájdete u nej rôzne typy fotenia, a tak vás môže sprevádzať vaším rodinným životom už od začiatku. Má za sebou už viac ako 10 rokov skúseností a jej slogan znie: Zmeníme spolu okamihy na prekrásne spomienky!

Foteníčko

typ fotenia: tehotenské, novorodenecké, rodinné

mesto: Bratislava
kontakt: www.fotenicko.sk

Mamička, ktorej záľuba sa zmenila na profesiu. Novorodenecká a rodinná fotografka. Dôraz kladie na neustále vzdelávanie a zdokonaľovanie. Chce, aby fotky boli čo najprirodzenejšie, preto má rada fotenie v exteriéri a aj v jej ateliéri sa cítite ako doma. Zachytáva vaše skutočné emócie v najdôležitejších momentoch života. A bodkou na záver je jemná úprava fotografií, lebo prirodzenosť je na prvom mieste.

Zuzana Gazdíková

typ fotenia: tehotenské, novorodenecké, rodinné

mesto: Dolná Súča, Trenčín

Fotografka, ktorá miluje svoju prácu a s láskou fotí v okolí Trenčína. Má rada detský smiech, nepokosené lúky, západ slnka, spontánnosť a farebnosť. Zároveň je pre ňu úžasným miestom i fotoštúdio v Nemšovej a obľubuje fotenie rodiniek, tehuliek, novorodencov, portrétov a vizáže.

Illés Hajni

typ fotenia: tehotenské, novorodenecké, rodinné

mesto: Okres Nové Zámky, Komárno, Dunajská Streda
kontakt: www.illeshajni.com

Fotenie bolo vždy jej veľkou vášňou, ktorej sa začala intenzívnejšie venovať po narodení svojho synčeka. Absolvovala množstvo workshopov a online školení, aby pri zachytení najkrajších momentov života dbala na bezpečnosť vašich detičiek. Ku každému pristupuje individuálne, pretože každé fotenie je iné a rešpektuje vaše požiadavky.

Katarína Hall

typ fotenia: tehotenské, novorodenecké, rodinné

mesto: Bratislava
kontakt: www.katarinahallphotography.sk

Jej cieľom je odovzdať fotografie, ktoré budú pre rodinky pamiatkou na celý život. Fotografie sú štýlové, ale jemné a čisté zároveň. Ako certifikovaná fotografka sa zameriava najmä na fotenie  tehuliek, novorodencov, bábätiek a rodín s deťmi. Katarína má v Bratislave prekrásne plne vybavené foto štúdio, ktoré je prispôsobené najmä tehuľkám a ich bábätkám.

Lívia Lorinc

typ fotenia: tehotenské, novorodenecké, rodinné

mesto: Nitra
kontakt: www.livialorinc.sk

Fotografovanie ju očarilo už pred mnohými rokmi. Fotenie ju baví ako celok, preto nemá obľúbený fotograficky žáner. Má rada fotky, z ktorých niečo vyžaruje, nemusia byť dokonalé, ale majú mať veľkú výpovednú hodnotu pre zákazníka. Absolvovala množstvo fotokurzov a workshopov a má aj osvedčenie o absolvovaní kompletného rekvalifikačného programu digitálnej fotografie. 


Katarína Tibenská

typ fotenia: tehotenské, rodinné

mesto: Trnava
kontakt: www.katarinatibenska.sk

Foteniu sa venuje už 18 rokov a z reportážnej prešla na svadobnú a rodinnú fotografiu. Má najradšej prirodzené fotky, z ktorých vyžaruje šťastie a dobrá nálada. Fotenie s ňou prebieha v uvoľnenej atmosfére a snaží sa, aby ste si z fotenia odniesli nielen fotografie, ale aj pekný zážitok. 

Lucia Zimerman

typ fotenia: tehotenské, rodinné

mesto: Nitra
kontakt: www.luciazimerman.sk

Fotografka, ktorá v jeden deň fotí metalové koncerty a druhý deň svadbu, detičky, nehu a lásku! Fotku si zamilovala už na základnej škole, keď dostala prvý mobil s fotoaparátom a snažila sa naň zachytiť svet okolo seba. S viac ako 10 ročnými skúsenosťami vie presne, čo robí a vaše výnimočné udalosti skutočne zachytí tak, aby boli nezabudnuteľné.