Títo fotografi z východného Slovenska zachytia vaše najkrajšie rodinné okamihy!

Objavte najlepších fotografov na východnom Slovensku, ktorí dokážu zachytiť vaše jedinečné momenty tehotenstva, novorodencov a rodinných radostí.

Hľadáte profesionála, ktorý vám pomôže zachytiť vzácne okamihy vašej rodiny? Na východnom Slovensku sa nachádza viacero fotografov špecializujúcich sa na tehotenské, novorodenecké a rodinné fotenie. Vďaka ich talentu môžete mať dojímavé snímky, ktoré pre vás budú životnou spomienkou na toto obdobie. 


Ľubomíra Ištoňová


typ fotenia: tehotenské, novorodenecké, rodinné
mesto: Košice
kontakt: www.bibienfoto.sk

Miluje fotenie, zvečnenie momentov, chvíľ, ktoré sú neopakovateľné a nevrátia sa. Vďaka jej fotografii však stále ostávajú s vami v podobe spomienok, ktoré vám vyčaria úsmev na tvári aj po rokoch. Na fotkách má rada čistotu, jemnosť a minimalizmus. Snaží sa zachytiť emócie a lásku, má rada prirodzenosť. Najviac ju poteší, ak sa fotenie u nej stane pre vás zážitkom.
Jana Kaletová


typ fotenia: tehotenské, novorodenecké, rodinné
mesto: Batizovce, Poprad
kontakt: www.janikaphotography.sk

Fotografia je a vždy bola dôležitým bodom v jej živote. Snaží sa zachytiť momenty, ktoré ostanú nezabudnuteľné pre všetkých tých, ktorí jej dovolia zvečniť ich jej okom, srdcom a objektívom. Fotí tak, ako by chcela, aby objektívom bola zachytená jej vlastná rodina - autenticky, nepózovane, šťastne. Má rada jednoduchosť a minimalizmus, a také sú aj jej fotky.

Ľubomír a Veronika Kasina

typ fotenia: tehotenské, rodinné

mesto: Stará Ľubovňa
kontakt: www.kasinaphotostudio.sk

Toto je dvojica fotografov, ktorá spoločne pracuje na tom, aby vám fotografia prinášala krásne spomienky na daný moment, ktorý sa odohrával pred objektívom fotoaparátu. Zameriavajú sa na zachytenie každého vzácneho momentu, vytvárajú príjemnú a pozitívnu atmosféru pri fotení portrétov, detskej a rodinnej fotografie či už v exteriéri, ale aj v interiéri, kde sú vhodné podmienky pre tehotné mamičky, deti či rodinné fotografovanie.

Eva Potočná

typ fotenia: tehotenské, novorodenecké

mesto: Rožňava
kontakt: www.evapotocna.sk

Cestu k profesionálnej fotografii tejto fotografky dláždi jej vlastný príbeh. V snahe sama si spraviť fotografie, ktoré by boli krásnou spomienkou na jej životné udalosti, sa pustila do študovania a učenia a získala aj certifikát pre novorodeneckú fotografiu. Nebojte sa však zveriť sa jej aj s inými rodinnými momentami. Najhodnotnejšie je pre ňu, keď sa jej podarí zachytiť emócie klientov.

Lenka Repková

typ fotenia: tehotenské, novorodenecké, rodinné

mesto: Bardejov
kontakt: www.lenkarepkova.sk

Špecializuje sa na novorodeneckú fotografiu, ale rada vám zachytí aj iné významné rodinné momenty. V jej ateliéri sa budete cítiť ako doma, ale nebojte sa s ňou vyraziť aj von. Okrem fotografii vám vie pripraviť aj kvalitné fotoobrazy, ktoré potešia každého, koho nimi obdarujete.

www.bibienfoto.sk