Stiahnite si: Jarné aktivity

Jarné obdobie je plné príležitostí na skvelú zábavu s deťmi! V tomto článku vám prinášame originálnu omaľovánku "Zábavná jar", ktorá je plná najlepších tipov na jarné aktivity a nezabudnuteľné zážitky.

Jarné obdobie ponúka skvelé možnosti ako zabaviť deti. Tento raz sme si pre vás pripravili originálnu omaľovánku Zábavná jar, v ktorej nájdete najlepšie tipy na jarné aktivity a nezabudnuteľné zážitky.

Inšpirujte sa 20 rôznorodými aktivitami, je len na vás a vašich deťoch, ktorú si podľa nálady a dňa vyberiete. Tipy sú zvolené starostlivo podľa toho, aby potešili ako malé detičky, tak aj tie staršie.

Vyberte sa na výlet do ZOO, spoločne si prečítajte knihu o jari alebo si užite piknik v prírode. Za každú splnenú aktivitu si vyfarbite kvietok v omaľovánke s daným zážitkom. Stihnete za jednu jar vyfarbiť všetky?


Omaľovánku s jarnými aktivitami, ktorú sme pre vás pripravili, si môžete STIAHNUŤ TU. Potom si ju stačí jednoducho vytlačiť na čistý papier a lov na zážitky môže začať!  

Veríme, že si s našim výberom aktivít užijete kopec zábavy a zažijete úžasné dobrodružstvá. Neváhajte sa s vašimi zážitkami podeliť na Facebooku či Instagrame a nezabudnite nás označiť. Veľmi sa potešíme ak budete náš článok s omaľovánku a jarnými aktivitami zdieľať ďalej s vašimi priateľmi.