Naj fotografi stredného Slovenska pre tehotenské, novorodenecké a rodinné fotenie

Pripravili sme pre vás výber najlepších fotografov stredného Slovenska, ktorí sa špecializujú na tehotenské, novorodenecké a rodinné fotenie.

 

Ak hľadáte talentovaného fotografa vo vašom okolí, ktorý dokáže zachytiť vzácne chvíle s vaším dieťatkom alebo rodinou, pozrite si naše odporúčania. Títo profesionáli na strednom Slovensku sa venujú práve tehotenskému, novorodeneckému a rodinnému foteniu, a ich práce vám zanechajú krásne spomienky.


Katarína Hrušková

typ fotenia: tehotenské, novorodenecké, rodinné
mesto: Dolný Kubín
kontakt: www.katarinahruskovaphoto.sk

Mamička troch školákov, ktorá presedlala z profesie učiteľky v škôlke na fotografiu. Pochváliť sa môže aj certifikáciou v oblasti novorodeneckej fotografie. Jej fotografie majú minimalistický a nadčasový nádych. Či už sa chcete dať odfotiť v čase tehotenstva, ako čerství rodičia, alebo zachytiť radosť z prvých narodenín, môžete sa na ňu obrátiť pri každej príležitosti.

Katarína Poturnay

typ fotenia: tehotenské, novorodenecké, rodinné
mesto: Banská Bystrica
kontakt: www.katarinapoturnay.com

Certifikovaná novorodenecká fotografka aj členka profesionálnych novorodeneckých fotografov APNPI - je teda rozhodne profík v tejto oblasti. Pri fotení sa zameriava na jednoduchosť a minimalizmus - využíva minimum rekvizít a prírodné tóny, vďaka čomu pôsobia fotografie veľmi prirodzene a vkusne. Pretože najdôležitejšie je zachytiť skutočnú emóciu.

Michaela Spodniaková

typ fotenia: tehotenské, novorodenecké, rodinné
mesto: Zvolen
kontakt: www.michaelaspodniakova.sk

Táto certifikovaná novorodenecká fotografka pôsobí na trhu už viac ako 14 rokov a za sebou má množstvo spokojných rodičov, ale aj detí. Nech už chcete zvečniť akékoľvek rodinné spomienky, je skvelou voľbou. A to bez ohľadu na to, či preferujete fotenie v ateliéri, alebo exteriéri.

Katka Strečok

typ fotenia: tehotenské, novorodenecké, rodinné

mesto: Banská Bystrica
kontakt: www.katkastrecok.com

Čakáte vytúžené bábätko, potom sa bábätko narodí, rastie, oslavuje svoje prvé narodeniny a Vaša rodina sa ďalej rozrastá. Pri tom všetko môže byť aj táto fotografka. Dáva si záležať na individuálnom a trpezlivom prístupe, ktorý oceníte najmä pri fotení s deťmi. Dokazuje, že aj fotky v ateliéri vedia pôsobiť prirodzene a autenticky.