Pozrite sa, čo dokážu Jemné voskovky

Ak hľadáte pre svoje deti kvalitné a bezpečné voskovky, ktoré im umožnia vyjadriť svoju kreativitu, potom by ste mali vyskúšať Jemné voskovky Tookyland. Tieto voskovky sú unikátne tým, že sú umývateľné a multifunkčné. V tomto článku vám predstavíme, aké vlastnosti Jemné voskovky majú a na čo všetko sa dajú použiť.

Unikátne Jemné voskovky sú náš dlhoročný najpredávanejší kreatívny produkt! Ešte ich nemáte doma? Radi Vám ich predstavíme :).

V čom spočíva jedinečnosť Jemných voskoviek?

1. voskovky zanechávajú krásnu, sýtu stopu už pri jemnom dotyku na papier. Deti tak krásne vidia, čo nakreslia a sú motivované v kreslení pokračovať. Nie je nič horšie, ako keď pastelka zle kreslí a je ju na papieri slabo vidieť.

2. voskovky sa nelámu a nešpinia ruky a to vďaka obalu, v ktorom sú zabalené. Voskovka má vrchnáčik a klasický obal ako fixka. vysúva sa jednoduchým otáčaním.

3. dajú sa ľahko oprať a očistiť. Nezanechávajú škvrny na oblečení, nábytku, sedačke, čo môžeme potvrdiť z našich vlastných skúsenosti. Aj od vás máme na ne samé pozitívne ohlasy ohľadom čistenia.

A pozor, nie sú to len obyčajné voskovky určené na kreslenie na papier.

Čo všetko s Jemnými voskovkami dokážete?

1) sú skvelé na maľovanie na tvár, aj na telo. Sú nezávadné, nie sú zdraviu škodlivé. Z tváre a z tela sa naozaj pekne a ľahko zmývajú.


2) dá sa nimi maľovať aj na sklo, zrkadlo, kachličky, vaňu. Deti ich radi používajú aj pri kúpaní a pri hre vo vode.


3) svojimi skúsenosťami a našimi inšpiráciami zistíte, že sa dá s nimi maľovať takmer všade. Napríklad na jeseň sú skvelé na maľovanie na listy, ktoré môžete potom otláčať na papier. Alebo nimi môžete rozveseliť gaštankov :). Na jar zase nimi veľa detí ozdobuje veľkonočné vajíčka.


4) fungujú ako vodové farby. Keď po kresbe prejdete mokrým štetcom, farby sa vám začnú krásne rozpíjať.


Jemné voskovky máme v ponuke v 3 baleniach - 12ks, 24ks a 36ks. Alebo ako súčasť Veľkej kreatívnej sady 4 v 1 Malý umelec. 

Nájdete ich aj vo Veľkej kreatívnej sade 3 v 1 Omaľovánky alebo vo Veľkej kreatívnej sade 4 v 1 Karneval.

Vyberte si balenie Jemných voskoviek, ktoré deťom určite spravia radosť.

NÁŠ TIP na záver: Jemné voskovky odporúčame na detskú oslavu alebo karneval! Deti si môžu napríklad vzájomne maľovať masky na tvár :).