Ak hľadáte vhodný aquapark či kúpalisko, kde by ste mohli stráviť s vašou rodinkou krásne letné dni máme pre vás skvelú správu. Po celom Slovensku sa nachádzajú skvelé možnosti na kúpanie s množstvom adrenalínovej zábavy, ale aj relaxačných zón. Že je naozaj z čoho vyberať vás hneď presvedčíme. Okrem 3 najväčších aquaparkov na Slovensku TATRALANDIA, BEŠEŇOVÁAQUACITY POPRAD máme pre vás ďalšie tipy na výlety za osviežením.

Poďte sa spolu s nami teda pozrieť na super miesta na kúpanie, za ktorými sa oplatí aj vycestovať.

 

Termálne kúpalisko Veľký Meder


Termálne kúpalisko Veľký Meder ponúka 7 bazénov s celoročnou prevádzkou6 vonkajších bazénov pričom nechýbajú tiež vonkajšie a vnútorné tobogany. Vyblázniť sa môžete v bazéne s vlnami alebo v bazéne s unášajúcou vodou. Detičky sa zabavia v bazénoch určených priamo pre ne, ktoré sú doplnené o rôzne zábavné atrakcie, napríklad o Spraypark. Nespočetné množstvo trysiek medzi, ktorými budete šantiť prinesie rozhodne úžasné zážitky najmä pre vašich najmenších.

Cenník služieb ako aj ďalšie informácie o prevádzke nájdete na https://corvinustermal.sk/sk

Otváracie hodiny: Po-Ne 09:00 – 20:00


 ZDROJ: https://corvinustermal.sk/sk


Vadaš Thermal Resort

Rekreačný komplex Vadaš sa nachádza priamo v meste Štúrovo a počas leta je skutočným rajom zábavy a relaxu s veľkým množstvom športovísk a rôznych atrakcií. Priamo v areály sa nachádza 9 bazénov6 toboganov. Samozrejmosťou sú detské zážitkové bazény či bazén v tvare lagúny s vlnobitím. Okrem kúpania sa, si v areály môžete užiť aj vodné bicyklovanie, wakeboard, rybolov či lanový park.

Cenník služieb ako aj ďalšie informácie o prevádzke nájdete na https://www.vadasthermal.sk/

Otváracie hodiny: Po-Ne 09:00 – 20:00 


ZDROJ: https://www.vadasthermal.sk/

 

Thermalpark Dunajská Streda


V krásnom prostredí Žitného ostrova sa nachádza thermalpark vhodný pre všetky vekové kategórie. Zo 4 vnútorných6 vonkajších bazénov sa termálna voda s teplotou do 39°C, ktorá má priaznivé účinky najmä na pohybové ústrojenstvo nachádza až v 3 bazénoch. Detičky sa určite vyžijú v bazéne so zábavnou šmykľavkou a môžu si tiež užiť pestrý animačný program, ktorý je pre ne počas leta pripravený.

Cenník služieb ako aj ďalšie informácie o prevádzke nájdete na https://thermalpark.sk/

Otváracie hodiny: Po-Ne  09:00 – 21:00

ZDROJ: https://thermalpark.sk/

Aquapark Senec

Aquapark Senec sa nachádza v blízkosti Slnečných jazier a počas leta ponúka vo svojom areály na osvieženie 7 bazénov11 toboganov. Príjemný relax, no aj poriadnu zábavu môžete zažiť na nafukovacích kolesách v bazéne nazvanom LAZY RIVER. Počas leta tu zažijete aj príjemný animačný program s hrochom Paulom na minidisco, penových party či pri veselých vodných hrách.

Cenník služieb ako aj ďalšie informácie o prevádzke nájdete na https://www.aquaparksenec.sk/

Otváracie hodiny: Po-Ne  10:00 – 22:00


ZDROJ: https://www.aquaparksenec.sk/

 

Termálne kúpalisko Podhájska

V naozaj rozsiahlom termálnom kúpalisku Podhájska vyviera jedinečný geotermálny prameň, ktorý sa svojim minerálnym zložením podobá mŕtvemu moru. Užijete si tu príjemný relax vo viacerých termálnych bazénoch práve s touto liečivou vodou, a taktiež tu nájdu bohaté vyžitie aj vaše detičky na rôznych toboganoch či v bazénoch s vodostrekmi. Okrem 9 vonkajších bazénov si v prípade horšieho počasia môžete na návštevu zvoliť aj vnútorný bazénový svet Aquamarin.

Cenník služieb ako aj ďalšie informácie o prevádzke nájdete na https://tkpodhajska.sk/

Otváracie hodiny: Ut-Ne  09:00 – 21:00/ Pondelok otvorené od 13:00


ZDROJ: https://tkpodhajska.sk/

 

VODNÝ SVET GALANDIA


Vodný svet Galandia sa nachádza v meste Galanta. príjemnom prostredí si môžete vychutnať plávanie a šantenie vo viacerých vonkajších aj vnútorných bazénoch. Počas leta sa detičky môžu tešiť na bohatý animačný program, penové party a zahrať sa tiež na obrovskej námorníckej lodi. Samozrejmosťou je tiež zábava na toboganoch.

Cenník služieb ako aj ďalšie informácie o prevádzke nájdete na http://www.galandia.sk/

Otváracie hodiny: Po-Ne  09:00 – 21:00


 ZDROJ: http://www.galandia.sk/

 

SPA A AQUAPARK TURČIANSKE TEPLICE

Areál Spa a Aquapark leží v meste Turčianske Teplice, na okraji krásneho kúpeľného parku. celoročnej prevádzke sú obidve časti areálu – areál Spa aj areál Aquaparku. Okrem vonkajšíchvnútorných toboganov nechýbajú vírivka, divoká rieka, hojdací záliv a tiež tobogany. Za vyskúšanie rozhodne stojí jazda na Movie tobogane, ktorá je spestrená premietaním pohybujúcich sa morských zvieratiek. Pre väčších odvážlivcov aquapark ponúka tiež jazdu na Kamikadze toboganeveľmi strmým sklonom.

Cenník služieb ako aj ďalšie informácie o prevádzke nájdete na https://aquapark.therme.sk/

Otváracie hodiny: Po-Ne  10:00 – 21:00


ZDROJ: https://aquapark.therme.sk/

 

AQUAPARK MEANDER ORAVICE


Aquapark Oravice leží na území regiónu Orava v časti Západných Tatier. Do všetkých bazénov v areály sa vlieva prírodná termálna voda s blahodarnými účinkami. Najväčším lákadlom pre vás a vaše detičky môže byť bazén s morskými vlnami, ktorý je situovaný vo vonkajšej časti aquaparku. Zažiť morskú búrku v srdci hôr bude naozaj jedinečný zážitok.

Cenník služieb ako aj ďalšie informácie o prevádzke nájdete na https://www.meanderoravice.sk/

Otváracie hodiny: Po-Ne  09:30 – 20:00 / Piatok a sobota do 21:00


ZDROJ: https://www.meanderoravice.sk/


THERMAL PARK VRBOV

V Thermal parku Vrbov sa nachádza jedna z najlepších minerálnych vôd v strednej Európe, ktorej teplota v bazénoch je udržiavaná medzi 26°C až 38°C. V parku si môžete užiť zábavu aj relax v 8 vonkajších bazénoch. Na deti tu čaká tobogan či krásne ihrisko s dinosaurami. Vy sa zase môžete pokochať nádhernými výhľadmi na tatranské vrchy.

Cenník služieb ako aj ďalšie informácie o prevádzke nájdete na https://www.termalnekupalisko.com/

Otváracie hodiny: Po-Ne  09:00 – 22:00


ZDROJ: https://www.termalnekupalisko.com/

THERMAL ŠÍRAVA SPA REZORT

Thermal Šírava je moderný spa rezort vybudovaný na brehu Zemplínskej šíravy v obci Kaluža. V rezorte sa môžete tešiť na 4 vnútorné3 vonkajšie bazény. Užijete si tu simuláciu morského vlnenia, divokú rieku, šmýkačky, hojdací záliv a ďalšie skvelé atrakcie. Deti sa môžu vyblázniť aj na detskom ihrisku a vy si zase môžete oddýchnuť v relaxačných či masážnych bazénoch.

Cenník služieb ako aj ďalšie informácie o prevádzke nájdete na https://www.thermalsirava.sk/

Otváracie hodiny: Po-Ne  10:00 – 21:00


ZDROJ: https://www.thermalsirava.sk/

 

Veríme, že sa vám naše odporúčania páčili, a teraz už hurá za zážitkami.