Menu
Your Cart

Stavebné stroje

Stavebné stroje
stavebné stroje pre vaše deti veľkou láskou? Potešte ich niečím z našej ponuky produktov – knihy, hračky, zošity, výzdoba a ďalšie produkty s motívom stavby a stavebných strojov.

Vyberte veľké stavebné autá na piesok, napríklad eko bager na piesok, knihy a leporelá o stavbe a stavebných strojoch, výzdobu na oslavu s motívom bagru a ďalších stavebných strojov, nechýbajú ani drobnosti ako nálepky či tetovanie.

V ponuke máme hračky pre deti rôzneho veku, takže u nás zoženiete drevené stavebné autá do ruky pre najmenšie deti, ale aj zaujímavé knihy a hračky pre školákov. Všetky produkty sú maximálne bezpečné a kvalitné, aby vašim deťom robili radosť dlhé roky.

Najpredávanejšie v kategórii Stavebné stroje

LEGO City Bager s rýpadlom LEGO City Bager s rýpadlom
Nedostupné
Zapriahnite fantáziu detí do práce s touto stavebnicou bagra s rýpadlom.Dodáva sa so zbíjačkou a vymeniteľným príslušenstvom: vedrom a naberacou lyžicou. Súčasťou tejto zábavnej stavebnice sú aj inteligentná lavička, 2 minifigúrky stavbárov a zábavné doplnky na hodiny staviteľských hier pre deti od ..
18.49€
Bez dane:15.41€
Vytvor si 2 kartónové modely stavebných strojov!Jedinečná kreatívna súprava od francúzskej značky Crea Lign umožní deťom vytvoriť si vlastné papierové modely nákladného auta a bagru. Deti si najskôr zostavia 3D modely, a potom si ich krásne vyzdobia 6 tenkými fixkami a nálepkami. Po dokončení si ich..
20.90€
Bez dane:17.42€
Na stavbe - Čo počujem
-15 %
Navštívte stavbu a stavenisko plné úžasných, silných strojov a nástrojov.Vieš, prečo sa žeriav nazýva práve takto? Na čo slúži búracia guľa? A čomu sa hovorí "vysokozdvižka"? Odpovede na tieto a ďalšie otázky nájdete na stránkach tejto knihy.Táto zvuková kniha obsahuje mnoho zaujímavých informácií o..
11.81€ 13.90€
Bez dane:10.74€
Pečiatky Stroje Pečiatky Stroje
Nedostupné
Úžasná sada detských pečiatok s témou stavby.Bagre, mašinky, traktory, hasičské vozidlá... dopodrobna rozpracované stroje a ich pracovníci. S tým sa už dá vytvoriť všeličo. Najobľúbenejší rad pečiatok, ktorý ponúka široké využitie pri výtvarných a vzdelávacích aktivitách. Vďaka inovatívnemu grafické..
14.20€
Bez dane:11.83€
Bolid je kolekcia vozidiel Janod! Tento rad bol navrhnutý pre najmenších vo veku 2 a viac rokov a navyše obsahuje vysokokvalitné materiály, aby boli všetky hračky Bolid skutočne pevné! S týmito vozidlami pevne usadenými na gumených kolesách si vaše dieťa bude môcť užiť veľa hodín hry v piesku, záhra..
64.99€
Bez dane:54.16€
Nákladný žeriav Nákladný žeriav
Nedostupné
Tento žeriav krásne zapadne medzi ostatné stroje a dráhy.Kontajnerový žeriav s pohyblivým ramenom, bude deťom pri ich hre nápomocný pri prekládke nákladov. Pomocou magnetu zdvihne kontajnery z vagónov a premiestni ich na potrebné miesto.   Hračky Brio majú jednoduchý design z vysoko kvali..
41.56€
Bez dane:34.63€
Na stavenisku je veľa práce. Zapojte do práce tieto stavebné vozidlá. Sada zahŕňa sklápacie vozidlo, parný valec a nakladač so sklápacím vagónom - všetko z prírodného dreva. K dispozícii je tiež poriadna kopa betónu, ktorú je možné hračkami prepravovať. Hračky inšpirované stavebníctvom z reálneho sv..
31.96€
Bez dane:26.63€
Veľké stavenisko v pohybe Veľké stavenisko v pohybe
-15 %
Pozrite sa pod ruku maliarovi, architektovi, vodičovi buldozéra aj žeriavnikovi. Zistite, ako vznikajú pozoruhodné stavby.Čo majú spoločné pyramídy a najvyššie moderné mrakodrapy? Veľké kamenné budovy a malé ekologické domčeky? Všetko to začalo ako stavenisko! Preskúmajte spolu s deťmi svet plný bul..
22.86€ 26.90€
Bez dane:20.79€
V operačnom stredisku prijali tiesňové volanie!Na novom stavenisku vznikne veľa domov. Na ich stavbu budú potrebné rozličné vozidlá, stroje aj nástroje.Úplne prvé vedomosti pre malých remeselníkov.Vďaka veľkým obrázkom môžu už aj malé deti pochopiť jednotlivé súvislosti práce stavbárov a pomocou krá..
13.90€
Bez dane:12.64€
Na stavbě Moje první samolepkování
Nedostupné
Zábava so samolepkami!S touto samolepkovou knižkou sa detičky zabavia s nálepkami a spoznajú čo sa deje na stavbe.Knižka so samolepkami, ktorá rozvíja kreativitu.Obsahuje 16 strán a viac ako 170 znovupoužiteľných samolepiek. Skrátka úžasný darček pre každého malého neposedu! Samolepkové knižky sú ti..
5.59€
Bez dane:5.08€
Vláčiková dráha Stavba Vláčiková dráha Stavba
Nedostupné
Vláčiková dráha pre malých stavbárov.Originálna vláčikova dráha so stavbárskym príslušenstvom obsahuje 35 dielov. Je ideálna pre každého, kto sa zaujíma o stavbu.Sada skvelá na rozprávanie príbehov a rozvíjanie fantázie.Jazdite vozidlami po trati a sledujte, ako sa spájajú s magnetickými spojmi. Obs..
46.50€
Bez dane:38.75€
Set na cupcakes s motívom stavby je skvelý na oslavu aj párty.Súprava obsahuje 24 rovnakých košíčkov a 24 zápichov so 4 dizajnmi stavebných autíčok as množstvom lesklej striebornej holografickej fólie a trblietkami.Krásne balenie je vhodné ako darček.Balené v krabici v tvare stavebného auta so strie..
16.00€
Bez dane:13.33€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 29 (3 stránok)