Menu
Your Cart

Vkladačky a zatĺkačky

Vkladačky a zatĺkačky
Zábavné a zároveň zmysluplné hry pre najmenšie deti? To sú predsa drevené vkladačky a zatĺkačky. U nás ich nájdete naozaj veľa v krásnom a kvalitnom prevedení od prvotriednych značiek. Najobľúbenejšie sú vkladačky so zvieratkami či tvarmi, aktivity kocky či zatĺkačky s xylofónom. Deti sa učia, cvičia si jemnú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka.

Máme ale aj zatĺkanie pre deti, ktoré už sú v predškolskom veku alebo chodia do školy. Hra s kladivkom je pre nich top! Deti sa trénujú v zatĺkaní, pracujú podľa predlohy, alebo podľa seba!

Najpredávanejšie v kategórii Vkladačky a zatĺkačky

1 Hra s kladivkom Tvary Hra s kladivkom Tvary - Nedostupné 16.90€
2 Kocka s aktivitami Pastel Kocka s aktivitami Pastel - Na sklade 28.99€
3 Hra s kladivkom Farma Hra s kladivkom Farma - Nedostupné 22.99€
4 Veľký ťahací ježko Veľký ťahací ježko - Na ceste 26.95€
Komplexná kreatívna hra na tému rodina! S korkovou doskou, dreveným kladivom, klinčekmi a mnohými rôznymi drevenými prvkami vyrobenými z vrstveného dreva môžete s touto hrou s kladivom vytvoriť množstvo obrázkov a motívov v ríši rodiny, ako sú rodičia, súrodenci, priatelia alebo domáce zvieratá. Dod..
27.99€
Bez dane:23.33€
Kocka s aktivitami 7v1 Kocka s aktivitami 7v1
Nedostupné
Drevený multifunkčný šesťuholník so 7 aktivitamiInteraktívna vzdelávacia hračka ponúka iný typ aktivity na každej strane. Deti môžu posúvať korálky bludiskom, otáčať ozubenými kolieskami, vkladať tvary alebo sa učiť hodiny. Nádherné prevedenie celého pultíka motivuje deti k hre.Deti sa učia a trénuj..
49.50€
Bez dane:41.25€
Objav stolík plný zvieratiekMultifunkčný interaktívny hrací stolík obsahuje množstvo zábavných aktivít pre malé deti a dokonca aj jednoduchú vláčkovú dráhu. Stolček je skvelý pre batoľatá už od 12 mesiacov veku a postupne ich prevedie od jedného objavu k druhému v prostredí plnom zvieratiek, ktoré b..
59.50€
Bez dane:49.58€
Ťahacia hračka a vkladačka v jednomVkladaj kocky do správnych otvorov, trieď ich podľa tvarov či farieb. Vkladačka s geometrickými otvormi a tvarmi poskytuje dieťaťu dostatok priestoru na samostatnú hru. So 14 rôznymi tvarmi a 14 otvormi je triedenie tvarov zložitejšie, než sa zdá. Každý otvor je oz..
25.50€
Bez dane:21.25€
Multifunkčný stolík pomáha rozvíjať zmysly a jemnú motoriku.Drevený multifunkčný stolík v krásnom a vysoko kvalitnom prevedení ponúka vášmu dieťaťu množstvo rôznorodých aktivít, ktoré dieťa zabavia a zároveň pomáhajú rozvíjať jeho jemnú motoriku aj jednotlivé zmysly. Pohyblivé, posuvné aj odním..
75.96€
Bez dane:63.30€
Multifunkčný stolík pomáha rozvíjať zmysly a jemnú motoriku.Drevený multifunkčný stolík v krásnom a vysoko kvalitnom prevedení ponúka vášmu dieťaťu množstvo rôznorodých aktivít, ktoré dieťa zabavia a zároveň pomáhajú rozvíjať jeho jemnú motoriku aj jednotlivé zmysly.Pohyblivé, posuvné aj odnímateľné..
75.96€
Bez dane:63.30€
Aktivity trojuholník Aktivity trojuholník
Nedostupné
Zábavné učenie na päť spôsobov.Drevený trojuholník s piatimi stranami prináša nekonečné množstvo aktivít pre vaše dieťatko. Zabaví sa s geometrickými tvarmi či kvietkami v skladačke.Celá hračka je v krásnych jasných farbách a obsahuje malé počítadlo.Trojuholník rozvýja u detí kreativne myslenie a mo..
21.90€
Bez dane:18.25€
Vkladačka Tvary Zvieratká Vkladačka Tvary Zvieratká
Nedostupné
Drevená vkladačka s geometrickými tvarmi a zvieratkami.Vkladaj dieliky do správnych otvorov, trieď ich podľa tvarov či farieb. Vkladačka s geometrickými otvormi a tvarmi poskytuje dieťaťu dostatok priestoru na samostatnú hru.Vhodná už pre deti od 12 mesiacov.Hračka rozvíja jemnú motoriku, logické my..
21.90€
Bez dane:18.25€
Geometrické tvary a farby Geometrické tvary a farby
-40 %
Zábava a učenie s geometrickými tvarmi.Vkladacie puzzle na triedenie farebných geometrických tvarov do drevenej podložky podľa výrezu.Zlepšuje koncentráciu, jemnú motoriku a kognitívne schopnosti.Hračky na triedenie tvarov sú skvelým spôsobom, ako naučiť dieťa, ako vyriešiť problém a zároveň sa zaba..
8.25€ 13.75€
Bez dane:6.88€
Hra s kladivkom Tvary Hra s kladivkom Tvary
Nedostupné
Deti si poskladajú obrázky z tvarov.Vďaka drevenému kladivku a malým klinčekom bude vaše dieťa na korkovej podložke vytvárať najrôznejšie farebné obrázky z drevených tvarov. Koláže budú vytvárať podľa predlohových kartičiek farebne odlíšených podľa obtiažnosti, alebo podľa vlastnej fantázie.Set pomá..
16.90€
Bez dane:14.08€
Zatĺkačka so xylofónom Zatĺkačka so xylofónom
Nedostupné
Drevenú zatĺkačku s xylofónom si deti ihneď zamilujú.Nádherná zatĺkačka s obrázkami lesných zvieratiek deti nenechá len tak na pokoji. Tri farebné zatĺkacie guľôčky totiž vydávajú zaujímavé tóny, keď padajú na xylofón. To deti stimuluje k ďalšej hre. Xylofón je vyberateľný. Vďaka paličkám, ktoré sú ..
26.90€
Bez dane:22.42€
Pestrofarebná drevená multifunkčná kocka Janod so slučkovacím labyrintom a ďalších 8 vzdelávacích aktivít k tomu. Keď otočíte kolieskom mlyna môžete pozorovať ako sa presýpajú vajíčka rôznych veľkostí a aký zvuk vydávajú. Otáčajte ozubenými kolieskami, obráťte brušká húsenice a zmeníte tak jej farbu..
79.99€
Bez dane:66.66€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 22 (2 stránok)