Menu
Your Cart

Science4you

Deti sa môžu stať kým chcú, fantázii sa medze nekladú

Science4you ponúka široký sortiment vzdelávacích a zábavných hračiek, ktoré zároveň rozvíjajú kreativitu a logické myslenie detí. S interaktívnymi hračkami môžu deti objavovať svet vedy a experimentovania, čím sa učia a zábavne trávia svoj čas. Od chemických setov až po laboratórne sady, Science4you má čo ponúknuť pre každého malého vedca. 

Vedecké hračky s overením STEAM a Brain Activator

Science4you vyvíja, vyrába a predáva vzdelávacie a vedecké hračky, ktoré sú inšpirované metodikou STEAM (veda, technológia, inžinierstvo, umenie a matematika). Pomáhajú deťom získať vedomosti v týchto 5 oblastiach a stimulujú ich zručnosti pri hre. Okrem toho, produkty zahŕňajú pečiatku Brain Activator, čo znamená, že deti si pri hre rozvíjajú zručnosti ako je koncentrácia, slovná zásoba, kreativita, pamäť, uvažovanie a manuálne zručnosti. Pre Science4you je bezpečnosť detí hlavným záujmom, a preto hračky spĺňajú najprísnejšie normy a pre deti sú úplne bezpečné.

Vaše vlastné laboratórium na výrobu mydla S laboratóriom na výrobu mydla si môžete vytvoriť originálne produkty z pohodlia domova. S touto vedeckou sadou vytvárate fantastické mydlá rôznych tvarov, ako sú rybky, morské koníky alebo lastúry, pričom môžete použiť ingrediencie ako ovsené vločky al..
22.99€
Bez dane:19.16€
Fascinujúci svet pre malých mechanikovSet Môj prvý mechanický set 4-v-1ponúka štyri rôzne projekty, ktoré zábavnou a interaktívnou formou učia deti o základných princípoch mechaniky. Deti sa naučia ako postaviť auto, traktor, závodné autíčko alebo helikoptéru. Zábava pre malých milovníkov áutOk..
25.00€
Bez dane:20.83€
Vytvorte si vlastnú plastelínuPonorte sa do farebného sveta zábavy objavovania. So setom na výrobu plastelíny sa stávate skutočným chemikom Výroba plastelíny je zábavný a jednoduchý spôsob, ako si vytvoriť vlastnú tvarovateľnú hračku. Na výrobu potrebujete len niekoľko základných surovín a môžete si..
19.99€
Bez dane:16.66€
Zapojte sa do archeologického výskumuStaňte sa súčasťou fascinujúceho sveta archeologických vykopávok so súpravou dinosaurov žiariacich v tme. Vykopte a nájdite fantastickú fosíliu T-Rexa. Naučte sa najlepšie techniky ako skutočný archeológ. Táto vedecká súprava obsahuje všetky archeologické nástroj..
10.99€
Bez dane:9.16€
Zapojte sa do archeologického výskumuStaňte sa súčasťou fascinujúceho sveta archeologických vykopávok so súpravou dinosaurov žiariacich v tme. Vykopte a nájdite fantastickú fosíliu T-Rexa a Triceratopsa. Naučte sa najlepšie techniky ako skutočný archeológ. Táto vedecká súprava obsahuje všetky archeo..
16.99€
Bez dane:14.16€
Ponorte sa do sveta záhadPonorte sa do fascinujúceho sveta záhad a riešenia zločinov. S touto pútavou sadou môžete skúmať 15 zaujímavých experimentov, ktoré vám umožnia odhaliť skryté odtlačky prstov a topánok, dekódovať tajné správy a dokonca analyzovať DNA.Experimenty pre malých detektívovSúčasťou..
28.99€
Bez dane:24.16€
Zábavný set pre budúcich zubárovKto by povedal, že návšteva zubára môže byť zábava? S veľkou dávkou fantázie sa vaše dieťa premení na zubára, ktorý analyzuje röntgenové snímky a vytvára rôzne zubné formy. Set obsahuje zubárske nástroje, ako zrkadlo, sondy a nástroje na čistenie. Zahrajte sa na ..
19.99€
Bez dane:16.66€
Pomôžte zachráňte mesto pred zombie apokalypsouPripravte sa na zombie zážitok a zachráňte mesto pred extra slizkou apokalypsou. Vyskúšajte maslový sliz s maličkými mimozemšťanmi svietiacimi v tme alebo pohyblivý piesok zombie, ktorý pohltí všetko, čo mu stojí v ceste.Dlhé hodiny detskej zábavyExperi..
26.99€
Bez dane:22.49€
Ponorte sa do čarovného sveta mágiePustite sa do dobrodružstva v čarovnom svete mágie, kde deti objavia umenie vytvárania bublajúcich a svietiacich elixírov, spolu s niekoľkými magickými bytosťami. Deti spoznajú Čarovnú dedinu, tajomné miesto, kde sa mágia stáva skutočnosťou. Stretnú sa s majstrom S..
26.99€
Bez dane:22.49€
Pripravte sa na farebné sopečné výbuchyPostavte veľkolepú sopku s niekoľkými krátermi a obohaťte ju o úžasné farebné výbuchy pien. Využite hlinu na modelovanie sopky a potom ju ozdobte podľa vlastných predstáv svietiacimi farbami, ktoré sú súčasťou tejto sady.Deti sa hravým spôsobom naučia farby dúh..
19.99€
Bez dane:16.66€
Tajomný svet experimentovS vedeckým laboratóriom si deti vytvoria až 12 rôznych experimentov. Môžu si vykopať fosíliu dinosaura, rovnako ako skutočný paleontológ, alebo vytvoriť bláznivé vedecké experimtenty a zároveň spoznávať vlastnosti tekutín. Malí chemici sa naučia meniť farbu roztokov a pracov..
22.00€
Bez dane:18.33€
Zábavné experimenty pre mini vedcovSte pripravení vstúpiť do neuveriteľného sveta chémie? Môj prvý vedecký svet je vzdelávacia a zábavná hračka pre našich mini-vedcov. Malí vedci sa naučia vytvárať tie najfantastickejšie a najzábavnejšie experimenty. S vedeckou súpravou si vyrobíte kryštaliky, mydlo..
26.99€
Bez dane:22.49€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 23 (2 stránok)