Menu
Your Cart

Live Shopping

Live Shopping
Zoznámte sa s najlepšími kamoškami Gabby Jordanovou, Priyou Guptovou a Mindy Kumovou.Na prvý pohľad by nemohli byť odlišnejšie, ale pár dôležitých vecí ich spája: chodia do rovnakej triedy, nadovšetko zbožňujú zvieratá, no z rôznych dôvodov ani jedna z nich nemôže žiadne mať.Triu milovníčok domácich..
7.46€ 9.95€
Bez dane:6.78€
Sada Paličky so šnúrkou okuliare na obrovské bubliny + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Profesionálne pal..
11.90€
Bez dane:9.92€
Sada Paličky so šnúrkou na obrovské bubliny + tekutina 400 mlSkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pripravené na akékoľvek dobrodružstvo. Paličky so šnúrkou vám umo..
10.90€
Bez dane:9.08€
Paličky so šnúrkou okuliare na obrovské bublinySkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Paličky so šnúrkou pripomínajú okuliare a umožnia vám vytvárať viaceré obrovské mydlové bubliny a bublinové tunely. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na tera..
7.90€
Bez dane:6.58€
Paličky so šnúrkou na obrovské bublinySkvelé dobrodružstvo s bublinamiNechajte sa uniesť magickým svetom bublín. Paličky so šnúrkou vám umožnia vytvárať obrovské mydlové bubliny a bublinové tunely. Nezáleží na tom či sa rozhodnete hrať vonku v záhrade, na terase alebo na pláži, naše bublifuky sú pri..
6.30€
Bez dane:5.25€
DIY Slime Sada na výrobu slizu Glow in the dark XLXL sada pre ešte väčšie množstvo slizu svietiaceho v tmeSkvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Všetko ešte vo väčších množstvách! Využite sadu na hranie pre viac det..
19.90€
Bez dane:16.58€
DIY Slime Sada na výrobu slizu CookieVyrobte si svoj vlastný voňavý vanilkový slizSkvelá aktivita pre deti, ktoré radi experimentujú. V tejto sade nájdete všetko, čo na výrobu kvalitného slizu potrebujete. Vďaka vanilkovej aróme to bude najvoňavejší set so slizom, aký ste kedy mali. Hra so slizom je..
9.50€
Bez dane:7.92€
Minilabák Slnečná energiaObjavte princíp využitia solárnej energie!Doprajte svojmu dieťaťu zážitok zo zostavenia malého vozidla poháňaného iba slnečnou energiou. Táto vedecká sada bude ideálna ako darček pre začínajúceho fyzika, technika alebo konštruktéra.Originálny darček plný radosti!Zostavenie z..
10.08€ 14.40€
Bez dane:8.40€
Lietadlo na diaľkové ovládanieLietanie bude hračkouObjavte zábavu bez hraníc s naším diaľkovo ovládaným lietadlom. S jednoduchým ovládaním je ideálne pre hravé chvíle nielen doma, ale aj vonku na čerstvom vzduchu. Jeho integrovaný gyroskop zaisťuje stabilitu počas letu, takže lietanie bude hračkou. ..
27.23€ 38.90€
Bez dane:22.69€
BeTeens Šperky s jednorožcamiSada šperkov pre kreatívne slečnyPre mladé dámy, ktoré túžia po originálnych doplnkoch, tu máme niečo špeciálne - Sady BeTeens na výrobu šperkov s jednorožcami. Sú to kompletné kolekcie určené pre všetky kreatívne duše, ktoré sa chcú vyjadriť cez vlastnoručne vytvorené š..
9.80€ 14.00€
Bez dane:8.17€
Objavovacie puzzle Nočné mesto 200 ksNájdite všetky neobyčajné bytostiObjavovacie puzzle zobrazuje mesto, ktoré nespí. V noci sa v ňom vynárajú neobyčajné bytosti. Netreba sa ich báť, sú fantastickou súčasťou mesta. Pribalený plagát rovnakých rozmerov ako puzzle poslúži ako predloha a podložka na sk..
9.73€ 13.90€
Bez dane:8.11€
Laboratórium na výrobu mydlaVaše vlastné laboratórium na výrobu mydla S laboratóriom na výrobu mydla si môžete vytvoriť originálne produkty z pohodlia domova. S touto vedeckou sadou vytvárate fantastické mydlá rôznych tvarov, ako sú rybky, morské koníky alebo lastúry, pričom môžete použiť ingre..
13.80€ 22.99€
Bez dane:11.50€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 36 (3 stránok)