Menu
Your Cart

Granna


Hra Monster park Hra Monster park
Nedostupné
Hra Monster parkRodinná hra pre nebojácnych milovníkov zábavných parkov.Zaobstarajte si do svojho parku rôzne príšery a zároveň sa snažte vyhovieť požiadavkám návštevníkov. Kto to dokáže najlepšie, získa najviac bodov a vyhrá! Stávajú sa z vás manažéri novo vznikajúcich parkov príšer.Snažíte sa..
16.26€
Bez dane:13.55€
Hra Zlatá rybka Hra Zlatá rybka
Nedostupné
Hra Zlatá rybkaHra plná emócií, ktorá rozvíja detskú vnímavosť, trénuje pamäť a pozornosť a učí kreatívnemu mysleniu.Ďalším edukatívnym prvkom je téma ekológie. V priebehu hry sa hráči budú snažiť, aby zlatá rybka splnila ich priania. Hráči navyše pomáhajú rybám tým, že čistia jazero od odpadko..
12.50€
Bez dane:10.42€
Janko a MarienkaKooperatívna hra pre milovníkov rozprávok a perníku.Janko a Marienka blúdili v temnom lese, keď tu sa pred nimi objavila chalúpka postavená z najrôznejších sladkostí. Deti sa pustili do dobrôt, ale začala ich naháňať strašná ježibaba.Pomôžte Jankovi a Marienke pozbierať čo najviac sl..
13.64€
Bez dane:11.37€
Príšerky zo skrine Príšerky zo skrine
Nedostupné
Príšerky zo skrineVečer vyzerá svet úplne inak. Na stenách sa objavujú tajomné tiene, pod posteľou číhajú strašidlá a príšerky ... Nemôžete zaspať? Bojíte sa príšeriek? Začnite hrať a zažeňte ich späť do ich skrine! Hra vhodná pred spaním! Vyskúšajte si, ako dobrú máte pamäť! Zapojte do hry celú rod..
13.64€
Bez dane:11.37€
Hra PopoluškaKooperatívna hra pre milovníkov rozprávok a kúziel. Popoluška by rada išla na ples, ale nemá šaty, črievičky ani koč. Pomôžte jej! Musíte to však stihnúť skôr ako hodiny odbijú dvanásť, pretože kúzla fungujú len do polnoci. Pokiaľ nájdete do tej doby všetko potrebné, usmeje sa na Popolu..
13.64€
Bez dane:11.37€
Zobrazuje sa 1 až 5 z 5 (1 stránok)