Menu
Your Cart

ALBATROS

Otvárajú svety príbehov a poznania.

Spoločnosť ALBATROS nakladateľstvo a.s. od svojho vzniku v roku 1949  vydala viac ako 10 tisíc titulov v celkovom náklade presahujúcom 350 miliónov výtlačkov. V roku 1964 bola jedným zo 7 svetových zakladateľov veľtrhu detskej knihy v talianskej Bologni. Tituly ponúka pod vlastnými značkami v Českej republike a na Slovensku, v spolupráci s lokálnymi partnermi vyrába aj rad titulov v ďalších európskych jazykoch.

Knihy vo všetkých podobách obohacujú život deťom i dospelým.

Vo vydavateľstve Albatros majú vášeň pre knihu a cítia zodpovednosť za šírenie morálnych hodnôt, výchovu a osobný rozvoj človeka.
Ich knihy sú produktami, ktoré obohacujú ľuďom život. Špeciálne deťom, to kladie dôraz na obsah, ale aj kvalitnú detskú ilustráciu. Nájdete u nich detské encyklopédie, dobrodružnú beletriu pre deti aj prvé leporelá pre najmenších čitateľov.

 

My sme história My sme história
Novinka
Od budíka po toaletu, neuveriteľná história vecí, ktoré denne používame.Táto kniha ťa chce rozosmiať a chce ťa previesť tvojím bežným dňom a ukázať, že všetky každodenné nudné somarinky majú v skutočnosti úžasnú históriu, ktorá siaha stovky, ba dokonca tisíce rokov dozadu.Kniha je plná vtipných ilus..
14.99€
Bez dane:13.63€
Jazero života Jazero života
Nedostupné
Dojemná knižka od obľúbeného Adriána Macha o tom, prečo chrániť našu planétu.Malý sloník Abebe si užíval radostné detstvo v ďalekej Afrike. Každý deň sa s kamarátmi váľal v kalužiach osviežujúceho blata a všetci boli zafúľaní až po uši. Kúpali sa a šantili v malých jazierkach s priezračne čistou vod..
12.99€
Bez dane:11.81€
Svet zvierat ako ho nepoznáte!Ríša zvierat je omnoho rozmanitejšia, než si väčšina z nás dokáže predstaviť. Preskúmajte ju s touto knihou a objavte nové fascinujúce zaujímavosti o známych aj neznámych živočíchoch.Prečo je leňoch taký pomalý? Koľko vody vypije ťava? Čo sú zač valabia, viskača alebo a..
23.90€
Bez dane:21.73€
Neskutočne zábavná a vôbec nie strašidelná partička znovu zasahuje! Čo si pre nás pripravili tentoraz?Hrozivé schopnosti! Zlovestní spojenci! Interdimenzionálne dvere! Čo sa to s hadom deje? Čo zamýšľa?Neuveriteľne vtipné dobrodružstvá smradej úderky pokračujú!Prečo je odrazu agentka Foxová taká taj..
12.99€
Bez dane:11.81€
Zažili ste už niekedy totálne šialený týždeň? Justin Chase rozhodne áno, a toto je jeho príbeh!Mama sa práve vydala za upíra. Oco šoféruje obrovský záchod na kolesách. Kocúra pravdepodobne uniesli mimozemšťania. Najhorší tyran v triede mu robí z jeho prvého dňa v škole hotové peklo.Držte si klobúky ..
11.99€
Bez dane:10.90€
Ratlíčka skákavá! V Havkáčove vyčíňa falšovateľ obrazov!Keď ktosi zamení veľdiela Pabla Psíkasa za dokonalé napodobeniny, Makači dostanú príležitosť vypátrať páchateľa.Druhý diel série Neobyčajní psí detektívi vás zaručene rozveselí.Zvládnu Hryzka a Brechal prípad vyriešiť, skôr ako sa Top psy vráti..
9.99€
Bez dane:9.08€
Havkáči 1 - Chyťme mačacieho zlodeja Havkáči 1 - Chyťme mačacieho zlodeja
Nedostupné
V mestečku, kde sa všetko zopsulo... si treba zaobstarať mačku.Psí detektívi majú vo zvyku vyňuchať každý problém (a oňuchávať si navzájom zadky). V Havkáčove vyčíňa nepolapiteľný mačací zlodej. Detektívi sú mu na stope…Prvý diel série Neobyčajní psí detektívi vás zaručene rozveselí.No ak chcú prípa..
9.99€
Bez dane:9.08€
Rozkošné príbehy neposedného dievčatka na každý deň.Zorka býva s mamičkou a babičkou Rózou v malom domčeku s krásnou záhradkou. Babička ju učí, ako sadiť semienka a starať sa o ne. A kedže je Zorka šantivé a neposedné dievčatko, sem-tam aj niečo vyvedie.Čo bláznivé sa jej stalo v pondelok, to sa doč..
9.99€
Bez dane:9.08€
Boli raz traja kamaráti Pipo, Bao a Kimči. Vymýšľali rôzne šibalstvá a vždy boli najradšej spolu. Až do dňa, keď Pipo nemal chuť na melón ako ostatní.Našiel si čudesnú dážďovku, ktorá za ten svet nechcela vyliezť zo zeme. Keď s ňou nakoniec poriadne „zatočil“, prišiel na čosi nevídané...O tom, ako j..
12.99€
Bez dane:11.81€
Detské divadielko s bábkami.So sériou Detských bábkových divadielok si môžete svoje obľúbené rozprávky nielen prečítať, ale si ich aj zahrať ako divadelné predstavenie.  Vďaka nádherným kulisám a bábkam vám známe rozprávkové postavičky ožijú priamo pred očami.Box, ktorý poslúži ako javisko, obs..
15.99€
Bez dane:14.54€
Detské divadielko s bábkami.Séria Detského divadielka s bábkami vám umožní obľúbené rozprávky nielen čítať, ale si ich aj zahrať ako divadelné predstavenie. Vďaka nádherným kulisám a bábkam vám známe rozprávkové postavičky ožijú priamo pred očami.Box, ktorý poslúži ako javisko, obsahuje bábky, kulis..
15.99€
Bez dane:14.54€
Nech už mám desať! Toto je najväčšie želanie tretiačky Kiky, ktorá na svoje deviate narodeniny dostala od rodičov denník.Kika je ako ty, obyčajné dievča z obyčajnej školy, ktoré miluje zvieratá, má super veľkého a otravného malého brata a hlavne najskvelejšie kamošky. Na svoje deviate narodeniny dos..
14.99€
Bez dane:13.63€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 51 (5 stránok)