Menu
Your Cart

ALBATROS

Otvárajú svety príbehov a poznania.

Spoločnosť ALBATROS nakladateľstvo a.s. od svojho vzniku v roku 1949  vydala viac ako 10 tisíc titulov v celkovom náklade presahujúcom 350 miliónov výtlačkov. V roku 1964 bola jedným zo 7 svetových zakladateľov veľtrhu detskej knihy v talianskej Bologni. Tituly ponúka pod vlastnými značkami v Českej republike a na Slovensku, v spolupráci s lokálnymi partnermi vyrába aj rad titulov v ďalších európskych jazykoch.

Knihy vo všetkých podobách obohacujú život deťom i dospelým.

Vo vydavateľstve Albatros majú vášeň pre knihu a cítia zodpovednosť za šírenie morálnych hodnôt, výchovu a osobný rozvoj človeka.
Ich knihy sú produktami, ktoré obohacujú ľuďom život. Špeciálne deťom, to kladie dôraz na obsah, ale aj kvalitnú detskú ilustráciu. Nájdete u nich detské encyklopédie, dobrodružnú beletriu pre deti aj prvé leporelá pre najmenších čitateľov.

 

Na koniec sveta Na koniec sveta
Novinka -15 %
Eskimáčik Yuko sa vydá hľadať koniec sveta.Vydajte sa na dlhú cestu s úžasným Adriánom Machom, ktorého obrázky milujú deti po celom svete. Malému Eskimáčikovi Yukovi mamička večer rozprávala príbehy o mieste, kde sa končí svet.Narazí napokon Yuko na koniec sveta?No ani pižmoň, sob či polárna líška o..
7.64€ 8.99€
Bez dane:6.95€
Poddajte sa jeho hrozivému veličenstvu!Pokloňte sa korunovanému princovi Marmeládovi! Skloňte hlavy pred jeho zadkorukou výsosťou! Alebo… teda… Ako chcete! Zákerní Smradi a ešte zákernejšie Baby možno dostali nakladačku, ale znamená to, že už sa nikdy nevzchopia? Tak to je vylúčené, faganitos!&..
12.99€
Bez dane:11.81€
Biele vrany medzi nami!„Odvahu? Tú predsa máš, Albín. Už niekoľkokrát si sa postavil za to, čomu si veril. Aj odvážni majú strach, len ho dokážu prekonať.“ Albín bol obyčajné vranie mláďa. Nemal žiadne superschopnosti, šantil a vystrájal s kamarátmi a niekedy sa aj dosť bál. Najviac ho však trápilo,..
12.99€
Bez dane:11.81€
Veľký zlý vlk má čo vysvetľovať!Obloha sa zatiahla. Celé mesto sa chveje. Ozývajú sa výkriky? a obľúbený pán Vlk zrazu MÁ ČO vysvetľovať. Je VEĽKÝ? Hej. ZLÝ? To si píš! .Deviata nakladačka od milovaných zloduchov sa začína!Bude to stáť za to? JASNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ. Ale teraz vážne, poviete už niekto tým U..
12.99€
Bez dane:11.81€
Krásne Vianoce s nadčasovým betlehemom.Spríjemnite si vianočné sviatky a vdýchnite Vianociam tú správnu atmosféru.Skladací betlehem sa bude nádherne vynímať.Malý betlehem vám až domov prinesie pravého ducha Vianoc...
4.99€
Bez dane:4.16€
Prázdniny so strýcom Rafaelom Prázdniny so strýcom Rafaelom
Ocenené
Známa kniha obľúbeného autora o Vinckovi a heligóne.Známy príbeh obľúbeného autora knižiek pre deti o Vinckovi, ktorému jedného dňa strýco Zahruška požičal heligón. Vincko sa mal na ňom naučiť hrať. Nebolo to však jednoduché: otec mu nástroj zakázal, kým sa v škole nezlepší a nebude mať samé jednotk..
12.99€
Bez dane:11.81€
Henry je malý slimáčik. Túži zapadnúť medzi svojich a liezť rovnako ako ostatné slimáky. No nejako sa mu to nedarí.Je iný. Napriek tomu sa nevzdáva. S veľkým odhodlaním skúša všemožné a prekonáva samého seba. Krásna obrázková knižka od obľúbenej slovenskej autorky o tom, ako sa navzájom potrebu..
9.99€
Bez dane:9.08€
Ako presvedčiť malú dračicu, aby sa podelila o to, čo má rada?Ruby je dobrý dráčik. Dodržiava všetky pravidlá z Dračej knihy: VŠETKÝM kradne zlato a s NIKÝM sa oň nedelí. Spoznajte všetky základné dračie pravidlá!Zvieratkám sa to nepáči. Majú jej správania plné zúbky. Dajú sa tie príšerné pravi..
8.99€
Bez dane:8.17€
Rozprávky pre odvážne dievčatá a chlapcov.Kde bolo, tam bolo, boli raz dvaja dobrí kamaráti Eleanora a Rolando. Žili v paláci a boli veľmi odvážni. Jedného dňa prišiel posol z Kráľovstva lesných víl a niesol nedobré správy: „Vážená pani kráľovná, pán kráľ a milá Eleanora, prosíme vás o pomoc. Rieku,..
11.99€
Bez dane:10.90€
Ako skutočne vyzerali dinosaury? Boli veľké ako domy? Chytali ryby na púšti? A naozaj potrebovali prilby?Odpovede na tieto otázky a ešte oveľa viac sa dozviete práve v tejto knihe! Autori si v nej posvietili na najnovšie objavy z dinosaurej ríše a malým i veľkým čitateľom približujú, ako naozaj vyze..
11.99€
Bez dane:10.90€
Človiečik mal každý deň toľko práce! Ale jedného dňa vstal a zistil, že je už všetko hotové.Staval hrady, opatroval zvieratá, dokonca si niekedy vymýšľal aj celkom nové a nevídané tvory či krajiny. No keď sa raz ráno vrátil k svojej práci, zistil, že všetky hrady sú dokončené a všetky zvieratá nakŕm..
9.99€
Bez dane:9.08€
Dinosaurík Akos sa ocitá medzi ľuďmi o šesťdesiatpäť miliónov rokov neskôr!Malý citrónový dinosaurík si pamätá len to, ako mu mama vraví: „Do tej jaskyne nesmieš nikdy vkročiť!“ Tak tam, samozrejme, šiel. Potom to už bolo len samé tresk! bum! plesk! Akos sa ocitá medzi ľuďmi. O šesťdesiatpäť milióno..
9.99€
Bez dane:9.08€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 46 (4 stránok)