Menu
Your Cart

ALBATROS

Otvárajú svety príbehov a poznania.

Spoločnosť ALBATROS nakladateľstvo a.s. od svojho vzniku v roku 1949  vydala viac ako 10 tisíc titulov v celkovom náklade presahujúcom 350 miliónov výtlačkov. V roku 1964 bola jedným zo 7 svetových zakladateľov veľtrhu detskej knihy v talianskej Bologni. Tituly ponúka pod vlastnými značkami v Českej republike a na Slovensku, v spolupráci s lokálnymi partnermi vyrába aj rad titulov v ďalších európskych jazykoch.

Knihy vo všetkých podobách obohacujú život deťom i dospelým.

Vo vydavateľstve Albatros majú vášeň pre knihu a cítia zodpovednosť za šírenie morálnych hodnôt, výchovu a osobný rozvoj človeka.
Ich knihy sú produktami, ktoré obohacujú ľuďom život. Špeciálne deťom, to kladie dôraz na obsah, ale aj kvalitnú detskú ilustráciu. Nájdete u nich detské encyklopédie, dobrodružnú beletriu pre deti aj prvé leporelá pre najmenších čitateľov.

 

Warren sa stretáva so zlomyseľným Worrinom. Jeho vlastným dvojníkom. Ten sa chystá ovládnuť Warrenov hotel.Warren Trinásty je späť! WARREN a jeho slávny „cestujúci hotel“ vozí hostí na potulkách vidiekom. Keď ich však neočakávaná havária zavedie do nebezpečného lesa, Warren sa stretáva zoči-voči s n..
13.99€
Bez dane:12.72€
Warren si pomaly zvyká na postavenie riaditeľa plávajúceho hotela a navyše chystá oslavu svojich trinástych narodenín!Samozrejme, nič nejde podľa plánov. Hotel Warren stroskotá na tajuplnom ostrove a Skica unesú neznámi votrelci! Warren neváha a s posádkou sa vydáva na odvážnu záchrannú akciu cez ší..
13.99€
Bez dane:12.72€
Objavujte svet na siedmich rozkladacích mapách.Atlas sveta pre deti je určený všetkým malým cestovateľom, ktorí sa chcú dozvedieť množstvo informácií o planéte, na ktorej žijú.Každému svetadielu je venovaná samostatná kapitola a veľká rozkladacia mapa.Na rozkladacej mape je pomocou farebných ilustrá..
13.99€
Bez dane:12.72€
Ľudské telo na šiestich veľkých rozkladacích mapách.Na veľkých a názorných ilustráciách nájdeš základné časti ľudského tela, obehovú sústavu, nervovú sústavu, svaly, vnútorné orgány a kostru.Šesť veľkých rozkladacích máp predstaví detským čitateľom ľudské telo vrátane všetkých orgánov a funkcií.Každ..
13.99€
Bez dane:12.72€
Eskimáčik Yuko sa vydá hľadať koniec sveta.Vydajte sa na dlhú cestu s úžasným Adriánom Machom, ktorého obrázky milujú deti po celom svete. Malému Eskimáčikovi Yukovi mamička večer rozprávala príbehy o mieste, kde sa končí svet.Narazí napokon Yuko na koniec sveta?No ani pižmoň, sob či polárna líška o..
8.99€
Bez dane:8.17€
Poddajte sa jeho hrozivému veličenstvu!Pokloňte sa korunovanému princovi Marmeládovi! Skloňte hlavy pred jeho zadkorukou výsosťou! Alebo… teda… Ako chcete! Zákerní Smradi a ešte zákernejšie Baby možno dostali nakladačku, ale znamená to, že už sa nikdy nevzchopia? Tak to je vylúčené, faganitos!&..
12.99€
Bez dane:11.81€
Biele vrany medzi nami!„Odvahu? Tú predsa máš, Albín. Už niekoľkokrát si sa postavil za to, čomu si veril. Aj odvážni majú strach, len ho dokážu prekonať.“ Albín bol obyčajné vranie mláďa. Nemal žiadne superschopnosti, šantil a vystrájal s kamarátmi a niekedy sa aj dosť bál. Najviac ho však trápilo,..
12.99€
Bez dane:11.81€
Veľký zlý vlk má čo vysvetľovať!Obloha sa zatiahla. Celé mesto sa chveje. Ozývajú sa výkriky? a obľúbený pán Vlk zrazu MÁ ČO vysvetľovať. Je VEĽKÝ? Hej. ZLÝ? To si píš! .Deviata nakladačka od milovaných zloduchov sa začína!Bude to stáť za to? JASNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ. Ale teraz vážne, poviete už niekto tým U..
12.99€
Bez dane:11.81€
Prázdniny so strýcom Rafaelom Prázdniny so strýcom Rafaelom
Ocenené
Známa kniha obľúbeného autora o Vinckovi a heligóne.Známy príbeh obľúbeného autora knižiek pre deti o Vinckovi, ktorému jedného dňa strýco Zahruška požičal heligón. Vincko sa mal na ňom naučiť hrať. Nebolo to však jednoduché: otec mu nástroj zakázal, kým sa v škole nezlepší a nebude mať samé jednotk..
12.99€
Bez dane:11.81€
Ako presvedčiť malú dračicu, aby sa podelila o to, čo má rada?Ruby je dobrý dráčik. Dodržiava všetky pravidlá z Dračej knihy: VŠETKÝM kradne zlato a s NIKÝM sa oň nedelí. Spoznajte všetky základné dračie pravidlá!Zvieratkám sa to nepáči. Majú jej správania plné zúbky. Dajú sa tie príšerné pravi..
8.99€
Bez dane:8.17€
Rozprávky pre odvážne dievčatá a chlapcov.Kde bolo, tam bolo, boli raz dvaja dobrí kamaráti Eleanora a Rolando. Žili v paláci a boli veľmi odvážni. Jedného dňa prišiel posol z Kráľovstva lesných víl a niesol nedobré správy: „Vážená pani kráľovná, pán kráľ a milá Eleanora, prosíme vás o pomoc. Rieku,..
11.99€
Bez dane:10.90€
Ako skutočne vyzerali dinosaury? Boli veľké ako domy? Chytali ryby na púšti? A naozaj potrebovali prilby?Odpovede na tieto otázky a ešte oveľa viac sa dozviete práve v tejto knihe! Autori si v nej posvietili na najnovšie objavy z dinosaurej ríše a malým i veľkým čitateľom približujú, ako naozaj vyze..
11.99€
Bez dane:10.90€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 42 (4 stránok)