Menu
Your Cart

ALBATROS

Otvárajú svety príbehov a poznania.

Spoločnosť ALBATROS nakladateľstvo a.s. od svojho vzniku v roku 1949  vydala viac ako 10 tisíc titulov v celkovom náklade presahujúcom 350 miliónov výtlačkov. V roku 1964 bola jedným zo 7 svetových zakladateľov veľtrhu detskej knihy v talianskej Bologni. Tituly ponúka pod vlastnými značkami v Českej republike a na Slovensku, v spolupráci s lokálnymi partnermi vyrába aj rad titulov v ďalších európskych jazykoch.

Knihy vo všetkých podobách obohacujú život deťom i dospelým.

Vo vydavateľstve Albatros majú vášeň pre knihu a cítia zodpovednosť za šírenie morálnych hodnôt, výchovu a osobný rozvoj človeka.
Ich knihy sú produktami, ktoré obohacujú ľuďom život. Špeciálne deťom, to kladie dôraz na obsah, ale aj kvalitnú detskú ilustráciu. Nájdete u nich detské encyklopédie, dobrodružnú beletriu pre deti aj prvé leporelá pre najmenších čitateľov.

 

Frankie sa cíti sám a tak si vytvorí vlastného kamaráta.Frankie má už po krk svojich protivných spolužiakov, ktorí si z neho v jednom kuse uťahujú. Vo veľkom hrade sa cíti osamelý. Býva síce s mamou, no tá je posadnutá vedou. Chýba mu kamarát.Jeden človek by predsa nikomu neublížil… Alebo?Ostatným n..
10.99€
Bez dane:9.99€
Očko musí prísť celej veci na koreň!Čo to ten brat zase stvára? Aj mamka sa už strachuje – zrazu sa len sprchuje a voňavkuje ako dáka fiflena. Vrhne sa do pátrania a zistí: kto ukradol bicykle, kto zničil v škôlke preliezky a, hrôza! – koho brat Šimon pobozkal. Vtipné príbehy detektíva Očka pob..
14.99€
Bez dane:13.63€
Hry s rečouTvorivé cvičenia pre deti, ktoré chcú správne vyslovovať.Kniha je výbornou pomôckou pre deti od 4 do 7 rokov, ktoré sa učia správne vyslovovať slová, v ktorých pri rozprávaní robia najviac chýb. V knihe nájdete stručné vysvetlenie pre dospelých, ako u detí postupovať pri nácviku problemat..
8.99€
Bez dane:8.17€
Spoznaj svoj svet - Buď ako včielka!Buď hravý ako včielka!Poď s nami zistiť, aké to je byť včielkou od narodenia až po prvý výlet z úľa na lúku.Vďaka knižkám zo série Spoznaj svoj svet sa aj tí najmenší čitatelia zoznámia so zvieratkami, ktoré žijú okolo nás. Dozvedia sa o nich mnoho zaujímavostí a ..
10.99€
Bez dane:9.99€
Smradi 15Ďalší diel, v ktorom vás už nič neprekvapíČUDNÉ?! V Smradoch sa predsa NIKDY nič čudné nedeje. NIKDY v nich neuvidíš, ako príšera s motorovými pílami napáda velociraptora, ktorý zjedol starú piraňu, ani desivé podzemie narušeného zubára, ktorý nahnevane pobehuje s priveľkou vŕtačkou. NIE. Ž..
12.99€
Bez dane:11.81€
Miestami oblačnoČo vidíš, keď sa pozrieš na oblohu?Dvaja zvedaví zajačikovia si užívajú pozorovanie oblakov. No keď sa pozrú na oblohu, každý z nich vidí niečo úplne iné. Jeden zajačik má bohatú fantáziu a na oblohe vidí cukrovú vatu alebo šľahačku, ten druhý vníma oblaky z pohľadu vedy a faktov.&nb..
12.99€
Bez dane:11.81€
Učeň strážcu želaníTajné želanie Félixa zmení jeho život Félix je obyčajný 10-ročný chalan. Ani vo sne by mu nenapadlo, že minca vhodená do fontány a jedno tajné želanie všetko zmenia. Stretne tajomného Rupusa Včelimáka - strážcu želaní - a stane sa jeho učňom.Félixa čaká nebezpečné dobrodružstvoMal..
12.99€
Bez dane:11.81€
Hviezdni priatelia 1 Kúzelné zrkadloDobrodružný svet mágie a kúzelVeríte v kúzla? Lebo Maia a jej kamarátky áno! Dobrodružný svet mágie sa však pred nimi otvorí až po tom, ako sa stretnú s hviezdnymi zvieratkami. Maiina staršia sestra sa v poslednom čase správa čudne. Hviezdne zvieratká vycítia, že ..
10.99€
Bez dane:9.99€
Ako Penny zvládne školské divadloPenny čaká v novom meste veľa zmien Práve, keď si Penny Lowryová myslela, že má svoj život - a svoje obavy - pod kontrolou, jej rodičia sa rozhodnú, že sa presťahujú do nového domu. Čo znamená novú cestu do školy, novú čudnú susedku a novú spálňu s divnými zvukmi... ..
11.99€
Bez dane:10.90€
Smradi 14 - Sú zzz-a tebou!Rýchly kvíz! Nachádzaš sa na streche mrakodrapu. Na každom poschodí sú odporné vecičky, ktorým sa nepáčiš. A ty sa fakt musíš dostať do suterénu. Čo urobíš? (A nie, nemôžeš sa pridať k béčkovému tímu a odletieť na ich fantastickej novej lodi.) Neuveriteľne vtipné..
12.99€
Bez dane:11.81€
Čo robila Zorka v utorokRozkošné príbehy neposedného dievčatka na každý deň.Zorka býva s mamičkou a babičkou Rózou v malom domčeku na Bumerangovej ulici. Babička pletie šál, no Zorke sa zdá akýsi deravý. Čo keby sa skamarátila s babičkou od susedov? Možno by jej pomohla a podarilo by sa im spoločne ..
7.49€ 9.99€
Bez dane:6.81€
V ríši snovKaždý z nás sníva. No kde je tá zázračná ríša snov? A kto nás do nej vezme?Poď si zalietať s čarovným dráčikom a uvidíš veci nevídané! Vždy keď zaspíš, príde po teba z opačného konca sveta a preletíš s ním kraje známe i neznáme. Snový a magický príbeh od Zuzany Štelbaskej a Adriána Macha ..
12.99€
Bez dane:11.81€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 56 (5 stránok)