Menu
Your Cart

Zelený kocúr


Potulky na zjedenie
Novinka -15 %
Veľká kuchárska kniha s receptami na každé ročné obdobie.Obyvatelia Potulkova radi varia, pečú a jedia! Od jarného miešaného šalátu cez osviežujúce lassi v lete, chrumkavú pizzu na jeseň až po voňavé pečené jablká, keď vonku zavládne skutočná zima. Na každé ročné obdobie si Nela, Paľko, Riko a ostat..
18.28€ 21.50€
Bez dane:16.61€
Čarovný strom
-15 %
Interaktívna obrázková knižka o striedaní ročných období.V každej knihe treba obracať strany. Ale nie každú treba poklopkať, potriasť ňou, pobúchať ju či poslať jej vzdušný bozk. Čarovný strom je inovatívna a nadčasová knižka, v ktorej malý čitateľ pomôže osamelému stromu, aby sa menil podľa ročných..
8.42€ 9.90€
Bez dane:7.65€
Utečte Vianočnému vrahovi! Nová úniková hra v adventnom kalendári pre deti!Nový adventný kalendár s únikovou hrou – ponorte sa doň, lúštite hádanky a zapoťte sa spolu s našimi hrdinami! Vianočný vrah znovu udrel a vrchná inšpektorka Rebeka Rudolphsová musí riskovať a vydať sa do rúk zákerného vraha,..
14.90€
Bez dane:13.55€
Tajomná vila – Adventný kalendár pre deti s únikovou hrou Tajomná vila – Adventný kalendár pre deti s únikovou hrou
Nedostupné
Taká kniha tu ešte nebola. Nová úniková hra v adventnom kalendári pre deti!Priatelia Jo a Naďa hľadajú psa. Dalmatínec zrazu zmizne v parku a všetky stopy nasvedčujú, že ho uniesol čudný profesor, ktorý býva v starej vile. Len čo deti vojdú do tajuplného domu, začína sa dobrodružstvo, o akom sa im a..
14.90€
Bez dane:13.55€
Malá sovička vypadla z hniezda a teraz hľadá svoju mamičku.Roztomilá knižočka o stratenom Sovíčati, ktoré vypadlo z hniezda a s hlasným BUM pristálo na zemi. Ale kde má mamu? S pomocou novej kamarátky Veverice sa vydáva hľadať mamu a stretáva rôzne lesné zvieratá. Zatiaľ čo jedno má mamine špicaté u..
9.90€
Bez dane:9.00€
Rotraut Susanne Bernerová tentokrát pre deti pripravila klasické maľovanky. Na dvojstránkach nájdete zimné obrázky so svojimi obľúbenými postavičkami z Potuliek. Každá dvojstrana je aj svojský minipríbeh s rýmovaným veršíkom.Okrem toho v knižke: • Obliekaciu bábiku so šatami, ktorú môžu deti vymaľov..
3.90€
Bez dane:3.55€
Rotraut Susanne Bernerová tentokrát pre deti pripravila klasické maľovanky. Na dvojstránkach deti nájdu veľké maľovanky so svojimi obľúbenými postavičkami z Potuliek. Každá dvojstrana je aj svojský minipríbeh s rýmovaným veršíkom.Okrem toho v knižke:• Obliekaciu bábiku so šatami, ktorú môžu deti vym..
3.90€
Bez dane:3.55€
Objavujte leto!Rotraut Susanne Bernerová tentokrát pre deti pripravila klasické maľovanky. Na dvojstránkach deti nájdu veľké maľovanky so svojimi obľúbenými postavičkami z Potuliek. Každá dvojstrana je aj svojský minipríbeh s rýmovaným veršíkom.Množstvo aktivít na tému leto, ktoré budú deti baviť!Ok..
3.90€
Bez dane:3.55€
Rotraut Susanne Bernerová tentokrát pre deti pripravila klasické maľovanky. Na dvojstránkach deti nájdu veľké maľovanky so svojimi obľúbenými postavičkami z Potuliek. Každá dvojstrana je aj svojský minipríbeh s rýmovaným veršíkom.Okrem toho v knižke: • Obliekacia bábika so šatami, ktorú môžu deti vy..
3.90€
Bez dane:3.55€
Na veľkom stavenisku celý deň tvrdo pracujú ťažké stroje. Ale teraz už zapadá slnko a prišiel čas na oddych! Spinkaj tíško, stavenisko!Aj najväčší fanúšik obrovských stavebných pomocníkov zrazu zatúži vypnúť motor, zastaviť kolesá a nechať sa ukolísať týmto pôvabným a milým príbehom...
9.90€
Bez dane:9.00€
Potulky zimou Potulky zimou
Ocenené 2-3 dni
Kniha Potulky zimou je ocenená množstvom cien a vyniká z radu detskej literatúry. Teší sa obľube u čitateľov najmä vďaka jej všetrannému využitiu. Na prvý pohľad dieťa zaujme už samotný veľký formát leporela (až 40cm na výšku), takže už samotné otáčanie strán je veľké dobrodružstvo a navyše na..
11.89€
Bez dane:10.81€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 17 (2 stránok)