Menu
Your Cart

Zapf Creation

Zábavná hra pomáhá procvičovat soustředění a paměť vašeho dítěte.Ľahko sa v nich hýbe, nikde nič neťahá a netlačí, a preto sa BABY born toľko páči. A čo si na seba oblečie dnes? Kombináciu dva v jednom modrých trakových nohavíc s potlačou psíka s humornými uškami a trička s farebnou potlačou? Alebo ..
9.99€
Bez dane:8.33€
Baby Born Spací vak Baby Born Spací vak
Nedostupné
„Áach…!“ Už je neskoro, bábika BABY born musí ísť rýchlo spať. V mäkučkom spacom vaku sa jej bude skvele zaspávať. Na potlači spacieho vaku si pohodlne ustlal aj zajačik Benno. Ďalším neprehliadnuteľným dizajnovým prvkom je šedé lemovanie. Vďaka suchému zipsu na ramenách je možné malého rojka jednod..
16.99€
Bez dane:14.16€
Baby Born Župan 36 cm Baby Born Župan 36 cm
Nedostupné
Malé bábätká sú často veľmi krehké. Preto je pre nich zababušenie po kúpeli veľmi dôležité.BABY born Little nosí po kúpaní mäkký ružový župan. Z kapucni sa usmieva veselá tvár medvedíka s roztomilými uškami. Malý "medvedík mýval" má z hygieny očividne radosť. Župan je ušitý v štýle "easy fit", takže..
11.99€
Bez dane:9.99€
Baby Born Sedačka pre bábiku na bicykel Baby Born Sedačka pre bábiku na bicykel
Nedostupné
BABY born už usilovne jazdí na svojom bicykli s kolieskami, ale dlhšie trasy ešte krátke nôžky nezvládnu. To sa malá cestovateľka radšej vezie v sedačke na bicykli svojej malej mamičky. Pohodlná sedacia plocha ergonomicky tvarovanej sedačky je potlačená geometrickými vzormi. Vďaka systému popruhov i..
19.99€
Bez dane:16.66€
Bábika so zvukovými funkciami, ktorá je ako skutočné bábätko.Funkčná bábika Baby Annabell s veľkosťou 43 cm má množstvo funkcií. Pije vodu z fľaštičky a pri pití z fľaštičky hýbe ústočkami. Po napití si odgrgne. Cumle cumlík, a pritom hýbe ústočkami. Pri kolísaní zavrie oči a zaspí. Plače a pritom r..
76.99€
Bez dane:64.16€
Bábika Bábätko Baby Born 36 cm Bábika Bábätko Baby Born 36 cm
Nedostupné
Bábika má 7 skvelých funkcí, ktoré fungujú bez batérií. Bábika pije vodu z fľaštičky, vie sa vycikať do látkovej plienky, chodiť na ružový nočník, a dokáže dokonca roniť skutočné bábikovské slzy. Okrem pitia z fľaštičky sa už pokúša jesť lyžičkou z taniera, ale zatiaľ bez kaše či inej pevnej stravy...
46.99€
Bez dane:39.16€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)