Menu
Your Cart

Vilac

Magnetický labyrint Cirkus
Nedostupné
Precvičte si počty s magnetickým cirkusom.Tento magnetický labyrint s motívom cirkusu s krásnymi ilustráciami Michelle Carlslund je určený pre tých najmenších, aby prebudil ich zmysly.Rozvíja zmysly a detskú motoriku.Deti vybavené čarovným perom nechajú guľôčky cestovať labyrintom, aby sa stretli so..
21.44€
Bez dane:17.87€
Krásna harmonika z dreva. Veľkosť tak akurát pre detské ruky. K dispozícii sú 3 farebné varianty, motív zasielame náhodne...
7.92€
Bez dane:6.60€
Vďaka dreveným magnetkám Iceland si budú môcť deti vytvárať zimné scény a príbehy so zvieratkami. Magnetky podporujú kreativitu, fantáziu a jemnú motoriku. Sada obsahuje 20 kusov magnetiek v podobe rôznych zimných objektov a zvieratiek ako polárny medveď, líška, zajačik, tučniak tuleň, korytnačka a ..
16.30€
Bez dane:13.58€
Hmataj a nájdi Farma Hmataj a nájdi Farma
2-3 dni
Druhá verzia bestselleru didaktickej hry Hmataj a nájdi. Menšie deti majú za úlohu po vložení ruky do tuby iba na základe hmatu opísať vlastnými slovami, aký predmet držia v ruke. Rodičia môžu spôsob hry deťom predviesť názorným príkladom. Staršie deti môžu hru hrať vo forme binga, pri tejto hre, ma..
30.34€
Bez dane:25.28€
Pexeso Outekaché je hra o rýchlosti, postrehu a pamäti.Vytiahnite si z balíčku kartičku obrázku alebo písmena a skúste ju na hernom poli čo najrýchlejšie nájsť. Hra obsahuje 100 drevených dielkov a 100 kartičiek. Pravidlá hry:Rozložte všetky dieliky do stredu stola, obrázkom hore.Hráč si vyti..
28.03€
Bez dane:23.36€
Pexeso Outekaché ABC je hra o rýchlosti, postrehu a pamäti.Vytiahnite si z balíčku kartičku obrázku alebo písmena a skúste ju na hernom poli čo najrýchlejšie nájsť. Hra obsahuje 100 drevených dielkov a 100 kartičiek. Pravidlá hry:Rozložte všetky dieliky do stredu stola, obrázkom hore.Hráč si vy..
28.54€
Bez dane:23.78€
Zábavná hra pre celú rodinu! Vytiahnite kartičku a zložte obrázok pomocou drevených dielikov do jednej minúty.Obsahuje 200 dielikovVek: 3+Z popularnej edicie hier: Hmataj a najdi..
35.41€
Bez dane:29.51€
Súčasťou balenia je žeriav s príslušenstvom...
76.25€
Bez dane:63.54€
Senzoricke puzzle Ľadová krajina Senzoricke puzzle Ľadová krajina
Nedostupné
Čo všetko skrývajú ľadové zvieratká? S týmto roztomilým puzzle sa Vaše najmenšie deti ponoria do nádherného sveta ľadu a zvierat. Päť veľkých vkladacích figúrok z maľovaného dreva, skrýva dotykové plochy tuleňa, mäkkej kožusinky ľadového medveďa a iné. Zvieratká čakajú na ich ulo..
15.26€
Bez dane:12.72€
A ide sa do Džungle! S týmto roztomilým puzzle sa Vaše najmenšie deti ponoria do nádherného sveta divokých zvierat. Päť veľkých vkladacích figúrok z maľovaného dreva, skrýva dotykové plochy vzorovaného krokodýla, mäkkej kožusinky a iné. Zvieratká čakajú na ich uloženie na správne miesta. Toto p..
15.26€
Bez dane:12.72€
Drevené hrkajúce kocky - Zvieratká Drevené hrkajúce kocky - Zvieratká
Nedostupné
Milé drevené kocky na stavanie so zvieratkami, určite potešia každé malé dieťatko. Každé zvieratko vydáva iné hrkajúce zvuky. Vhodné pre deti od 18 mesiacovmateriál: drevo..
29.84€
Bez dane:24.87€
Drevené hrkajúce kocky - Farma Drevené hrkajúce kocky - Farma
Nedostupné
Hrkajúce zvukové kocky od firmy Vilac s obrázkami z farmy zaujmú už najmenšie deti. Môžu sa s nimi hrať, postaviť si domčeky, farmu aj veľké komíny a vytvárať muziku. Drevené kocky na sebe majú motívy zvieratiek, farmára, ktorý je súčasťou farmy. Kocky vydávajú hrkajúce zvuky, ktoré sa budú deťom p..
29.84€
Bez dane:24.87€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 20 (2 stránok)