Menu
Your Cart

Vilac

Hra na hmatové rozpoznávanie, ktorej princípom je dať ruku do vrecka a nájsť požadovaný kúsok podľa obrázku na kartičke.Neprekonaný bestseller Vilac sa originálnym spôsobom snaží rozvíjať často zabúdaný zmysel detí, hmat. Teraz prichádza v jedinečnom variante vyrobenom podľa návrhov ilustrátorky Mic..
30.00€
Bez dane:25.00€
Precvičte si počty s magnetickým cirkusom.Tento magnetický labyrint s motívom cirkusu s krásnymi ilustráciami Michelle Carlslund je určený pre tých najmenších, aby prebudil ich zmysly.Rozvíja zmysly a detskú motoriku.Deti vybavené čarovným perom nechajú guľôčky cestovať labyrintom, aby sa stretli so..
23.98€
Bez dane:19.98€
Krásna harmonika z dreva. Veľkosť tak akurát pre detské ruky. K dispozícii sú 3 farebné varianty, motív zasielame náhodne...
8.15€
Bez dane:6.79€
Vďaka dreveným magnetkám Iceland si budú môcť deti vytvárať zimné scény a príbehy so zvieratkami. Magnetky podporujú kreativitu, fantáziu a jemnú motoriku. Sada obsahuje 20 kusov magnetiek v podobe rôznych zimných objektov a zvieratiek ako polárny medveď, líška, zajačik, tučniak tuleň, korytnačka a ..
16.52€
Bez dane:13.77€
Hmataj a nájdi Farma Hmataj a nájdi Farma
Nedostupné
Druhá verzia bestselleru didaktickej hry Hmataj a nájdi. Menšie deti majú za úlohu po vložení ruky do tuby iba na základe hmatu opísať vlastnými slovami, aký predmet držia v ruke. Rodičia môžu spôsob hry deťom predviesť názorným príkladom. Staršie deti môžu hru hrať vo forme binga, pri tejto hre, ma..
30.88€
Bez dane:25.73€
Zlož do minúty Zlož do minúty
Nedostupné
Zábavná hra pre celú rodinu! Vytiahnite kartičku a zložte obrázok pomocou drevených dielikov do jednej minúty.Obsahuje 200 dielikovVek: 3+Z popularnej edicie hier: Hmataj a najdi..
38.39€
Bez dane:31.99€
Senzoricke puzzle Ľadová krajina Senzoricke puzzle Ľadová krajina
Nedostupné
Čo všetko skrývajú ľadové zvieratká? S týmto roztomilým puzzle sa Vaše najmenšie deti ponoria do nádherného sveta ľadu a zvierat. Päť veľkých vkladacích figúrok z maľovaného dreva, skrýva dotykové plochy tuleňa, mäkkej kožusinky ľadového medveďa a iné. Zvieratká čakajú na ich ulo..
15.23€
Bez dane:12.69€
Milé drevené kocky na stavanie so zvieratkami, určite potešia každé malé dieťatko. Každé zvieratko vydáva iné hrkajúce zvuky. Vhodné pre deti od 18 mesiacov..
31.26€
Bez dane:26.05€
Hrkajúce zvukové kocky od firmy Vilac s obrázkami z farmy zaujmú už najmenšie deti. Môžu sa s nimi hrať, postaviť si domčeky, farmu aj veľké komíny a vytvárať muziku. Drevené kocky na sebe majú motívy zvieratiek, farmára, ktorý je súčasťou farmy. Kocky vydávajú hrkajúce zvuky, ktoré sa budú deťom p..
31.26€
Bez dane:26.05€
Drevené magnetky Záhrada, 20 ks Drevené magnetky Záhrada, 20 ks
Nedostupné
Magnetky s motívom života v záhrade, dobre padnú do detskej ruky. Sú vyrobené z kvalitného dreva a uložené v drevenej krabičke s priehľadným plastovým vekom. Skladanie magnetov rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť, pamäť a logické myslenie. Navyše rozširuje slovnú zásobu a učí predmety zobrazené n..
16.60€
Bez dane:13.83€
Drevené magnetky Doprava, 20 ks Drevené magnetky Doprava, 20 ks
Nedostupné
Magnetky s motívom automobilovej dopravy, dobre padnú do detskej ruky. Sú vyrobené z kvalitného dreva a uložené v drevenej krabičke s priehľadným plastovým vekom. Skladanie magnetov rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť, pamäť a logické myslenie. Navyše rozširuje slovnú zásobu a učí predmety zobraz..
16.52€
Bez dane:13.77€
Drevené magnetky Farma, 20 ks Drevené magnetky Farma, 20 ks
Nedostupné
Magnetky s motívom života na farme, dobre padnú do detskej ruky. Sú vyrobené z kvalitného dreva a uložené v drevenej krabičke s priehľadným plastovým vekom. Skladanie magnetov rozvíja jemnú motoriku, predstavivosť, pamäť a logické myslenie. Navyše rozširuje slovnú zásobu a učí predmety zobrazené na..
16.60€
Bez dane:13.83€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 15 (2 stránok)