Menu
Your Cart

Vilac

Precvičte si počty s magnetickým cirkusom.Tento magnetický labyrint s motívom cirkusu s krásnymi ilustráciami Michelle Carlslund je určený pre tých najmenších, aby prebudil ich zmysly.Rozvíja zmysly a detskú motoriku.Deti vybavené čarovným perom nechajú guľôčky cestovať labyrintom, aby sa stretli so..
21.44€
Bez dane:17.87€
Drevená fúkacia harmonika Drevená fúkacia harmonika
2-3 dni
Krásna harmonika z dreva. Veľkosť tak akurát pre detské ruky. K dispozícii sú 3 farebné varianty, motív zasielame náhodne...
6.87€
Bez dane:5.73€
Drevené magnetky Iceland 20ks Drevené magnetky Iceland 20ks
2-3 dni
Vďaka dreveným magnetkám Iceland si budú môcť deti vytvárať zimné scény a príbehy so zvieratkami. Magnetky podporujú kreativitu, fantáziu a jemnú motoriku. Sada obsahuje 20 kusov magnetiek v podobe rôznych zimných objektov a zvieratiek ako polárny medveď, líška, zajačik, tučniak tuleň, korytnačka a ..
14.84€
Bez dane:12.37€
Hmataj a nájdi Farma Hmataj a nájdi Farma
2-3 dni
Druhá verzia bestselleru didaktickej hry Hmataj a nájdi. Menšie deti majú za úlohu po vložení ruky do tuby iba na základe hmatu opísať vlastnými slovami, aký predmet držia v ruke. Rodičia môžu spôsob hry deťom predviesť názorným príkladom. Staršie deti môžu hru hrať vo forme binga, pri tejto hre, ma..
28.80€
Bez dane:24.00€
Hra v ktorej si precvičíte postreh, rýchlosť a pamäť. Víťazom je hráč, ktorý nájde obrázok ako prvý.Hra obsahuje 100 drevených dielkov a 100 kartičiek. Pravidlá hry:Rozložte všetky dieliky do stredu stola, obrázkom hore.Hráč si vytiahne kartičku z balíčka a všetkým ju ukáže. Hráč, ktorý nájde o..
25.98€
Bez dane:21.65€
Pexeso Outékaché ABC (Hmataj) Pexeso Outékaché ABC (Hmataj)
Nedostupné
Vytiahnite si z balíčku kartičku obrázku alebo písmena a skúste ju na hernom poli čo najrýchlejšie nájsť! Pexeso Outekaché ABC je hra o rýchlosti, postrehu a pamäti.Hra obsahuje 100 drevených dielkov a 100 kartičiek. Pravidlá hry:Rozložte všetky dieliky do stredu stola, obrázkom hore.Hráč si vy..
25.98€
Bez dane:21.65€
Zábavná hra pre celú rodinu! Vytiahnite kartičku a zložte obrázok pomocou drevených dielikov do jednej minúty.Obsahuje 200 dielikovVek: 3+Z popularnej edicie hier: Hmataj a najdi..
33.60€
Bez dane:28.00€
Súčasťou balenia je žeriav s príslušenstvom...
76.25€
Bez dane:63.54€
Čo všetko skrývajú ľadové zvieratká? S týmto roztomilým puzzle sa Vaše najmenšie deti ponoria do nádherného sveta ľadu a zvierat. Päť veľkých vkladacích figúrok z maľovaného dreva, skrýva dotykové plochy tuleňa, mäkkej kožusinky ľadového medveďa a iné. Zvieratká čakajú na ich u..
14.04€
Bez dane:11.70€
A ide sa do Džungle! S týmto roztomilým puzzle sa Vaše najmenšie deti ponoria do nádherného sveta divokých zvierat. Päť veľkých vkladacích figúrok z maľovaného dreva, skrýva dotykové plochy vzorovaného krokodýla, mäkkej kožusinky a iné. Zvieratká čakajú na ich uloženie na správne miesta. Tot..
14.04€
Bez dane:11.70€
Drevené hrkajúce kocky - Zvieratká Drevené hrkajúce kocky - Zvieratká
Nedostupné
Milé drevené kocky na stavanie so zvieratkami, určite potešia každé malé dieťatko. Každé zvieratko vydáva iné hrkajúce zvuky.vhodné pre deti od 18 mesiacovmateriál: drevo..
29.16€
Bez dane:24.30€
Hrkajúce zvukové kocky od firmy Vilac s obrázkami z farmy zaujmú už najmenšie deti. Môžu sa s nimi hrať, postaviť si domčeky, farmu aj veľké komíny a vytvárať muziku. Drevené kocky na sebe majú motívy zvieratiek, farmára, ktorý je súčasťou farmy. So svojou detskou predstavivosťou sa deti môžu hrať s..
29.16€
Bez dane:24.30€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 21 (2 stránok)