Menu
Your Cart

Spaghetteez

Kreatívna skladačka

S tyčinkami v tvare cestovín od Spaghetteez môžu deti vytvárať najrozmanitejšie veci: domy, slony, kvety, ... Čím väčšia je vaša ich fantázia, tým väčšia to je zábava! Výrobca Clics Toys ponúka Spaghetteez v rôznych farbách a veľkostiach, aby sa  dieťa mohlo prejaviť tým najkreatívnejším spôsobom.

Výchovne zodpovedné hračky

Deti si so Spaghetteez užijú nielen veľa zábavy, ale hrou sa aj niečo naučia. Rozvíjajú svoje motorické zručnosti a stimuluje priestorové videnie a tvorivé myslenie. Preto dostali Spaghetteez označenie STEM, ktoré sa udeľuje len výchovne zodpovedným hračkám.

Kreatívna stavebnica Spaghetteez 100 ks Kreatívna stavebnica Spaghetteez 100 ks
Nedostupné
Spájaj, ohýbaj a tvor!Flexibilná stavebnica pre deti Spaghetteez 100 ks belgickej značky Clics Toys je originálnou hračkou, ktorá deťom umožní vytvoriť si najrôznejšie 2D aj 3D figúrky a modely. Balenie dohromady obsahuje rôzne dlhé, farebné a flexibilné dieliky, ktoré pripomínajú špagety, ďalšie ko..
34.00€
Bez dane:28.33€
Spájaj, ohýbaj a tvor!Flexibilná stavebnica pre deti Spaghetteez 35 ks belgickej značky Clics Toys je originálnou hračkou, ktorá deťom umožní vytvoriť si najrôznejšie 2D aj 3D figúrky a modely. Balenie dohromady obsahuje rôzne dlhé, farebné a flexibilné dieliky, ktoré pripomínajú špagety, ďalšie kon..
13.00€
Bez dane:10.83€
Zobrazuje sa 1 až 2 z 2 (1 stránok)