Menu
Your Cart

Rabbit and Friends

Magické detské dotykové svetielka

Poľská rodinná firma s viac ako 20 ročnou tradíciou prináša do vášho domova čarovný svet svetielok, ktoré rozžiaria každú detskú izbu. Produkty Rabbit and Friends  sú vyrobené z kvalitných materiálov s použitím inovatívnych technológii a s dôrazom na bezpečnosť. Sú držiteľom viacerých prestížnych ocenení. Detské dotykové lampy v sebe spájajú minimalistický škandinávsky dizajn s jednoduchým intuitívnym používaním, vďaka čomu si ich obľúbia nielen deti, ale aj dospelí.

Multifunkčné kvalitné produkty

Detské dotykové lampy a svetielka, ktoré v našej ponuke nájdete, sú multifunkčné. Deti sa s nimi zabavia aj ako s hračkami vďaka odolnému a na dotyk príjemnému silikónu. Svetielka do vody ich zabavia pri večernom kúpaní, lampa s bluetooth reproduktorom ľahko uspí pri prehrávaní obľúbenej rozprávky alebo uspávanky. Roztomilý svietiaci budík pomôže deťom vstávať do nového dňa s úsmevom a difúzer zase vytvorí príjemnú atmosféru. Deti sa vďaka nim budú cítiť v bezpečí a vy ich využijete ako praktických pomocníkov.

Dotykové svetielka do vody 3 ks Korytnačka, kačka, chobotnicaSvietiace hračky do vane aj do detskej izbičky3 dotykové svetielka do vody v tvare korytnačky, kačky a chobotnice majú pre dieťatko viacero využití. Poslúžia ako jedinečná dekorácia do detskej izby, ako nočné svetielko, keď sa dieťatko pot..
22.99€
Bez dane:19.16€
Dotykové svetielka do vody 3 ks Delfín, veľryba, žralokSvietiace hračky do vane aj do detskej izbičky3 dotykové svetielka do vody v tvare korytnačky, kačky a chobotnice majú pre dieťatko viacero využití. Poslúžia ako jedinečná dekorácia do detskej izby, ako nočné svetielko, keď sa dieťatko potrebuje..
22.99€
Bez dane:19.16€
Dotyková závesná lampa s diaľkovým ovládaním LampášDotykové svetlo do prírody aj domácnostiMultifunkčná závesná lampa Lampáš vo vintage štýle poskytuje vynikajúci zdroj svetla počas kempovania, rodinných grilovačiek, ale aj v domácnosti. Lampa má pohodlnú rukoväť zo šnúrky, za ktorú sa dá zavesiť. R..
20.00€
Bez dane:16.67€
Difuzér so svetlom ZajačikŠikovný pomocník pre pokojný spánok aj zdravieS týmto praktickým difuzérom s príjemným tlmeným svetlom dokážete pre dieťatko vytvoriť ideálne prostredie pre pokojný spánok. Difuzér uvoľňovaním pary zvlhčí vzduch a zlepší jeho kvalitu, pridaním pár kvapiek esenciálneho oleja..
44.99€
Bez dane:37.49€
Detské svetielko s hudbou a kolotočom ŽltéLampička, hracia skrinka a kolotoč v jednomDetské svetielko s hudbou a kolotočom dodá každej detskej izbe čarovný nádych. Ponúka jemné a príjemné osvetlenie, ktoré vytvára pokojnú atmosféru, kolotoč s koníkmi, ktoré sa pomaly točia v kruhu, zaujme pozornosť ..
36.00€
Bez dane:30.00€
Detské svetielko s hudbou a kolotočom Ružové Detské svetielko s hudbou a kolotočom Ružové
Nedostupné
Detské svetielko s hudbou a kolotočom RužovéLampička, hracia skrinka a kolotoč v jednomDetské svetielko s hudbou a kolotočom dodá každej detskej izbe čarovný nádych. Ponúka jemné a príjemné osvetlenie, ktoré vytvára pokojnú atmosféru, kolotoč s koníkmi, ktoré sa pomaly točia v kruhu, zaujme pozornos..
36.00€
Bez dane:30.00€
Detské svetielko s hudbou a kolotočom ModréLampička, hracia skrinka a kolotoč v jednomDetské svetielko s hudbou a kolotočom dodá každej detskej izbe čarovný nádych. Ponúka jemné a príjemné osvetlenie, ktoré vytvára pokojnú atmosféru, kolotoč s koníkmi, ktoré sa pomaly točia v kruhu, zaujme pozornosť..
36.00€
Bez dane:30.00€
Detská závesná lampa s diaľkovým ovládaním MedvedíkRoztomilá detská lampička s diaľkovým ovládanímDetská dotyková lampa Veľryba je skvelým doplnkom do každej detskej izby. Ponúka rôzne možnosti svietenia v siedmich rôznych farbách, vrátane svetla vhodného na čítanie knižky pred spaním a jemného svet..
29.99€
Bez dane:24.99€
Detská lampa s bluetooth reproduktorom Vtáčik RužovýLampička s bluetooth reproduktoromDetská lampa Vtáčik je vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu skvelým doplnkom do každej detskej izby. Ponúka rôzne možnosti svietenia vrátane jemného svetla, ktoré deťom pomôže zaspinkať. Bluetooth reproduktor, ktorý s..
44.99€
Bez dane:37.49€
Detská lampa s bluetooth reproduktorom Vtáčik BielyLampička s bluetooth reproduktoromDetská lampa Vtáčik je vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu skvelým doplnkom do každej detskej izby. Ponúka rôzne možnosti svietenia vrátane jemného svetla, ktoré deťom pomôže zaspinkať. Bluetooth reproduktor, ktorý sa..
44.99€
Bez dane:37.49€
Detská dotyková lampa ŽirafaRoztomilá detská lampička ovládaná dotykomDetská dotyková lampa Žirafa je skvelým doplnkom do každej detskej izby. Ponúka rôzne možnosti svietenia v siedmich rôznych farbách, vrátane svetla vhodného na čítanie knižky pred spaním a jemného svetla, ktoré deťom pomôže zaspať..
27.99€
Bez dane:23.33€
Detská dotyková lampa ZajačikRoztomilá detská lampička ovládaná dotykomDetská dotyková lampa Zajačik je skvelým doplnkom do každej detskej izby. Ponúka rôzne možnosti svietenia v siedmich rôznych farbách, vrátane svetla vhodného na čítanie knižky pred spaním a jemného svetla, ktoré deťom pomôže zasp..
22.99€
Bez dane:19.16€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 31 (3 stránok)