Menu
Your Cart

Pikola

Zavítajte s nami na statok a objavte veľa zaujímavého.Sedlák Henrich zbiera zemiaky, prasnica porodila prasiatka, deti sa hrajú pri potoku a pri letnej slávnosti všetci spoločne oslavujú, doprajú si grilované klobásky a hrá im k tomu muzika.Každá dvojstrana podporuje vnímavosť a detskú fantáziu.Anne..
12.17€
Bez dane:11.06€
Velký vyškrabávací adventní kalendář Velký vyškrabávací adventní kalendář
Nedostupné
Adventný kalendár, ktorý skráti deťom čakanie na Vianoce.Vo veľkom vyškrabávacom adventnom kalendári na vás čaká 24 kúzelných strán pre adventný čas. Odstraňujte priloženým škrabátkom čiernu vrstvu a objavujte nádherné vianočné motívy.Na deti čaká mnoho prekvapení a tvorivej zábavy.Navyše v knihe ná..
13.11€
Bez dane:11.92€
Zvukové knižky z edície „Príbeh ukrytý v notách“ sú perfektným úvodom do klasickej hudby pre najmenšie deti.Slávnu rozprávku z pera francúzskeho spisovateľa Charlesa Perraulta, u nás známu ako Šípková Ruženka, hocikde poznajú pod originálnym názvom Spiace krásavice a princezná tu má meno Aurora aleb..
18.75€
Bez dane:17.05€
Zvukové knižky z edície „Príbeh ukrytý v notách“ sú perfektným úvodom do klasickej hudby pre najmenšie deti.Vianočný príbeh v klasickom baletnom spracovaní Petra Iľjiča Čajkovského o rozprávkovom štedrovečernom sne a dobrodružstvách v Kráľovstve cukroviniek okúzľuje deti na celom svete už viac ako j..
18.75€
Bez dane:17.05€
Na okraji polí, v lese, pri rybníku alebo v noci - v tejto krásnej knihe nájdeš na každej stránke viac ako 30 zvieratiek. Kde žije netopier? Ako vyzerá trsteniarik všeobecný? Kto nájde žabu? Pôvabné a nesmierne podrobné ilustrácie Anne Suessové verne zobrazujú zvierací svet. Dievčatká a chlapci od t..
13.11€
Bez dane:11.92€
Obrázky a spomienky Jozefa Lady.Nové vydanie v originálnej grafickej úprave prináša známe texty Jozefa Lady, v ktorých spomína na svoje detstvo v Hrusiciach (Jak jsem zvonil poledne, jak jsme pekli brambory, Pohádka o narození Jezulátka), ako ho zažíval po celý rok.Pôvabné, nadčasové ilustrácie Joze..
14.05€
Bez dane:12.77€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)