Menu
Your Cart

Pikola

Knižka Dědečku, vyprávěj o Česku je voľným pokračovaním série predchádzajúcich štyroch kníh o deduškovi a jeho vnučke Viktorke.Trpezlivý a láskavý starý otec tentoraz prechádza s Viktorkou českou krajinou a rozpráva jej o pamätihodnostiach, prírodných krásach i slávnych osobnostiach českých  ku..
16.87€
Bez dane:15.34€
Pokračovanie o láskavom deduškovi a jeho zvedavej vnučke Viktorke.Knižka Dědečku, vyprávěj o Praze nadväzuje na ucelený rad kníh o láskavom deduškovi a jeho vnučke Viktorke.Tentokrát sa vydáme na prechádzku Prahou.Budeme sa zoznamovať s jej pamiatkami, uličkami, romantickými zákutiami, významnými bu..
17.81€
Bez dane:16.19€
Adventný kalendár, ktorý skráti deťom čakanie na Vianoce.Vo veľkom vyškrabávacom adventnom kalendári na vás čaká 24 kúzelných strán pre adventný čas. Odstraňujte priloženým škrabátkom čiernu vrstvu a objavujte nádherné vianočné motívy.Na deti čaká mnoho prekvapení a tvorivej zábavy.Navyše v knihe ná..
13.11€
Bez dane:11.92€
Zvukové knižky z edície „Príbeh ukrytý v notách“ sú perfektným úvodom do klasickej hudby pre najmenšie deti.Slávnu rozprávku z pera francúzskeho spisovateľa Charlesa Perraulta, u nás známu ako Šípková Ruženka, hocikde poznajú pod originálnym názvom Spiace krásavice a princezná tu má meno Aurora aleb..
23.45€
Bez dane:21.32€
Zvukové knižky z edície „Príbeh ukrytý v notách“ sú perfektným úvodom do klasickej hudby pre najmenšie deti.Vianočný príbeh v klasickom baletnom spracovaní Petra Iľjiča Čajkovského o rozprávkovom štedrovečernom sne a dobrodružstvách v Kráľovstve cukroviniek okúzľuje deti na celom svete už viac ako j..
23.45€
Bez dane:21.32€
Pomocou 16 farebných obrázkových magnetiek si deti môžu vytvárať svoje vlastné príbehy so zvieratkami v zoo. Magnetky možno opakovane používať a situácia sa tak dajú donekonečna ľubovoľne obmieňať. Kratučké texty pri obrázkoch slúžia ako pomocník, kam všade môžu byť magnety umiestnené. Vkladanie..
14.05€
Bez dane:12.77€
Zobrazuje sa 1 až 6 z 6 (1 stránok)