Menu
Your Cart

Natruba

Prírodné hračky pre bábätká so severským dizajnom

Natruba je dánska značka, ktorá vytvára výnimočné hračky pre bábätká inšpirované prírodou a severským dizajnom. Za touto značkou sa ukrýva dánska rodinná firma, ktorej filozofiu je badať v každom detaile hračiek, ktoré prináša - HRAVÉ, ŠTÝLOVE a PRÍRODNÉ. Textúra prírodného kaučuku je mäkká, jemná, flexibilná a ideálna na mačkanie a žuvanie. 

Na trénovanie úchopu aj prerezávanie zúbkov

Všetky hračky značky Natruba sú navrhnuté a vyvinuté so zameraním na deti. Majú rôzne textúry, farby a tvary na stimuláciu senzorického vývoja. Hračky sú veľmi ľahké a ich veľkosť je prispôsobená malým ručičkám, stimulujú zmysly, precvičujú pohyb a koordináciu. Prekrásny severský dizajn inšpirovaný prírodou je podtrhnutý krásnym balením. Hračku chráni hodvábny papier a je uzatvorená v škatuľke. Aj vďaka luxusnému baleniu sú hračky Natruba ideálnym prvým darčekom pre bábätká. 

Ekologické a bezpečné

Prírodný kaučuk je vysoko hygienický a zároveň hračky nemajú ventily alebo otvory, v ich vnútri sa tak nemôžu hromadiť plesne a baktérie. Samozrejmosťou je, že neobsahujú PVC, BPA, ftaláty a nitrozamíny. Výrobky Natruby sú farbené výlučne potravinárskymi farbivami, ktoré sú úplne bezpečné. Navyše je prírodný kaučuk ekologický a biologicky degraduje.

Mušelínový mojkáčik s kaučukovým krúžkom Béžový..
12.90€ 21.50€
Bez dane:10.75€
Mušelínový mojkáčik s kaučukovým krúžkom Zelený..
16.13€ 21.50€
Bez dane:13.44€
Mušelínový mojkáčik s kaučukovým krúžkom Ružový..
12.90€ 21.50€
Bez dane:10.75€
Hryzátko Mušelínové BéžovéRoztomilá, krásna a praktická hračka 3 v 1S našou hračkou na hryzenie s aktivitami získa vaše dieťa šidítko, hryzátko aj hračku na rozvoj všetkých zmyslov! Vyrobené z maslovo jemnej organickej mušelínovej bavlny a prírodného kaučuku s krčeným papierom vo vnútri jedného z li..
12.90€ 21.50€
Bez dane:10.75€
Hryzátko Mušelínové ZelenéRoztomilá, krásna a praktická hračka 3 v 1S našou hračkou na hryzenie s aktivitami získa vaše dieťa šidítko, hryzátko aj hračku na rozvoj všetkých zmyslov! Vyrobené zo zelenej jemnej organickej mušelínovej bavlny a prírodného kaučuku s krčeným papierom vo vnútri jedného z l..
12.90€ 21.50€
Bez dane:10.75€
Hryzátko Mušelínové RužovéRoztomilá, krásna a praktická hračka 3 v 1S našou hračkou na hryzenie s aktivitami získa vaše dieťa šidítko, hryzátko aj hračku na rozvoj všetkých zmyslov! Vyrobené z pudrovej jemnej organickej mušelínovej bavlny a prírodného kaučuku s krčeným papierom vo vnútri jedného z l..
16.13€ 21.50€
Bez dane:13.44€
Senzorické loptičky KorytnačkaLoptičky stimulujúce zmysly bábätka.Sada senzorických loptičiek Korytnačka v krásnych zelených farbách, ktoré hravou formou pri hre stimulujú zmysly bábätka. Hra s loptičkami podporuje rozvoj jemnej motoriky, koordináciu oko-ruka, hmat a vďaka zvončeku vo vnút..
20.00€
Bez dane:16.67€
Senzorické loptičky MušleLoptičky stimulujúce zmysly bábätka.Sada senzorických loptičiek Mušle v krásnych jemných ružových farbách, ktoré hravou formou pri hre stimulujú zmysly bábätka. Hra s loptičkami podporuje rozvoj jemnej motoriky, koordináciu oko-ruka, hmat a vďaka zvončeku vo vnútri každej lo..
14.00€ 20.00€
Bez dane:11.67€
Hračka do ruky MušleHryzátko v tvare krúžka pre jednoduchý úchop.  Krúžky Mušle, hračka do ruky a hryzátko zaujme krásnou výraznou farbou a dokonalým dizajnom. Hračka je vytvorená s dôrazom na jednoduchý úchop. Sada obsahuje dve krúžky s morskými motívmi. Prírodná textúra stimuluje hmat.&n..
12.90€ 21.50€
Bez dane:10.75€
Hračka do vane PlameniakS ružovým plameniakom si deti kúpanie užijú.  Počas kúpeľa krásne pláva na vode, ale zabaví aj na suchu. Je vytvorený s dôrazom na jednoduchý úchop.  Jeho pierka stimulujú hmat a samotný kaučuk prináša úľavu boľavým ďasnám počas obdobia prerezávania zúbkov. Hračka n..
17.50€
Bez dane:14.58€
Hrkálka SlonHryzátko a hrkálka v jednom.Slon, hračka do ruky a hryzátko zaujme krásnym nápaditým dizajnom a jemným zvukom zvončeka, ktorý je ukrytý v spodnej časti hrkálky. Hračka je vytvorená s dôrazom na jednoduchý úchop. Rôzne povrchy a tvrdosti materiálu krásne stimulujú hmat bábätka a žuvanie h..
20.00€
Bez dane:16.67€
Hračka do ruky LevHryzátko v tvare leva pre jednoduchý úchop.Lev, hračka do ruky a hryzátko zaujme krásnou výraznou farbou a dokonalým dizajnom. Hračka je vytvorená s dôrazom na jednoduchý úchop. Prírodná textúra stimuluje hmat.Žuvanie hračky prináša úľavu boľavým ďasnám počas obdobia prerezávan..
17.50€
Bez dane:14.58€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 38 (4 stránok)