Menu
Your Cart

Mladé letá


Pokojný rytmický text napomáha ukľudneniu dieťatka a pripravuje ho na spánok. Hajulinky, haj je novinkou z vydavateľstva Mladé letá - ide o klasické rozkladacie leporelo s veršíkmi známej autorky Márie Rázusovej-Martákovej a nádhernými ilustráciami Aleny Wagnerovej. Ideálne čitanie na dobrú noc pre ..
3.90€
Bez dane:3.55€
Žabiatko Žabiatko
Bestseller
Výber veršíkov o malom žabiatku zo známej básne Ľudmily Podjavorinskej pre najmenších. "Keď pršalo, mrholilo, žabiatko sa narodilo, žabiatko ver´silné ani buk, otvorilo sivé očká, skríklo:,, Mama, kŕk!“... Kto by nepoznal tieto láskou preteplené verše tety Ľudmily? Maličkým deťom ich priblíži klasi..
4.50€
Bez dane:4.09€
Výber z najkrajších a najznámejších veršov Ľudmily Podjavorinskej. Knižka plná radosti a krásnych, hravých ilustrácií. Deti a zvieratká si tu nažívajú v jednom peknom svete. Nájdete tu nezabudnuteľné básničky ako Žabiatko, Išla sova na tanec, Do školy, Prvý sneh, Medový hrnček. Motívy rodinného pros..
7.50€
Bez dane:6.82€
Ťap, ťap, ťapušky Ťap, ťap, ťapušky
Bestseller Nedostupné
Harmonikové leporelo s ľudovými riekankami, ktoré poslúži Vaším ratolestiam aj ako hračka. Varila myšička kašičku, Naša mačka strakatá, Ide pavúk po stene, Osievame múčku... a ďalšie utešené tvorby, dotvorené veselými obrázkami k riekankám, ktoré namaľovala ilustrátorka Alena Wag..
4.50€
Bez dane:4.09€
Kniha, na ktorej rok čo rok odrastajú takmer všetci prví samostatní čitatelia. Veselé i poučné príbehy na nerozoznanie podobných sestričiek - dvojčiat. Sú ako všetky deti, hašteria sa a pomáhajú si. Najkrajšie príbehy však zažijú v rozprávke. Kniha patrí k ozajstným bestsellerom slovenskej literatúr..
7.50€
Bez dane:6.82€
Zobrazuje sa 1 až 5 z 5 (1 stránok)