Menu
Your Cart

Mladé letá


Rozpovie ti táto knižka, koho zjedla Mikimyška Rozpovie ti táto knižka, koho zjedla Mikimyška
Nedostupné
Leporelo s vtipným príbehom Kristy Bendovej.Ppopisuje putovanie úbohej hladnej myšky hľadajúcej niečo pod zub. Hladná myška sa ocitne v hračkárskom obchode a od hladu by spapala aj guľatú loptu, gumenného hada, železný vláčik a iné hračky :-) Ako poslednú stretne obrovskú mačku - kto zje koho..
3.80€
Bez dane:3.45€
Pokojný rytmický text napomáha ukľudneniu dieťatka a pripravuje ho na spánok. Hajulinky, haj je novinkou z vydavateľstva Mladé letá - ide o klasické rozkladacie leporelo s veršíkmi známej autorky Márie Rázusovej-Martákovej a nádhernými ilustráciami Aleny Wagnerovej. Ideálne čitanie na dobrú noc pre ..
3.90€
Bez dane:3.55€
Ak hľadáte detskú knihu, ktorá spája pekné rozprávky s ešte krajšími ilustráciami, siahnite po Čarovnom mesiaci... Známa anglická autorka rozprávkových kníh Nicola Baxter na 192 stranách ponúka dovedna 27 známych i menej známych detských príbehov. Spoznáte v nej rozprávku o prefí..
17.30€
Bez dane:15.73€
Výber veršíkov o malom žabiatku zo známej básne Ľudmily Podjavorinskej pre najmenších. "Keď pršalo, mrholilo, žabiatko sa narodilo, žabiatko ver´silné ani buk, otvorilo sivé očká, skríklo:,, Mama, kŕk!“... Kto by nepoznal tieto láskou preteplené verše tety Ľudmily? Maličkým deťom ich priblíži klasi..
3.90€
Bez dane:3.55€
Výber z najkrajších a najznámejších veršov Ľudmily Podjavorinskej. Knižka plná radosti a krásnych, hravých ilustrácií. Deti a zvieratká si tu nažívajú v jednom peknom svete. Nájdete tu nezabudnuteľné básničky ako Žabiatko, Išla sova na tanec, Do školy, Prvý sneh, Medový hrnček. Motívy rodinného pros..
6.60€
Bez dane:6.00€
Ťap, ťap, ťapušky Ťap, ťap, ťapušky
Bestseller
Harmonikové leporelo s ľudovými riekankami, ktoré poslúži Vaším ratolestiam aj ako hračka. Varila myšička kašičku, Naša mačka strakatá, Ide pavúk po stene, Osievame múčku... a ďalšie utešené tvorby, dotvorené veselými obrázkami k riekankám, ktoré namaľovala ilustrátorka Alena Wag..
3.90€
Bez dane:3.55€
Kniha, na ktorej rok čo rok odrastajú takmer všetci prví samostatní čitatelia. Veselé i poučné príbehy na nerozoznanie podobných sestričiek - dvojčiat. Sú ako všetky deti, hašteria sa a pomáhajú si. Najkrajšie príbehy však zažijú v rozprávke. Kniha patrí k ozajstným bestsellerom slovenskej literatúr..
7.50€
Bez dane:6.82€
Podarená knižka o neuveriteľných zážitkoch dvoch dobráckych prasiatok, ktoré pred premenou na jaterničky radšej zutekajú do sveta. A nevodí sa im zle! Nájdu si kašu i ľudskú posteľ, a sú si istí, že keď človek zmúdrie ako prasa, bude pod posteľou spávať. Naučia sa aj rôzne múdrosti: krajčírske remes..
6.90€
Bez dane:6.27€
Zobrazuje sa 1 až 8 z 8 (1 stránok)