Menu
Your Cart

Ludi

Vodný mlynček s potrubím - Veľký Vodný mlynček s potrubím - Veľký
Nedostupné
Veselá a zábavná hračka do kúpeľa bude baviť vaše dieťa aj vás!S touto hračkou do kúpeľa nebude vo vani nikdy nuda! Veľký vodný okruh s kohútikmi, nádržou, sprchou a vodným mlynčekom ponúka mnoho variantov zostavenia pre skúmanie účinkov vody. Keď dieťa naleje vodu do nádrže a otvorí kohútiky, aktiv..
15.96€
Bez dane:13.30€
Hrkálka s krúžkami Hrkálka s krúžkami
Nedostupné
Farebná hrkálka s krúžkami.Ľahká a ľahko uchopiteľná hrkálka pre najmenších je tvorené z ôsmich navzájom prepojiteľných krúžkov, ktoré môžete rôznymi spôsobmi spájať aj používať samostatne.  Hrkálka bude nabádať deti k skúmaniu.Každý krúžok ponúka inú textúru na skúmanie rukami aj ústami...
6.76€
Bez dane:5.63€
Farebná hrkálka s korálkami.Unikátna hrkálka s pružnými hadičkami a pohyblivými korálkami ponúka mnoho možností pre uchopenie a skúmanie. Pozornosť dieťaťa upútajú výrazné farby aj rôzne textúry. Hrkálka bude nabádať deti k skúmaniu.Najmenšie deti hrkálku budú skúmať rukami aj ústami, hrkálka m..
11.96€
Bez dane:9.97€
Hrkálky s líškou podnecujú rozvoj sluchu, zraku a hmatu dieťaťa.Hrkálky sa ľahko pripevnia s pomocou suchého zipsu dieťaťu na zápästie a navlečú na nožičky.Vďaka pripevneniu na ruku a nohu vydrží dieťati hra dlhú dobu, pretože mu hračka nemôže upadnúť.Dieťa sa otáča za zvukom a sleduje výrazné farby..
15.96€
Bez dane:13.30€
Baby spinnery pre najmenších majú rôznorodé textúry a vydávajú zvuk.Obľúbené spinnery v prevedení pre najmenších ponúkajú rovnakú zábavu, ako klasický fidget spinner, ale ich prevedenie je prispôsobené deťom už od 10 mesiacov. Baby spinnery majú mäkké, pružné okraje a pri otáčaní vydávajú zvuk, ktor..
11.96€
Bez dane:9.97€
Puzzle a hracia podložka s číslami v jednom.Sada deviatich rôznofarebných penových puzzle Ludi s vyberateľnými číslami slúži na hranie aj ako hracia podložka a dekorácia do detskej izby.Rozvíja detské zmysly a jemnú motoriku. Hracia podložka zároveň tepelne izoluje.Rôzne textúry, farby a motívy podp..
21.96€
Bez dane:18.30€
Puzzle a hracia podložka so zvieratkami v jednom.Sada deviatich rôznofarebných penových puzzle Ludi s vyberateľnými zvieratkami slúži na hranie aj ako hracia podložka a dekorácia do detskej izby. Rozvíja detské zmysly a jemnú motoriku. Hracia podložka zároveň tepelne izoluje.Rôzne textúry, farb..
19.96€
Bez dane:16.63€
Sada troch hrkálok a hryzadiel v jednom.Hrkálky v krásnych pastelových farbách v tvare zvieratiek sú ľahké do ruky a majú tvar pre ľahké uchopenie. Prinášajú úľavu počas prerezávania zúbkov.Každá hrkálka má mäkkú, pružnú časť slúžiacu ako hryzátko na masírovanie ďasien pri prerezávaní prvých zú..
10.76€
Bez dane:8.97€
Loptičky senzorické Puzzle Loptičky senzorické Puzzle
Nedostupné
Loptičky s rôznymi povrchmi naučia deti poznávať tvary a farby.3D puzzle z loptičiek tvorí jednu veľkú loptičku s otvormi a 5 menších loptičiek s rôznorodými textúrami. Loptičky, ktoré sa líšia farbou, veľkosťou i povrchom povzbudzujú detskú zvedavosť a lákajú na skúmanie.Rozvíjajú jemnú motoriku, l..
17.96€
Bez dane:14.97€
Vodný mlynček s potrubím Vodný mlynček s potrubím
Nedostupné
Veselá a zábavná hračka do kúpeľa bude baviť vaše dieťa aj vás!Pozorujte spolu, čo sa stane, keď do lievikov nalejete vodu a tá začne striekať rôznymi otvormi v potrubí a zároveň roztáčať vodný mlynček!Dieťa sa počas hry s vodou učí rozumieť príčine a následku, rozvíjať svoje pozorovacie schopnosti ..
13.16€
Bez dane:10.97€
Ružovo žlté loptičky s textúrami sa príjemne držia.Mäkké loptičky s rôznymi povrchmi a výstupkami pre relaxáciu i hru s vaším malým dieťaťom. Loptičky sú ideálne pre jemnú a príjemnú masáž.Loptičky stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.Pri držaní loptičky rukami alebo šliapaním na loptičku bosými nožička..
15.96€
Bez dane:13.30€
Loptičky senzorické Modré 3 ks Loptičky senzorické Modré 3 ks
Nedostupné
Modro žlté loptičky s textúrami sa príjemne držia.Mäkké loptičky s rôznymi povrchmi a výstupkami pre relaxáciu i hru s vaším malým dieťaťom. Loptičky sú ideálne pre jemnú a príjemnú masáž.Loptičky stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.Pri držaní loptičky rukami alebo šliapaním na loptičku bosými nožičkam..
15.96€
Bez dane:13.30€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 13 (2 stránok)