Menu
Your Cart

Ludi

Hrkálka s hryzátkami KľúčeKrásna hrkálka s hryzátkami v podobe kľúčov v hravých farbách poskytne vášmu dieťaťu rôznorodé textúry na skúmanie rukami aj ústami. Tvar hračky, ktorá pri pohybe jemne hrká, umožňuje ľahké uchopenie.Hrkálka je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov, príjemných na dotyk (T..
11.56€
Bez dane:9.63€
Vodný mlynček s potrubím MedvedíkVodný mlynček na kúpanie MedvedíkS vodným mlynčekom do kúpeľa nebude pri kúpaní nikdy nuda! Veľký vodný okruh s kohútikmi, nádržou, sprchou a vodným mlynčekom ponúka mnoho variantov zostavenia pre skúmanie účinkov vody. Aj kúpanie môže byť pre vaše dieťa zážitkomKeď ..
27.96€
Bez dane:23.30€
Vodný mlynček s potrubím - VeľkýVeselá a zábavná hračka do kúpeľa bude baviť vaše dieťa aj vás!S touto hračkou do kúpeľa nebude vo vani nikdy nuda! Veľký vodný okruh s kohútikmi, nádržou, sprchou a vodným mlynčekom ponúka mnoho variantov zostavenia pre skúmanie účinkov vody. Keď dieťa naleje vodu do..
15.96€
Bez dane:13.30€
Hrkálka s krúžkami Hrkálka s krúžkami
Nedostupné
Hrkálka s krúžkamiHrkálka s krúžkami je ideálnou hračkou pre najmenších Táto ľahká a jednoducho uchopiteľná hrkálka je tvorená z ôsmich navzájom prepojiteľných krúžkov, ktoré môžete rôznymi spôsobmi spájať alebo používať samostatne. Každý krúžok hrkálky ponúka rôznorodú textúru Hrkálka je vhodná..
6.76€
Bez dane:5.63€
Hrkálky na ruky a nohy Líška Hrkálky na ruky a nohy Líška
Nedostupné
Hrkálky na ruky a nohy LíškaHrkálky s líškou podnecujú rozvoj sluchu, zraku a hmatu dieťaťa.Hrkálky sa ľahko pripevnia s pomocou suchého zipsu dieťaťu na zápästie a navlečú na nožičky.Vďaka pripevneniu na ruku a nohu vydrží dieťati hra dlhú dobu, pretože mu hračka nemôže upadnúť.Dieťa sa otáča za zv..
15.96€
Bez dane:13.30€
Spinner 3 ks Spinner 3 ks
Nedostupné
Spinner 3 ksBaby spinnery pre najmenších majú rôznorodé textúry a vydávajú zvuk.Obľúbené spinnery v prevedení pre najmenších ponúkajú rovnakú zábavu, ako klasický fidget spinner, ale ich prevedenie je prispôsobené deťom už od 10 mesiacov. Baby spinnery majú mäkké, pružné okraje a pri otáčaní vydávaj..
11.96€
Bez dane:9.97€
Puzzle penové ČíslaPuzzle a hracia podložka s číslami v jednom.Sada deviatich rôznofarebných penových puzzle Ludi s vyberateľnými číslami slúži na hranie aj ako hracia podložka a dekorácia do detskej izby.Rozvíja detské zmysly a jemnú motoriku. Hracia podložka zároveň tepelne izoluje.Rôzne textúry, ..
15.37€ 21.96€
Bez dane:12.81€
Puzzle penové ZvieratkáPuzzle a hracia podložka so zvieratkami v jednom.Sada deviatich rôznofarebných penových puzzle Ludi s vyberateľnými zvieratkami slúži na hranie aj ako hracia podložka a dekorácia do detskej izby. Rozvíja detské zmysly a jemnú motoriku. Hracia podložka zároveň tepelne izol..
19.96€
Bez dane:16.63€
Hrkálky 3 ksSada troch hrkálok a hryzadiel v jednom.Hrkálky v krásnych pastelových farbách v tvare zvieratiek sú ľahké do ruky a majú tvar pre ľahké uchopenie. Prinášajú úľavu počas prerezávania zúbkov.Každá hrkálka má mäkkú, pružnú časť slúžiacu ako hryzátko na masírovanie ďasien pri prerezáva..
10.76€
Bez dane:8.97€
Loptičky senzorické Puzzle Loptičky senzorické Puzzle
Nedostupné
Loptičky senzorické PuzzleLoptičky s rôznymi povrchmi naučia deti poznávať tvary a farby.3D puzzle z loptičiek tvorí jednu veľkú loptičku s otvormi a 5 menších loptičiek s rôznorodými textúrami. Loptičky, ktoré sa líšia farbou, veľkosťou i povrchom povzbudzujú detskú zvedavosť a lákajú na skúmanie.R..
18.36€
Bez dane:15.30€
Vodný mlynček s potrubím Vodný mlynček s potrubím
Nedostupné
Vodný mlynček s potrubímVeselá a zábavná hračka do kúpeľa bude baviť vaše dieťa aj vás!Pozorujte spolu, čo sa stane, keď do lievikov nalejete vodu a tá začne striekať rôznymi otvormi v potrubí a zároveň roztáčať vodný mlynček!Dieťa sa počas hry s vodou učí rozumieť príčine a následku, rozvíjať svoje..
13.16€
Bez dane:10.97€
Loptičky senzorické Ružové 3 ksRužovo žlté loptičky s textúrami sa príjemne držia.Mäkké loptičky s rôznymi povrchmi a výstupkami pre relaxáciu i hru s vaším malým dieťaťom. Loptičky sú ideálne pre jemnú a príjemnú masáž.Loptičky stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa.Pri držaní loptičky rukami alebo šliap..
15.96€
Bez dane:13.30€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 14 (2 stránok)