Menu
Your Cart

Les Deglingos

Bláznivý dizajn hračiek

Vstúpte do bláznivého sveta Les Déglingos, v ktorom vás privíta partička zvieracích kamarátov so silnými charakteristickými črtami a osobitým vzhľadom. Hračky a doplnky Les Déglingos majú bezstarostného ducha a veselý dizajn. Vyrobené sú z najkvalitnejších textílií, plyšu, menčestru a vrecoviny, ktoré sú pre túto značku príznačné.


Trendové a kvalitné kolekcie

Francúzska značka Les Déglingos svoje kolekcie, vzory a látky pravidelne obmieňa. V každej ďalšej kolekcii nájdete vždy nové zvieratko v podobe plyšovej alebo senzorickej hračky a mnohých praktických doplnkov, ktoré si svojím roztomilým dizajnom zamilujú nielen deti, ale aj dospelí.


Prívesok na cumlík LeňochodCumlík vždy po rukePrívesok na cumlík doplnený roztomilým plyšovým Leňochodom sa dá vďaka platovému klipu pripnúť na oblečenie bábätka. Vďaka tomu bude mať cumlík stále po ruke a vy ho nebudete musieť hľadať.Vtipné a roztomilé plyšové zvieratkáLes Déglingos je partička kam..
12.99€
Bez dane:10.83€
Flipetz Plyšová hračka 2v1 Zajac / Mrkva Flipetz Plyšová hračka 2v1 Zajac / Mrkva
Nedostupné
Flipetz Plyšová hračka 2v1 Zajac / MrkvaVo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. So zajačikom ukrytom v mrkve si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z mrkvičky sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym spoločn..
19.99€
Bez dane:16.66€
Flipetz Plyšová hračka 2v1 Sova / JahodaVo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. So sovičkou ukrytou v jahode si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z jahody sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym spoločník..
19.99€
Bez dane:16.66€
Flipetz Plyšová hračka 2v1 Slon / BaklažánVo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. So slonom ukrytom v baklažáne si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z baklažánu sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym spo..
19.99€
Bez dane:16.66€
Flipetz Plyšová hračka 2v1 Pes / Jablko Flipetz Plyšová hračka 2v1 Pes / Jablko
Nedostupné
Flipetz Plyšová hračka 2v1 Pes / JablkoVo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. S psíkom ukrytom v jablku si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z jabĺčka sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym spoločníkom ..
19.99€
Bez dane:16.66€
Flipetz Plyšová hračka 2v1 Myš / CitrónVo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. S myškou ukrytou v citróne si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z citróna sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym spoločníkom..
19.99€
Bez dane:16.66€
Flipetz Plyšová hračka 2v1 Lienka / ParadajkaVo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. S lienkou ukrytou v rajčine si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z paradajky sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym sp..
19.99€
Bez dane:16.66€
Flipetz Plyšová hračka 2v1 Kuriatko / AnanásVo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. S kuriatkom ukrytým v ananáse si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z ananásu sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym spol..
19.99€
Bez dane:16.66€
Flipetz 5+2 zadarmo Plyšová hračka 2v1 Flipetz 5+2 zadarmo Plyšová hračka 2v1
Doprava Zadarmo Nedostupné
Flipetz 5+2 zadarmo Plyšová hračka 2v1 Objavte celú kolekciu!Potešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1.Kúpte naraz celú kolekciu. Zaplatíte za 5 hračiek a dostanete všetkých 7. Súčasťou kolekcie je:Flipetz Plyšová hračka 2v1 Kuriatko / AnanásFlipetz Plyšová hračka 2v1 Lienka / Paradaj..
99.95€
Bez dane:83.29€
Plyšový slon SivýRozkošný mäkký kamarát pre vaše detiPlyšový slon Dimoitou v sivo-bielej farbe od francúzskej značky Les Déglingos je jedinečným mäkkým darčekom pre malých i veľkých milovníkov zvieratiek. Hračka je mäkká, hebká, má realistické detaily, aplikácia z jemného menčestra a príjemnej zemit..
19.25€ 27.50€
Bez dane:16.04€
Plyšový slon ZelenýRozkošný mäkký kamarát pre vaše detiPlyšový slon Dimoitou v zeleno-bielej farbe od francúzskej značky Les Déglingos je jedinečným mäkkým darčekom pre malých i veľkých milovníkov zvieratiek. Hračka je mäkká, hebká, má realistické detaily, aplikácia z jemného menčestra a príjemnej z..
27.50€
Bez dane:22.92€
Plyšový slon RužovýRozkošný mäkký kamarát pre vaše detiPlyšový slon Dimoitou v ružovo-bielej farbe od francúzskej značky Les Déglingos je jedinečným mäkkým darčekom pre malých i veľkých milovníkov zvieratiek. Hračka je mäkká, hebká, má realistické detaily, aplikácia z jemného menčestra a príjemnej z..
27.50€
Bez dane:22.92€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 112 (10 stránok)