Menu
Your Cart

Les Deglingos

Bláznivý dizajn hračiek

Vstúpte do bláznivého sveta Les Déglingos, v ktorom vás privíta partička zvieracích kamarátov so silnými charakteristickými črtami a osobitým vzhľadom. Hračky a doplnky Les Déglingos majú bezstarostného ducha a veselý dizajn. Vyrobené sú z najkvalitnejších textílií, plyšu, menčestru a vrecoviny, ktoré sú pre túto značku príznačné.


Trendové a kvalitné kolekcie

Francúzska značka Les Déglingos svoje kolekcie, vzory a látky pravidelne obmieňa. V každej ďalšej kolekcii nájdete vždy nové zvieratko v podobe plyšovej alebo senzorickej hračky a mnohých praktických doplnkov, ktoré si svojím roztomilým dizajnom zamilujú nielen deti, ale aj dospelí.


Vo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. So zajačikom ukrytom v mrkve si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z mrkvičky sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym spoločníkom na doma, aj na cesty. Hračka je vyr..
19.99€
Bez dane:16.66€
Vo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. So sovičkou ukrytou v jahode si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z jahody sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym spoločníkom na doma, aj na cesty. Hračka je vyrob..
19.99€
Bez dane:16.66€
Vo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. So slonom ukrytom v baklažáne si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z baklažánu sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym spoločníkom na doma, aj na cesty. Hračka je v..
19.99€
Bez dane:16.66€
Vo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. S psíkom ukrytom v jablku si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z jabĺčka sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym spoločníkom na doma, aj na cesty. Hračka je vyroben..
19.99€
Bez dane:16.66€
Vo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. S myškou ukrytou v citróne si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z citróna sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym spoločníkom na doma, aj na cesty. Hračka je vyrobe..
19.99€
Bez dane:16.66€
Vo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. S lienkou ukrytou v rajčine si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z paradajky sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym spoločníkom na doma, aj na cesty. Hračka je vyr..
19.99€
Bez dane:16.66€
Vo vnútri dieťatko nájde ďalšiu roztomilú hračkuPotešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1. S kuriatkom ukrytým v ananáse si dieťatko užije dvojnásobnú zábavu. Stačí rozopnúť zips a z ananásu sa vylupne roztomilé zvieratko. Bude ideálnym spoločníkom na doma, aj na cesty. Hračka je vyro..
19.99€
Bez dane:16.66€
Flipetz 5+2 zadarmo Plyšová hračka 2v1 Flipetz 5+2 zadarmo Plyšová hračka 2v1
Novinka
Objavte celú kolekciu!Potešte vašho malého drobca Flipetz plyšovou hračkou 2v1.Kúpte naraz celú kolekciu. Zaplatíte za 5 hračiek a dostanete všetkých 7. Súčasťou kolekcie je:Flipetz Plyšová hračka 2v1 Kuriatko / AnanásFlipetz Plyšová hračka 2v1 Lienka / ParadajkaFlipetz Plyšová hračka 2v1 Myš / Citr..
99.95€
Bez dane:83.29€
Rozkošný mäkký kamarát pre vaše detiPlyšový slon Dimoitou v sivo-bielej farbe od francúzskej značky Les Déglingos je jedinečným mäkkým darčekom pre malých i veľkých milovníkov zvieratiek. Hračka je mäkká, hebká, má realistické detaily, aplikácia z jemného menčestra a príjemnej zemitej farby. Plyšový..
27.50€
Bez dane:22.92€
Rozkošný mäkký kamarát pre vaše detiPlyšový slon Dimoitou v zeleno-bielej farbe od francúzskej značky Les Déglingos je jedinečným mäkkým darčekom pre malých i veľkých milovníkov zvieratiek. Hračka je mäkká, hebká, má realistické detaily, aplikácia z jemného menčestra a príjemnej zemitej farby. Plyšo..
27.50€
Bez dane:22.92€
Rozkošný mäkký kamarát pre vaše detiPlyšový slon Dimoitou v ružovo-bielej farbe od francúzskej značky Les Déglingos je jedinečným mäkkým darčekom pre malých i veľkých milovníkov zvieratiek. Hračka je mäkká, hebká, má realistické detaily, aplikácia z jemného menčestra a príjemnej zemitej farby. Plyšo..
27.50€
Bez dane:22.92€
Rozkošný mäkký kamarát pre vaše detiPlyšový slon Dimoitou v modro-bielej farbe od francúzskej značky Les Déglingos je jedinečným mäkkým darčekom pre malých i veľkých milovníkov zvieratiek. Hračka je mäkká, hebká, má realistické detaily, aplikácia z jemného menčestra a príjemnej zemitej farby. Plyšov..
27.50€
Bez dane:22.92€
Zobrazuje sa 1 až 12 z 111 (10 stránok)