Menu
Your Cart

Legami Milano

Nočné svetlo Vesmírna raketa Nočné svetlo Vesmírna raketa
Nedostupné
Vyžeňte strašidelné tiene z detskej izby s nočným svetlom Vesmírna raketa.Raketa svieti viacfarebným svetlom a strieda 4 odtiene. Výdrž batérie je 20 hodín.Skvelý doplnok pre milovníkov vesmíru.napájanie: 3 batérie LR44 (sú súčasťou balenia)rozmery: 9,7 x 14 x 9,7 cmmateriál: PVC..
8.95€
Bez dane:7.46€
Ozdobná lepiaca páska Zvieratá je ideálnym doplnkom pre deti, ktoré radi tvoria a zdobia. Táto farebná a veselá lepiaca páska prichádza s rôznymi zvieratkami, čo umožňuje deťom vytvárať jedinečné a kreatívne projekty. S jej pomocou môžu deti zdobiť svoje zošity, darčeky, plakáty a ďalšie predmety. J..
5.95€
Bez dane:4.96€
Ozdobná lepiaca páska Dúha Ozdobná lepiaca páska Dúha
Nedostupné
Ozdobná lepiaca páska Dúha je ideálnym doplnkom pre deti, ktoré radi tvoria a zdobia. Táto farebná a veselá lepiaca páska prichádza v rôznych odtieňoch dúhy, čo umožňuje deťom vytvárať jedinečné a kreatívne projekty. S jej pomocou môžu deti zdobiť svoje zošity, darčeky, plakáty a ďalšie predmety. Je..
5.95€
Bez dane:4.96€
Modelovacia sada Balóniky Modelovacia sada Balóniky
Nedostupné
Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie farebných a tvarovo rôznorodých balónikov.Deti môžu vytvárať rôzne tvary a veľkosti balónikov podľa svojej fantázie a následne ich napučiť vzduchom. Modelovacia sada je bezpečná a neškodná pre deti, čo zaručuje bezstarostnú zábavu. Modelovacia ..
5.95€
Bez dane:4.96€
Nabíjacie nočné svetlo Dino do každej detskej izbičkyNabíjacie nočné svetlo, ktoré sa rozsvieti ťuknutím na hlavičku zvieratka. Farby nočného svetielka sa menia.svetlo je vyrobene zo mäkkého silikónunabíja sa USB káblom, ktorý je súčasťou baleniarozmery: 10 x 13,2 x 9,5 cm..
15.95€
Bez dane:13.29€
Nabíjacie nočné svetlo Kitty
Nedostupné
Nabíjacie nočné svetlo Kitty do každej detskej izbičkyNabíjacie nočné svetlo, ktoré sa rozsvieti ťuknutím na hlavičku zvieratka. Farby nočného svetielka sa menia.svetlo je vyrobene zo mäkkého silikónunabíja sa USB káblom, ktorý je súčasťou baleniarozmery: 10 x 13,2 x 9,5 cm..
15.95€
Bez dane:13.29€
Nočné svetlo Panda
Nedostupné
Vyžeňte strašidelné tiene z detskej izby s nočným svetlom PandaPanda svieti viacfarebným svetlom a strieda 4 odtiene. Výdrž batérie je 20 hodín.Skvelý doplnok pre milovníkov zvieratiekTechnické parametre:napájanie: 3 batérie LR44 (sú súčasťou balenia)rozmery: 9,7 x 14 x 9,7 cmmateriál: PVC..
8.95€
Bez dane:7.46€
Vyžeňte strašidelné tiene z detskej izby s nočným svetlom JednorožecJednorožec svieti viacfarebným svetlom a strieda 4 odtiene. Výdrž batérie je 20 hodín.Skvelý doplnok pre milovníkov zvieratiekTechnické parametre:napájanie: 3 batérie LR44 (sú súčasťou balenia)rozmery: 9,7 x 14 x 9,7 cmmateriál: PVC..
8.95€
Bez dane:7.46€
Hudba vás oslobodí, dokonca aj od drôtovRoztomilé bezdrôtové slúchadlá s motívom pandy od Legami vám umožnia počúvať až 5 hodín a vďaka zabudovanému duálnemu mikrofónu pomôžu prijímať hovory. A sú roztomilé.kompatibilné s bezdrôtovými zariadeniami 5.1dotykový senzorautomatické párovanievysoká kvalit..
37.95€
Bez dane:31.63€
Bezdrôtové slúchadlá Mačka Bezdrôtové slúchadlá Mačka
Nedostupné
Hudba vás oslobodí, dokonca aj od drôtovRoztomilé bezdrôtové slúchadlá s motívom mačičky od Legami vám umožnia počúvať až 5 hodín a vďaka zabudovanému duálnemu mikrofónu pomôžu prijímať hovory. A navyše, sú roztomilé.kompatibilné s bezdrôtovými zariadeniami 5.1dotykový senzorautomatické párovanievys..
37.95€
Bez dane:31.63€
Zobrazuje sa 1 až 10 z 10 (1 stránok)