Menu
Your Cart

Host

Pri čítaní tejto knižky sa vám budú zbiehať sliny!Prijmite pozvanie k ďalšej neodolateľnej ceste s autormi slávnych Map! Tentokrát sa vydáme po stopách pokrmov a chutí z celého sveta. S touto novou veľkoformátovou knižkou pretekajúcou zaujímavosťami a lákavými receptami sa rozhodne nestratíte! Čo je..
28.15€
Bez dane:25.59€
Vďaka tejto knižke precestuješ skutočné miesta starovekého Egypta.Nahliadneš do každodenného života vtedajších Egypťanov – od otrokov až po faraónov – a na vlastnej koži zažiješ veľké okamihy egyptských dejín zachytené do najmenšieho detailu. Zoznámiš sa s Tutanchamónom, ktorý sa stal kráľom už ako ..
21.10€
Bez dane:19.18€
Druhá kniha zo série o poštárovi Myšiakovi, v ktorej autorka stvorila úžasný svet plný zábavných detailov.A zakaždým objavíte na obrázkoch niečo nové. Je leto, pošta sa zatvára a poštár Myšiak vyráža s celou rodinkou na cesty. A pretože má svoju prácu naozaj rád, berie si aj na dovolenku pár balíčko..
14.05€
Bez dane:12.77€
Ako to asi vyzerá doma u Králikov? Alebo u pána Veverčiaka?Je pondelok, poštár Myšiak sa opäť pripravuje na svoju každodennú obchôdzku. Už naložil vozík balíčkami a práve vyrazil na cestu. Pridajte sa k nemu a nazrite do domčekov i domčekov všetkých, ktory bývajú v jeho rajóne. Každý príbytok je iný..
14.05€
Bez dane:12.77€
Zobrazuje sa 1 až 4 z 4 (1 stránok)